اکثر coronavirus موارد خفیف هستند. که اخبار خوب و بد

اما مقامات دولتی و کارشناسان پزشکی در هشدارهای خود را در مورد این بیماری همه گیر را نیز به صدا توجه داشته باشید از اطمینان: اگر چه این ویروس می تواند مرگبار اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده شده اند تا کنون فقط علائم خفیف را کامل بهبود.

آن را عامل مهمی برای درک و متخصصان پزشکی گفت: هر دو برای جلوگیری از غیر ضروری جهانی وحشت و برای دریافت یک تصویر روشن از احتمال انتقال است.

“بسیاری از مردم در حال حاضر وحشت و برخی در واقع اغراق خطرات” گفت: Dr. Jin dongyan می, یک متخصص ویروس شناسی در دانشگاه هنگ کنگ است. “برای دولت, برای حرفه ای بهداشت عمومی — آنها همچنین باید برای مقابله با این دلیل که این نیز مضر است.”

خیلی در مورد این ویروس ناشناخته مانده و این خطر می تواند شدت آن را به عنوان سفر از طریق بقیه جهان است. اما بر اساس اطلاعات موجود در اینجا چیزی است که کارشناسان در مورد گفت: به شدت از ویروس.

بیش از 80% موارد خفیف یک مطالعه بزرگ در چین یافت می شود.

از 44,672 coronavirus موارد که مورد تایید در چین توسط Feb. 11 بیش از 36,000 — یا 81% — خفيف با توجه به مطالعه منتشر شده به تازگی توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

موارد خفیف محسوب می شود اگر آنها را شامل پنومونی تعریف شده به عنوان عفونت ریه ها یا درگیر تنها ذات الریه خفیف نویسندگان نوشت: در این مطالعه که در میان بزرگترین و به تاریخ جدید کروناویروس.

وجود دارد دو دسته دیگر از موارد شدید و حیاتی است. موارد شدید برجسته تنگی نفس پایین اشباع اکسیژن خون یا دیگر مشکلات ریوی. موارد انتقادی برجسته نارسایی تنفسی شوک سپتیک یا چند ارگان اختلال.

کمتر از 14 درصد از بيماران شديد و فقط زیر 5 درصد مهم است.

به طور کلی مرگ و میر در چین بود 2.3%. اما این تعداد بود و باد بسیار بالاتر مرگ و میر در هوبئی استان از 2.9 درصد در مقایسه با نرخ فقط 0.4 درصد در سایر نقاط کشور. آنفلوآنزای فصلی, مقایسه است میزان مرگ و میر حدود 0.1%.

واقعی مرگ و میر می تواند حتی پایین تر با توجه به این که بسیاری از خفیف یا بدون علامت موارد ممکن است گزارش شده به مقامات.

Medical staff transfer a patient of a suspected case of a new coronavirus at the Prince of Wales Hospital in Hong Kong, China January 22, 2020. cnsphoto via REUTERS

کادر پزشکی انتقال یک بیمار از یک مورد مشکوک به یک جدید کروناویروس در شاهزاده ولز بیمارستان در هنگ کنگ, چین, ژانویه 22 سال 2020 است. cnsphoto از طریق رادیو فردا

 

مورد خفیف ممکن است نگاه مانند سرماخوردگی.

موارد خفیف هستند ذاتا دشوار است برای دانشمندان برای توصیف زیرا کسانی که با محدود علائم ممکن است به دنبال مراقبت های پزشکی. دانشمندان همچنین گفت که مردم می توانند آلوده شود اما نشان نمی دهد هر گونه علائم در همه.

برای بسیاری با خفیف عفونت coronavirus می تواند تقریبا غیر قابل تشخیص از سرماخوردگی یا آنفلوآنزای فصلی گفت: جین از دانشگاه هنگ کنگ است.

“برخی از این بیماران آنها فقط به ناشناخته,” او گفت:. “این می تواند فقط به عنوان کوچک به عنوان یک گلو درد. سپس یک روز دو روز آن را رفته است.”

حتی در میان بیمارانی که به دکتر مراجعه کنید “این هنوز هم می تواند بسیار خفیف مانند آنفولانزا,” او اضافه شده است.

به عنوان چینی مرکز کنترل بیماری ها مطالعه نشان داد که در برخی از موارد خفیف ممکن است شامل ذات الریه. آنها همچنین ممکن است شامل خستگی خفیف و تب پایین با توجه به طرح درمان منتشر شده توسط مرکزی دولت چین.

یک مطالعه کوچک از 99 تایید coronavirus بیماران در ووهان چین منتشر شده در مجله پزشکی لانست در بر داشت که بسیاری از بیماران مبتلا به تب یا سرفه زمانی که آنها به بیمارستان و برخی از آنان تنگی نفس یا درد عضلانی. مطالعه نمی تمایز بین خفیف شدید و موارد حیاتی است.

اکثر مردم با خفیف عفونت بهبود می یابند.

شکی نیست که این ویروس می تواند خطرناک باشد به خصوص برای موارد حیاتی است. از آن دسته از بیماران 49 درصد درگذشت, با توجه به مطالعه توسط چینی مرکز کنترل بیماری.

اما موارد مهم ساخته شده فقط بخش کوچکی از کل caseload در مطالعه است.

روز از 78,487 موارد تایید شده در چین 32,495 یا 41 درصد شده بود از بیمارستان مرخص, با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. در مورد 8,300 از بیماران باقی مانده بودند در بیماری جدی است. بیش از 2700 نفر کشته شده اند در چین است.

بسیاری از مرگ و میر رخ داده است در هوبئی استان که در آن شیوع آغاز شد و که در آن تقاضا برای مراقبت از ضعف کادر پزشکی. بالا بودن میزان مرگ و میر وجود دارد می تواند پیامدهای خطرناک برای کشورهای در حال توسعه. Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است بارها و بارها از تلفات این ویروس می تواند دقیق در مکان های با بهداشت ضعیف و سیستم های.

اما برای موارد خفیف virus است که به احتمال زیاد “خود محدود” جین گفت: به این معنی که علائم خواهد برود خود به خود به عنوان با آنفولانزا و سرماخوردگی.

Patients at the Wuhan Fifth Hospital on Tuesday, Feb 4, 2020. The New York Times

بیماران در ووهان پنجم بیمارستان در روز سه شنبه, فوریه 4, 2020. نیویورک تایمز

 

اما مجموعهای از موارد خفیف می تواند مهار مشکل تر است.

تعداد موارد خفیف هر چند خود را ایجاد عوارض برای مهار این ویروس را گسترش.

کسانی که با خفیف یا بدون علائم ممکن است می دانم که آنها باید قرارداد ویروس و یا ممکن است تصویب آن به عنوان یک فصلی سرد. آنها ممکن است پس از آن همچنان در زندگی روزمره خود — سفر, بوسیدن, آمدن به تماس نزدیک با دیگران — و گسترش این ویروس را بدون هر کس که.

“در این شیوه یک ویروس است که شمار کم تهدید سلامت در سطح فردی می تواند در معرض خطر در سطح جامعه با پتانسیل به علت اختلال جهانی بهداشت عمومی سیستم ها و زیان های اقتصادی” یک گروه از دانشمندان پنج نوشته در مجله پزشکی نیوانگلند در هفته گذشته.

وجود دارد به طور کلی دو نتایج ممکن از زمان شیوع Jin گفت. این ویروس جدید می تواند مانند سارس یکی دیگر از شناخته شده coronavirus تبدیل شدن به کمتر و کمتر انتقال آن را به عنوان گسترش در سراسر جهان در نهایت در حال مرگ است.

متناوبا, کروناویروس جدید می تواند به خوبی تثبیت در انسان تبدیل شدن به یک نوع تکرار ازار فصلی مانند آنفولانزا Jin گفت. در این وضعیت مردم یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند و گاهی اوقات خواهد قرارداد بیماری از آن اما این ویروس به احتمال زیاد نیز از دست دادن برخی از آن خطرناکبودن با گذشت زمان است. کارشناسان همچنین می تواند به توسعه یک واکسن جین اضافه شده است.

حتی موارد خفیف می تواند ایمنی در برابر عفونت است.

چند کارشناسان پزشکی باید گفت که کسانی که آلوده شده اند coronavirus نمی خواهد آلوده شدن دوباره به عنوان بدن خود را تولید آنتی بادی است که با ارائه ایمنی.

“به عنوان ویروس نمی تکامل وجود ندارد و احتمال آلوده شدن دوباره” دکتر Lu Hongzhou یک استاد سلامت عمومی در شانگهای گفت: روز سه شنبه در مصاحبه با پکن خبر داد.

و این مصونیت باید گسترش حتی به کسانی که خفیف و یا حتی بدون علامت عفونت. “هر کسی از بهبود عفونت باید مفید بادی” جین گفت.

طبیعی بدن پاسخ ایمنی دلیل است که مقامات چینی خواسته اند بهبود بیماران برای اهدای پلاسمای خون در امیدوار است که آنها آنتی بادی می تواند مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به بیمار. دولت همچنین تجویز داروهای ضد ویروسی و طب سنتی چینی به عنوان روش درمان.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im