بسیاری از کانادایی ها نمی خواهند انتخابات در طول COVID-19: Nanos بررسی

تورنتو — با وجود بلندی تهدید یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات این سقوط پس از ما به صدقه امر بسیاری از کانادایی ها نیست علاقه مند به رفتن به پای صندوق های رای در گیر با توجه به جدید Nanos پژوهش بررسی.

بررسی منتشر شده در جمعه, خواسته 1,094 کانادایی اگر آنها موافقت با این ایده که دولت لیبرال و احزاب مخالف باید انجام همه چیز آنها می توانند به اقلیت مجلس کار برای جلوگیری از یک انتخابات تا همه گیر قابل ملاحظه ای از گذشت و یا یک واکسن در دسترس است.

پنجاه و یک درصد از پاسخ دهندگان توافق کردند که انتخابات باید اجتناب شود با یکی دیگر از 20 درصد گفت: آنها تا حدودی به توافق رسیدند. هجده درصد مخالفت با 10 درصد گفت: آنها تا حدودی اختلاف نظر دارند. دو درصد مطمئن بودند.

محافظه کاران و بلوک Quebecois را به نام نخست وزیر جاستین ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau به استعفا پس از ما خیریه جنجال و گفت که خود عذر خواهی نمی excusing خود را از کابینه بحث در مورد $900 میلیون قرارداد با توجه به روابط خود با این موسسه خیریه به اندازه کافی خوب نیست.

رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet هفته گذشته گفت که اگر ترودو و Morneau نمی گام پایین حزب او قصد دارد برای مشورت Quebecers مورد احتمالا tabling یک حرکت غیر اعتماد به نفس زمانی که مجلس عوام رزومه در اواخر ماه سپتامبر.

اگر عدم رای اعتماد مطرح است و لیبرالها از دست دادن فدرال انتخابات را باعث شود.

آخرین رای گیری ردیابی توسط Nanos تحقیقات حزب لیبرال کانادا سه درصد جلوتر از محافظه کاران اگر چه ترودو هنوز هم لذت می برد گسترده ای منجر به ترجیح نخست وزیر در 33.8 درصد بیش از خروجی محافظه کار رهبر اندرو شیر (18.8 درصد) NDP رهبر Jagmeet سینگ (14 درصد) سبز رهبر الیزابت مارس (6.9 درصد) و حزب مردم رهبر Maxime Bernier (4.7 درصد).

در حالی که بسیاری از کانادایی ها به نظر نمی رسد مشتاق سقوط انتخابات وجود دارد پشتیبانی قوی تر برای بررسی مناسب به ما صدقه امر است.

چهل درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها می خواهند مجلس برای بررسی این موضوع به طور کامل در حالی که 28 درصد گفت: مجلس باید به جای تمرکز بر روی “مسائل مهم تر است.” شانزده درصد گفت: ترودو باید موقت در طول این تحقیقات در حالی که 13 درصد موافقت با این بیانیه: “این است چگونه سیاست کار من تعجب نیست.”

لیبرال استراتژیست گرگ MacEachern گفت: اخبار CTV که بسیاری از کانادایی ها ممکن است بر ما صدقه جنجال در لحظه.

“ما نمی توانیم فرض کنیم که همه کانادایی ها به عنوان مصرف این مسئله زمانی که آنها در حال فکر کردن در مورد چگونه امن کودکان خود را در حال رفتن به در پاییز و یا اینکه آیا یا نه RRSP خود را در حال آمدن است و یا اینکه آیا یا نه کار خود را در حال آمدن است,” او گفت:.

“این ممکن است یک زمان واقعا خوب برای انواع دلایل به کابینه مختلط.”

در روز پنج شنبه ترودو گفت: نمایندگان مجلس در طول نادر کمیته پارلمانی ظاهر که او جای خود را در تضاد منافع در طول مشارکت خود را در کابینه بحث در مورد $900 میلیون قرارداد برای دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه. ترودو نیز محروم هر جهت و یا تلاش برای نفوذ از او و یا دفتر کار خود در طول بحث.

به عنوان برای چگونگی $900 میلیون قرارداد دولت باید بوده است به کار گرفته شده 42 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که ترجیح می دهند از یک رقابت است که باید دانش آموزان صبر کنید دیگر برای حمایت مالی با 34 درصد آن گفت: خوب بود به تنها منبع قرارداد برای سرعت بخشیدن به روند. بیست و چهار درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها مطمئن بودند.

اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان در 80 درصد توافق کردند که موسسات خیریه باید در آینده بیشتر و علنی پاسخگو در مورد جزئیات مانند دارایی های املاک و مستغلات جریان نقدی و ساختار سازمانی. شانزده درصد تا حدودی توافق با سه درصد مخالفت و یا تا حدودی مخالفت.

“این یک بزرگ سیاه و سفید چشم برای خیریه بخش در کانادا” ناظر انتخابات Nik Nanos گفت: CTV News.

روش

این مشاهدات بر اساس یک RDD دوگانه قاب (زمین – و همراه-خطوط) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,094 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین ژوئیه 26 به 30 سال 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. حاشیه خطای این نظرسنجی ±3.0 درصد امتیاز 19 بار از 20. این مطالعه به سفارش اخبار CTV و پژوهش انجام شده توسط Nanos پژوهش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de