او گفت: 1000 Gold Coast, افسران پلیس بودند برنامه ریزی برای گشت زنی در مرز با NSW “برای ماه نه هفته” برای توقف گسترش COVID-19.

هزاران نفر از مردم زندگی در Gold Coast, و در شمال NSW خواهد تقلا برای دریافت مجوز اجازه می دهد آنها را برای سفر به کار و پزشکان قرار ملاقات.

همه ریلی ، دریایی و جاده ورود به دولت باید خود جدا برای 14 روز این مردم نیاز به عبور از مرز برای کار به ارائه حمل و نقل و یا مراقبت از یک بیمار نسبی خواهد بود معاف از دقیق قوانین مسافرت.

“ما در حال توسعه یک برنامه کاربردی آنلاین و معافیت سیستم از جمله کمک به خط اما آن را نمی خواهد بود آماده برای امشب” معاون کمیسر استیو Gollschewski دولت فاجعه co-ordinator روز چهارشنبه گفت:.

این قابل درک است شکل خواهد بود ارسال شده به دولت سایت مدتی در روز پنج شنبه.

The border closure is the first since the Spanish flu pandemic more than 100 years ago.

مرز بسته است اول از همه گیری آنفولانزای اسپانیایی بیش از 100 سال پیش.اعتبار:AAP

از رانندگان خواسته شده است به بیمار در پلیس موانع با اولویت داده شده برای وسایل نقلیه اضطراری و کامیون های حامل مواد غذایی و لوازم.

“این به طور بالقوه می تواند ساعت اگر ترافیک پشت راست تا” سرپرست ویلر گفت.

ترافیک پا در اطراف Coolangatta که در آن مرز برش برخی از خیابان ها در نیمه عملا غیر موجود پیش از بسته شدن نجات برای چند گردشگران گرفتن عکس ماهیهای مرز. این مستند شامل پیاده.

کوئینزلند در حال حاضر در مجموع 443 COVID-19 موارد بسیاری از آن ها خوشه در دولت جنوب شرق گوشه.

در حال بارگذاری

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: گردشگران داخلی بودند دیگر را در استقبال از دولت به عنوان افراد بیمار شده بود مکیدن تا وقت با ارزش از وزارت بهداشت و درمان قرارداد ردیابی تیم.

“بنابراین مگر اینکه شما در حال بازگشت به خانه به کوئینزلند و یا در آینده به کوئینزلند برای یک هدف ضروری مانند کار و یا یک قرار ملاقات های پزشکی و یا حمل و نقل و مسائل پس از آن مرز بسته است به شما” او گفت:.

Ms Palaszczuk گفت: پدر و مادر به سفر در سراسر کشور در طول تعطیلات مدرسه که شروع در مارس 4.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو