نمایندگان مجلس نگه اضطراری بحث در مجلس در تک مرز خروج

OTTAWA — نمایندگان مجلس در حال بدست گرفتن بخشی در مواقع اضطراری بحث در مجلس عوام شنبه شب در تک منابع Ltd. s اعلام کرد که این برداشت کاربرد آن برای یک cenovus معدن در آلبرتا.

درخواست ویژه نشسته و به بحث در مورد این شرکت تصمیم را از آلبرتا محافظه کار MP و منابع طبیعی منتقد شانون Stubbs. لیبرال و نماینده مجلس عوام سخنران آنتونی روتا اعطا درخواست و بحث این است که میله میله برای شروع در اطراف 6:30 p. m. EST.

به طور خاص, Stubbs نگرانی در مورد اقتصاد ملی تاثیر و عوارض خروج را در منابع طبیعی بخش.

“در حال حاضر در این هفته اقتصاددانان و مفسران بدانم و هشدار که آیا هر گونه عمده پروژه های انرژی می تواند پیشنهاد و یا ساخته شده در کانادا” Stubbs گفت.

یکشنبه شب در نامه ای به وزیر فدرال محیط زیست و تغییرات آب و هوایی Teck مدیر عامل و رئیس جمهور همین لیندسی گفت: این تصمیم را “دشوار” را.

“بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال حوزه های قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین ممکن است محصولات” نامه است.

“این هنوز وجود ندارد امروز در اینجا و متاسفانه رو به رشد بحث در اطراف این موضوع قرار داده مرزی و شرکت ما مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود.”

تصمیم به بازگشت به دور از عظیم منابع طبیعی پروژه آمد و تنها چند روز قبل از کابینه فدرال بود و انتظار می رود برای خودش تصمیم بگیرد که آیا یا نه به تصویب طرح یک تصمیم است که پارلمانی لیبرال اعضا تقسیم شدند ،

پیشنهاد معدن در شمال آلبرتا بود و انتظار می رود به استخدام 7000 نفر. میله میله برای رفتن به تولید در 2026 و تولید بیش از 250 ، 000 بشکه نفت در هر روز این پروژه حدود 20 میلیارد دلار و قادر به تولید حدود چهار میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de