موریسون 1.3 میلیارد دلار برای ‘سایبر جاسوسان’ افزایشی است پاسخ به یک رادیکال مشکل

دولت فدرال اعلام کرده است آن را صرف بیش از یک میلیارد دلار در طول ده سال آینده به افزایش استرالیا سایبر دفاع.

این می آید به سختی به یک هفته پس از نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد این کشور در چنگال یک “پیچیده” حمله سایبری توسط یک “دولت-محور” بازیگر به طور گسترده ای گزارش شده به چین است.


ادامه مطلب: موریسون اعلام repurposing دفاع پول برای مبارزه با افزایش تهدیدات سایبری


اعلام این خبر می توان به عنوان ترکیبی از چیزهای راست و سیاسی پنجره پانسمان – منحرف کردن توجه از استرالیا در زمینه نقاط ضعف وقتی که می آید به امنیت سایبر.

چیست در بودجه ؟

موریسون سایبر اعلام شامل یک بسته از اقدامات در مجموع $1.35 میلیارد دلار بیش از ده سال است.

این شامل بودجه را مختل دریایی cyber crime, هوش های بین دولت و صنعت جدید آزمایشگاه های تحقیقاتی و بیش از 500 “جاسوسی سایبری” شغل.

به عنوان موریسون توضیح داد

این … به این معنی است که ما می توانیم شناسایی بیشتر تهدیدات سایبری مختل خارجی مجرمان اینترنتی ساخت بیشتر مشارکت با صنعت و دولت و محافظت از استرالیا بیشتر.

آنها هدف کلیدی است برای کمک به این کشور سایبری سازمان اطلاعات استرالیا سیگنال های اداره (ASD) می دانم که به عنوان به زودی به عنوان ممکن است که حمله به استرالیا, با چه و چگونه حمله می بهترین تواند متوقف شود.

استرالیا سایبر کمبود

استرالیا قطعا نیاز به انجام بیشتر برای دفاع از خود در برابر حملات سایبری.

هوش متخصصان مانند بالا بنده نیک Warner شده اند دفاع برای توجه بیشتر به تهدیدات سایبری برای سال.

نگرانی در مورد استرالیا سایبر دفاع مطرح شده برای سال. www.shutterstock.com

دولت نیز اذعان عموم که تهدیدات در حال افزایش است.

در اوایل این ماه موریسون برگزار می شود غیر معمول کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که استرالیا تحت حمله سایبری.

در حالی که او مشخص نکرد که توسط, دولت, اظهارات ساده آن همان مخرب بازیگر نقش اول مرد (یک دولت خارجی) با استفاده از همان ابزار به عنوان یک حمله گزارش شده در ماه مه این سال است.

مربوط به حملات در استرالیا با استفاده از شبیه نرم افزارهای مخرب نیز شناسایی شده در مارس 2019.

این نوع تهدید است به نام “advanced persistent threat” به دلیل آن است که سخت به آن را دریافت کند از یک سیستم حتی اگر شما می دانید آن وجود دارد.


ادامه مطلب: استرالیا تحت پایدار حمله سایبری هشدار دولت است. چه در رفتن و چه باید کسب و کار انجام دهید ؟


همه کشورها صورت مشکلات زیادی در دفاع سایبری و استرالیا است که مسلما در میان بالا متحده در امنیت سایبری در سراسر جهان. در عین حال پس از یک دهه از افزایشی اصلاحات دولت شده است قادر به سازماندهی همه خود را به بخش اجرای بیش از اساسی استراتژی کاهش.

مشاغل جدید در امنیت سایبری

بزرگترین تکه از $1.35 میلیارد دلار است “$470 میلیون دلار سرمایه گذاری برای گسترش ما امنیت سایبری نیروی کار”.

این است که توسط هر اندازه گیری ضروری آزمايشهاي است و به تحسین می شود.

این موریسون دولت می خواهد به استخدام بیش از 500 جدید ASD کارکنان. www.shutterstock.com

اما آن است که هنوز روشن نیست که چگونه “جدید” این شغل جدید هستند.

2016 دفاع کاغذ سفید اعلام کرد که ده سال نیروی کار گسترش از 1700 شغل در اطلاعات و امنیت سایبر. این شامل 900 نفر مشترک سایبر واحد در نیروی دفاع استرالیا اعلام کرد در سال 2017.

به تازگی مطرح برای گسترش ASD نیز نیاز به انجام به تدریج. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای پیدا کردن صدها نفر از کارکنان اضافی با مهارت های مناسب فورا.

مهارت های مورد نیاز برش در سراسر بسیاری از زیر رشته از عملیات سایبری و باید خوب تنظیم در سراسر نقش های مختلف. ASD را شناسایی کرده است که چهار حرفه ای جریان ها (تجزیه و تحلیل سیستم, معماری, عملیات و تست) اما این نه منعکس کننده تنوع و استعدادهای مورد نیاز است.

واضح دانشگاه های استرالیا در حال حاضر نه آموزش مردم در سطوح پیشرفته مورد نیاز توسط ASD تا پیشرفته در کار آموزش ضروری است.

سیاسی پنجره پانسمان

دولت ترویج و اعلام آن به عنوان “ملت بزرگترین سرمایه گذاری در امنیت سایبری”. اما به ظاهر سخاوتمندانه $1.35 میلیارد اینترنتی طرح شامل نیست پول جدید است.

این بسته نیز قبل از اعلام بخشی از دولت آینده 2020 Cyber Security استراتژی انتظار می رود در هفته.

این به روز رسانی خواهد شد 2016 استراتژی در زیر منتشر شد نخست وزیر سابق Malcolm Turnbull و سایبری عناصر 2016 دفاع کاغذ سفید.


ادامه مطلب: استرالیا رو به یک بلندی سایبر اضطراری و ما لازم نیست که با تکنولوژی بالا نیروی کار برای مقابله با آن


جدید سایبر استراتژی به موضوع مطرح شده از سراسر کشور مشاوره از طریق 2019 اما تعداد کمی از ناظران قابل انتظار تزریق بودجه جدید.

اصلی استثنا که ممکن است دریافت بودجه افزایش در مقایسه با سال 2016 به احتمال زیاد در بودجه آموزش و پرورش (به عنوان مخالف به تحقیق) و آگاهی جامعه.

با انتشار جدید سایبر استراتژی درک قریب الوقوع خواهد بود معلوم نیست چرا دولت تصمیم خاص این هفته را به قبل از اعلام. این بدیهی است که باید نگه داشته شود برخی از اخبار بزرگ برای استراتژی انتشار هنگامی که آن اتفاق می افتد.

دولت فدرال است که انتظار می رود نسخه جدید استراتژی امنیت سایبر در عرض چند هفته. www.shutterstock.com

دولت ادعا می کنند که اضافی $135 میلیون دلار در هر سال است “بزرگترین سرمایه گذاری در امنیت سایبری” درست است به یک معنا. اما این مورد در بسیاری از مناطق از دولت هزینه ها.

دولت است و بدیهی است که قطع از قبل برنامه ریزی شده هزینه ها در برخی از آشکار ناشدۀ مناطق دفاع.

در ضمن مسائل این بودجه قرار است به آدرس آنقدر پیچیده است که $1.35 میلیارد دلار بیش از ده سال می تواند بهترین دیده می شود به عنوان یک افزایشی پاسخ به یک رادیکال تهدید.

استرالیا نیاز به انجام خیلی بیشتر

با توجه به منابع معتبر از جمله دولت فدرال بودجه AustCyber در سال 2019 وجود دارد تعدادی از زمینه کمبود در استرالیا صنعتی و اقتصادی در پاسخ به cyber security.

این تنها می تواند بهبود یافته و اگر دولت فدرال بخش اتخاذ رویکردهای سختگیرانه تر اگر دولت به دنبال کت و شلوار و اگر بخش خصوصی باعث می شود مناسب تنظیم.

بالاتر از همه بازیکنان برجسته نیاز به تغییر برنامه ریزی خود را به جای بهتر سازمانی و مدیریت جنبه های امنیت سایبری تحویل.


ادامه مطلب: استرالیا در معرض فاجعه بار حمله سایبری اما ائتلاف اتحاد ضعیف cyber security سابقه


بله ما نیاز به ما ویژگی های بازی اما ما پاسخ اجتماعی نیز ضروری است.

مدیران اجرائی و دبیر دپارتمان باید از نظر قانونی موظف به گواه هر سال که آنها را صدا cyber security شیوه ها و کل سازمان به درستی آموزش دیده است.

بدون بهتر مدیریت شرکت های بزرگ استرالیا سایبر دفاع باقی خواهد ماند پراکنده و ناکافی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de