اکثر B. C. دانش آموزان به بازگشت به مدرسه به صورت تمام وقت در کلاس یادگیری در سپتامبر

ونکوور — اکثر دانش آموزان در B. C. خواهد بود قادر به بازگشت به کلاس پر بار پس از روز کارگر در این استان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد روز شنبه.

در مارس دانش آموزان در B. C. نمی بازگشت به کلاس بعد از رخصتی بهار به دلیل COVID-19 همه گیر و کلاس شد و به جای آن برگزار شد تقریبا. در ژوئن 1, برخی از دانش آموزان در بازگشت به کلاس های درس ،

اما مقامات گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که با افزایش اقدامات ایمنی بیشتر دانش آموزان قادر خواهد بود برای انتقال به یادگیری در کلاس درس در سپتامبر. 8.

“کلاس یک بخش ضروری از یک کودک, اجتماعی, علمی و روانی و به همین دلیل ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود دانش آموزان با خیال راحت می توانید صرف سال تحصیلی آینده خود را با معلمان و همکلاسی” گفت: وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ در انتشار اخبار.

“ما تنها صلاحیت در کانادا آورده است که دانش آموزان به کلاس درس در سطح استان قبل از پایان سال تحصیلی و این به ما داده است اطلاعات با ارزش است که ما با استفاده از به منظور توسعه برنامه های ما حصول اطمینان از سلامت و ایمنی در مدارس باقی می ماند اهمیت است.”

بخشی از این استان را طرح شامل سازماندهی دانش آموزان به “آموزش” گروه های سازگار با کارکنان و دانش آموزان به کاهش تعداد افرادی که در تماس با هر یک از دیگر.

“اصل پشت این گروه های یادگیری است که برای ایجاد گروه از دانش آموزان و کارکنان که باقی خواهد ماند و با هم در طول سال تحصیلی یا ترم و کسی که در درجه اول ارتباط برقرار کردن تنها با یکدیگر” دکتر بانی هنری گفت.

“در حالی که آنها ممکن است در همان کلاس درس یادگیری گروه خواهد بود قادر به ارتباط با یکدیگر در طول پرش در زمینه های مشترک و در مکان هایی مانند زمین و سپس ورزشگاه و یا کتابخانه.”

هنری گفت: این همچنین بدان معنی است که اگر وجود شیوع COVID-19 انتقال محدود خواهد شد.

هنری توضیح داد که در مدارس ابتدایی و, مدارس, یادگیری هر گروه را در اکثر 60 نفر است. برای مدارس متوسطه آموزش گروه خواهد بود تا به 120 نفر و برنامه ممکن است نیاز به تنظیم شود به جای آن اعداد.

هنری گفت: اعداد کوچکتر برای کلاس های جوان به دلیل تمایل به داشتن یک زمان سخت تر نگه داشتن یک فاصله فیزیکی از یکدیگر است.

“که حداکثر. و این بدان معنی نیست که شما باید در تماس با همه کسانی که مردم هر روز,” او گفت:.

علاوه بر این کارکنان و دانش آموزان نیز خواهد شد نیاز به ارزیابی خود را روزانه برای علائم COVID-19 و باید در خانه بمانند و حتی با علائم خفیف.

“حتی اگر ما تا به حال یک چشم انداز مثبت در چند هفته گذشته ما می دانیم که ما باید مسطح منحنی در اینجا در B. C. و ما می دانیم که ما را از آنچه در آن طول می کشد برای ادامه به ما انتقال نرخ پایین” هنری گفت.

این استان می گوید: این سرمایه گذاری $45.6 میلیون دلار از طریق آن COVID-19 اقدام به طرح حمایت از مدارس در آغاز سال است. که کمک های مالی استفاده می شود به اطمینان حاصل شود افزایش یافته و دست-بهداشت ایستگاه های در دسترس هستند. ماسک نیز بنا به درخواست در دسترس, اما نمی شود مورد نیاز است.

“ما تا به قرار دادن تعداد زیادی از ملاحظه کار و با توجه به بازگشایی مدارس در پاییز امسال و در ساخت مطمئن شوید که ما در حال حمایت از کودکان در راه است که نگه داشتن آنها را به افرادی که آنها را آموزش دهد و ما جوامع امن” هنری گفت:, و اضافه کرد که اگر موارد افزایش قابل توجهی در سقوط این برنامه ممکن است نیاز به تغییر دوباره.

و برای بزرگتر مدارس یک ترکیب در کلاس و آموزش آنلاین ممکن است اجرا شود به جای.

وزارت آموزش و پرورش می گوید خانواده ها را از شنیدن مدارس در طول تابستان با به روز رسانی بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی و با گروه آموزش و برنامه. جزئیات نهایی خواهد شد ارسال شده در Aug. 26.

‘بیش از حد بیش از حد به زودی’: معلمان فدراسیون

در بیانیه ای در پاسخ به این استان را اعلام میلاد معلمان رئیس فدراسیون Teri مهار می گوید: طرح “نیاز به زمان بیشتر و خیلی بیشتر کار می کنند.”

“اگر این طرح با عجله و یا بیش از حد بسیاری از سوالات بی جواب مانده آن را نمی خواهد موفق” پهلوگیری گفت.

“آوردن همه همه در یک بار حتی با برخی از نسخه یک گروه, مدل, در اولین روز پس از روز کارگر آخر هفته طولانی و بیش از حد بیش از حد به زودی با توجه به بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در اعلام امروز.”

مهار اضافه شده است که در حالی که او موافق دانش آموزان نیاز به بازگشت به کلاس معلمان و کارکنان پشتیبانی نیاز به زمان در ماه سپتامبر برای تنظیم به ساختارهای جدید و اقدامات ایمنی.

“اگر مدرسه به کارکنان داده می شود به همکاری آموزش و آماده سازی همه بهتر خواهد بود,” او گفت:.

پیش از این وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای غرب ونکوور معلم تاریخ جسیکا Selzer گفت: CTV News ونکوور که او را نگران برای بهداشت و سلامت مادر.

“من عاشق کارم هستم, من عاشق تدریس, دانش آموزان, من عاشق تدریس تاریخ, اما من بسیار عصبی در مورد نه فقط من ایمنی و بهداشت اما مادرم بهداشت و ایمنی و همچنین از دانش آموزان و خانواده خود را,” او گفت:.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور شانون پاترسون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de