تورنتو — یک معامله رسیده به دولت فدرال بسته کمک از طریق مجلس عوام یک روز بعد از برنامه ریزی شده.

این COVID-19 پاسخ اضطراری با تصویب قانون سوم خواندن فقط قبل از ساعت 6 صبح به وقت شرق آمریکا روز شنبه پس از تاخیر ناشی از مخالفت با لیبرال ها’ تلاش برای اعطای گسترده هزینه و مالیات قدرت به دولت بدون نظارت پارلمانی – چیزی است که هر دو حزب محافظه کار و حزب دموکراتیک ملی به عنوان یک غیر منتظره تلاش برای به دست آوردن یک چک سفید.

هر دو احزاب مخالف از دولت خواست به تقسیم این قدرت به یک لایحه ای جداگانه از $82 میلیارد دلار در اقدامات کمک های اولیه برای کانادایی ها و کسب و کار به هیچ حزب به نظر می رسد به موضوع با کمک های مالی.

ساعت از زمان مذاکرات منجر به اورژانس مجلس نشستن طولانی مدت گذشته از آن انتظار می رود تا پایان زمان. اوایل صبح روز چهارشنبه یک نسخه اصلاح شده از این لایحه مورد تایید از همه طرف.

این تغییرات شامل حذف لیبرال ها توانایی افزایش مالیات به طور یک جانبه و کوتاه دوره که در آن دولت می تواند هزینه های اضطراری اقدامات بدون موافقت مجلس شورای اسلامی از دو ماه تا شش ماه.

در طول آن شش ماه هزینه های جدید قدرت محدود است به دسته بندی های خاص از جمله درآمد پشتیبانی برای کانادایی, خرید لوازم پزشکی, بهداشت عمومی-برنامه های مربوط به پوشش هزینه های متحمل شده توسط دولت و کمک به استان ها و سرزمین های پرداخت برای پاسخ اضطراری نیاز دارد. استان ها و مناطق نیز دریافت اضافی 500 میلیون دلار در بودجه فدرال.

وزیر دارایی لایحه Morneau داده شده است برخی از قدرت های جدید از جمله توانایی به اجازه قرض گرفتن پول بدون موافقت مجلس شورای اسلامی آن است که اگر نیاز به قانونگذاری-تایید پرداخت و یا به “حفظ کارایی سیستم مالی در کانادا است.” این قدرت بیش از حد است که تنها مدرک معتبر از طریق پایان ماه سپتامبر و نیاز به Morneau به گزارش به نمایندگان مجلس ظرف 30 روز از هر قرض گرفتن.

برای کانادایی ها بزرگترین تاثیر مستقیم می آید از $82 میلیارد دلار در کمک های اولیه است که تقسیم به 27 میلیارد دلار در کمک های مالی مستقیم و $55 میلیارد دلار در مالیات deferrals و اقدامات مشابه است.

این شامل ایجاد دو مزایای جدید کارگران که شغل هستند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش مزایای بیمه اشتغال و افزایش پرداخت از طریق کانادا کودک بهره مند شوند.

این لایحه تا به حال شده است در انتظار برای تصویب به اتفاق آرا اما اولین نشانه از مشکلات آمد و سه شنبه بعد از ظهر زمانی که اتاوا-منطقه محافظه کار MP اسکات رید گفت که رای دادن در برابر آن – در برابر حزب خود خواسته – از آنجا که از یک رویه شماره.

رید نمی شد در حال حاضر در طول شبانه, رای گیری, جلسه, اما یکی از همکاران محافظه کار – روستایی انتاریو MP مایکل چونگ – ابراز مخالفت خود با استناد به یک بند است که او گفت اجازه می دهد تا اشتغال وزیر برای اصلاح قانون تنها با Morneau را تصویب مورد نیاز است.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر به سنا است که انتظار می رود با تصویب آن در روز بعد. یک تاییدیه سلطنتی مراسم – مرحله نهایی قبل از لایحه قانون می شود – همچنین انتظار می رود اتفاق می افتد قبل از پایان روز.

با فایل های از اخبار CTV تولید راشل Aiello و مکنزی خاکستری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو