نمایندگان مجلس بررسی جنبه های جدید از رسوایی ما پیش از PM شهادت

OTTAWA — به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو و خود را بالا مشاور رئیس ستاد کتی Telford هستند به احتمال زیاد در حال آماده شدن برای شهادت قبل از مجلس عوام کمیته مالی به عنوان بخشی از آن در حال انجام مطالعه به ما خیریه کمک هزینه دانشجویی رسوایی embroiling فدرال لیبرال دولت, نمایندگان مجلس, جلسه ای برای بررسی به دنبال راه های جدید از پرس و جو.

مجلس عوام کمیته اخلاق را آغاز کرده شنوایی از شاهدان — هر چند ترودو حضور درخواست شده است — در عین حال نمایندگان مجلس در این کمیته در جلسه به بحث و احتمالا رأی به گسترش مطالعه بیشتر در روز چهارشنبه.

مخالفت اکثریت در آن کمیته به دنبال نیاز به تمام وزرای کابینه را به فاش کردن اینکه آیا آنها تا به حال دانش روابط بین ترودو دیگر بالا لیبرال مقامات و ما قبل از تصمیم کابینه برای اعطای جایزه برنامه به ما و افشای اینکه آیا آنها خانواده و یا بستگان ما هر اتصال.

کمیته اخلاق است که به دنبال به تضاد منافع عمل جنبه ای از رسوایی که آیا تغییرات مورد نیاز به قرار داده تا قوی تر تضاد منافع سپر در دفتر نخست وزیر است اما همچنین درخواست دسترسی به ترودو خانواده و سوابق مالی مربوط به صحبت کردن ترتیبات.

در حال حاضر فدرال اخلاق کمیسر تا به حال تحقیقات راه اندازی ممکن است به تضاد منافع کد نقض توسط وزیر دارایی لایحه Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده ترودو اعضای خانواده دریافت کرده اند صحبت از هزینه های این گروه و Morneau دختران کار کرده با ما. Morneau بعد نشان داد که او به تازگی بازپرداخت ما بیش از $41,000 برای دو سفر او و خانواده اش در زمان در سال 2017 و که همسر خود را اهدا کرده است $100,000 به این گروه در سال های اخیر است.

چه انتظار از PM

ترودو در حال حاضر به شهادت برنامه ریزی شده برای یک ساعت در جلسه روز پنجشنبه ابتدا در 3 p. m. و پس از یک ساعت از شهادت از Telford. با توجه به چهار ساعت ظاهر ما موسسان کریگ و مارک african scholar روز سه شنبه ممکن است احزاب مخالف خواهد بود با فشار دادن به بالا لیبرال ماندن طولانی تر است.

شهادت در یک کمیته پارلمانی از یک نخست وزیر نادر است. آخرین بار این اتفاق افتاده بود که بیش از 10 سال پیش در سال 2006 زمانی که نخست وزیر استفان هارپر به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا به بحث در مورد اصلاحات مجلس سنا.

کمیته برگزاری از قبل برنامه ریزی جلسه شنبه شب هنگامی که آن را به احتمال زیاد این تدارکات مسائل مورد بحث خواهد شد.

به عنوان مورد با هر پانل از شاهدان به نظر می رسد تا کنون — از وزیر دارایی لایحه Morneau برای ارشد بنده راشل Wernick — روز سه شنبه شهادت از Kielburgers ارائه چند جزئیات جدید در مورد کل ماجرا ایجاد وب سایت های مختلف مماس به داستان و اضافه کردن به انکار است که ارتباطات سیاسی بودند پشت یک بخش از خود توصیف “دخمه پرپیچ و خم” سازمان در حال شنود گذاشته به در کانادا دانشجو خدمات گرانت.

اگر ترودو نظرات گذشته در مورد این موضوع ارائه هر گونه نشانه ای از شهادت او انتظار می رود نخست وزیر به تاکید است که توصیه به رفتن با ما آمد و از خدمات عمومی که بدون شهادت هنوز به آشکار فرما.

او همچنین به احتمال زیاد تاسف است که خود بستری خطا در نمی recusing خود باعث شده است تا به هزاران نفر از دانش آموزان قادر به فدرال ارائه کمک های مالی برای کار داوطلبانه در این تابستان.

دانش آموزان هنوز در انتظار

برخی از گروه های دانشجویی باید گفت: حتی اگر دولت می تواند در دریافت این برنامه و در حال اجرا آن را در آینده خیلی دیر شده برای بسیاری از حتی آمار تجویز آستانه 100 ساعت کار داوطلبانه به منظور دریافت 1000 دلار کمک مالی که برابر است با یک رای کمتر از حداقل دستمزد. جوان مردم را به نام دولت به تغییر دوره قراضه برنامه و پیدا کردن راه دیگری برای کمک به دانش آموزان خود را پوشش آموزش و پرورش هزینه های میان مداوم و همه گیر.

آن زمان از اواخر مارس تا اواخر ماه ژوئن قبل از وعده داده شده برنامه ارائه پرداخت به دانش آموزان برای تابستان داوطلب کار در COVID-19-متمرکز پروژه های جامعه بیشتر بود fulsomely بیان و راه اندازی شد و در عرض روز آن متوقف شد با توجه به اختلاف است. در طول این زمان ما در حال حاضر شروع به کار بر روی برنامه اجرای نمایندگان مجلس شنیده می شود.

به اجرا در ابتدا با بودجه $912 میلیون برنامه های ما راه اندازی شد برای دریافت $43.5 میلیون هر چند شهادت نشان داد که واقعی را از این برنامه بود به احتمال زیاد بسیار کمتر با بین 500 میلیون دلار و 300 میلیون دلار تخمین زده می شود صادر شده در کمک های مالی به شرکت کنندگان است.

در طول شهادت Kielburgers همچنین با تاکید بر دانشجو تاثیر گفتن نمایندگان مجلس تصمیم خود را برای “خدمت” با در نظر گرفتن این برنامه انجام شد تنها به نفع افراد جوان و به پایان رسید تا هزینه آنها و قرار دادن سازمان خود را در معرض خطر.

سوالات بیشتر در پرداخت

ترودو نیز به احتمال زیاد به صورت سوال در مورد خانواده اش صحبت درگیری چقدر او می دانست و این که آیا او می بیند یک لینک بین او بودن نخست وزیر و رزرو اعضای خانواده خود را دریافت کرده اند پس.

مادرش مارگارت ترودو صحبت کرده است در حدود 28 ما حوادث و پرداخت شد 250.000 دلار در صحبت honorariums بین 2016 و 2020. برادرش الکساندر (ساشا) ترودو نیز صحبت در هشت حوادث از سال 2017 تا 2018 و پرداخت شد و در مجموع حدود $32,000.

علاوه بر این ترودو همسر سوفی Gregoire ترودو دریافت “یک بار سخن حق یا مزد اموزگار” از 1400 $برای شرکت در یک رویداد جوانان در سال 2012 قبل از ترودو شد رهبر حزب لیبرال. او در ادامه به میزبان پادکست زیر ما بنر.

نه همه حوادث که ترودو خانواده گرفت و پرداخت شد و با توجه به Kielburgers هر چند Trudeaus نیز برای بازپرداخت هزینه های مستقیم, فراتر از صحبت کردن هزینه های به طور متوسط $2,447 ساشا و $5,998 برای مارگارت برادران گفت: این کمیته در روز سه شنبه.

آنها همچنین گفت که در طول این چند سال سوفی شرکت کرده بود در مجموع از هفت ما روز و دریافت به طور متوسط از $3,618 هر رویداد به پوشش هزینه های.

هر دو ترودو و Morneau ارائه داده اند عذر خواهی و تعهد به فعال تر در recusing خود را به جلو رفتن هر چند که دور از به اندازه کافی آرام مخالفت با محافظه کاران و بلوک Quebecois تماس برای هر دو ترودو و Morneau به استعفا و یا خطر مواجهه با یک رای اعتماد و امکان برگزاری انتخابات در این پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>