Mozammel ببو رئیس جمهور می شود از ویراستاران انجمن صنفی

قرار ملاقات خود را در یک سال مدت آمد و در یک کمیته اجرایی نشست صنفی در bdnews24.com دفاتر در روز دوشنبه.

ببو موفق صنفی بنیانگذار و رئیس جمهور bdnews24.com Editor-in-Chief Toufique Imrose مهدی بود که خدمت در این نقش پس Jan 4, 2019.

مهدی پیشنهادی برای حل این حال کمیته بوده و خدمت در ظرفیت خود را برای بیش از یک سال و آن تصویب شد و به اتفاق آرا توسط اعضای.

Gazi تلویزیون و Sarabangla.net سردبیر سید Ishtiaque رضا سپس پیشنهاد بابو نام برای ریاست جمهوری دریافت کرده است که حمایت فوری از رئیس جمهور.

به ریاست مهدی, در این جلسه حضور داشتند ببو, رضا DBC تلویزیون Editor-in-Chief محمد Manzurul اسلام, اسیایی سن هیئت تحریریه رئیس Shoeb چودری, Maasranga TV ارشد, اخبار ویرایشگر Rezwanul Haque رضا Desh تلویزیون ویرایشگر Sukanta Gupta al kahara اول تریبون ویرایشگر Zulfiqer راسل و ATN Bangla Chief Executive Editor زی دهر ، را هشدار کار می کند ؟

به عنوان بنگلادش تصدیق به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus دولت تحمیل اجباری 14-روز قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن در بنگلادش از خارج از کشور. IEDCR مدیر Meerjady سابرینا فلور هشدار می دهد که هر کسی سرپیچی نیاز خواهد بود برخورد با اقدامات سختگیرانه از جمله یک خوب است. آیا شما فکر می کنم هشدار دهنده به کار خواهد کرد?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو