موریسون نجات مهد کودک از COVID-19 سقوط – اما هنوز جزئیات تیره

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده رایگان مهد کودک برای بیش از یک میلیون خانواده با بودجه افزایش است که با هدف به نگه داشتن بیش از 13000 خدمات مراقبت از کودکان در سراسر استرالیا باز است.

در انجام این کار دولت حمایت خود را زودتر تشخیص از اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مراقبت بودن ضروری خدمات.

برآوردها نشان می دهد حدود 650 اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و خدمات مراقبت در حال حاضر بسته شده در استرالیا به دلیل کاهش ثبت نام.

دولت قصد دارد به پرداخت 50 درصد از بخش درآمد تا به موجود ساعتی رای دادن درپوش بر اساس ثبت نام شماره های قبل از پدر و مادر شروع به خروج فرزندان خود را به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آن را تنها انجام این کار تا زمانی که خدمات باز باقی می ماند و به اتهام نیست خانواده ها برای مراقبت از.

بودجه اعمال خواهد شد از 6 آوریل بر اساس تعداد فرزندان بودند که در مراقبت در طول دو هفته منتهی به 2 مارس اینکه آیا یا نه آنها در حال حضور در خدمات.

این طرح هزینه خواهد شد$1.6 میلیارد دلار در طول سه ماه آینده.


گفتگو/AAP

چه این به این معنی

امروز اعلام کرد که بسیار مورد نیاز تاسیسات برای آموزش های اولیه و مراقبت بخش بود که در آستانه سقوط است.

توسط هفته گذشته قطره در اشغال در مهد کودک بودند و تخمین زده می شود بین 15 ٪ و 50٪.

به طور معمول, مهد کودک یارانه پرداخت می شود به طور مستقیم به اوایل دوران کودکی خدمات است که سپس آن را به خانواده ها به عنوان یک هزینه کاهش. اعلام امروز به طور موثر افزایش می دهد و به کاهش هزینه منجر به صفر هزینه.


ادامه مطلب: کیفیت مراقبت از کودکان تبدیل شده است یک ضرورت برای استرالیا خانواده و جامعه است. از آن زمان دولت پرداخت می شود تا


ماه گذشته دولت و همچنین افزایش زمان خانواده ها می توانند دور ماندن از مهد کودک بدون از دست دادن دسترسی خود را به یارانه ها از 42 روز به 62 روز. طرح جدید waives شکاف هزینه بنابراین خانواده ها صورت نمی هزینه برای نگهداری کودکان در خانه.

قبلا خانواده ها را هزینه های حتی زمانی که کودک خود را غایب بود از مهد کودک تا خدمات می تواند عامل. در حالی که این مفهوم در قبل از COVID جهان بسیاری از خانواده ها قطع ثبت نام زمانی که آنها هنوز مطمئن شوید که فرزندان خود را بازگشت به مراقبت.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: خانواده هایی که قطع خود را پس از ثبت نام در 17 فوریه تشویق شدند به دوباره ثبت نام فرزند خود:

دوباره شروع ثبت نام خود را نمی خواهد شما نیاز به فرستادن فرزند خود را به مراقبت از کودک و قطعا آن را نمی خواهد شما نیاز به پرداخت یک شکاف هزینه. دوباره شروع ثبت نام خود را خواهد شد با این حال خود را نگه دارید و جایی برای آن نقطه در زمان هنگامی که همه چیز شروع به عادی سازی و شما آماده برای کودک خود را به مرکز.

پیدا کردن یک محل در کیفیت مراقبت از کودکان باقی می ماند یک مبارزه برای بسیاری از خانواده های استرالیا بنابراین حمایت به اقامت ثبت شده است که سود قابل توجهی.

بودجه افزایش معنی بسیاری از مراکز می تواند باز بماند و در اوایل دوران کودکی مربیان (از جمله 72% که در حال پاره وقت یا گاه به گاه کارگران) خواهد بود قادر به نگه داشتن کار.


ادامه مطلب: COVID-19: آنچه در بسته شدن مدارس و مهد کودک معنی برای پدر و مادر و گاه به گاه کارکنان


JobKeeper پرداخت در دسترس خواهد بود برای کسانی که نمی توانند کار نگه دارید. این است خوش آمدید احترام از دولت برای اهمیت این کارگران که در حال به خطر انداختن سلامت خود را به کودکان تداوم مراقبت.

که در آن شکاف?

اعلام این خبر باعث اولیه سردرگمی در مورد اینکه آیا رایگان مهد کودک اعمال می شود به تمام خانواده. وزیر آموزش و پرورش دن Tehan خواسته است که خدمات اولویت خانواده های آسیب پذیر و کسانی که نمی توانند برای مراقبت از کودکان خود را با خیال راحت در خانه.

نخست وزیر گفت: “پدر و مادر کار” خواهد بود همگانی نه فقط کسانی که مشغول به کار در بحرانی ترین شغل.

Tehan بعد از آن روشن است که این حمایت شامل همه خانواده هایی که یک موجود در رابطه با مراقبت از کودکان مرکز.

در حالی که خانواده ها در تلاش برای مراقبت از کودکان در حالی که کار از خانه به استقبال این خبر آن هنوز هم برگ عدم اطمینان در مورد چگونه “prioritisation” رخ خواهد داد.

این نیز روشن نیست که آیا تماس برای prioritisation بود و انتظار می رود به منظور محدود کردن تعدادی از خانواده ها با استفاده از خدمات مهد کودک ها اجازه می دهد تا مربیان به پیاده سازی استراتژی های اضافی مانند تمیز کردن و فیزیکی فاصله برای محافظت از کودکان و کارکنان از عفونت است.

مزایای یادگیری کودکان نیز تا حد زیادی از دست رفته در این چرخش سیاسی. نخست وزیر راست است که “کودکان باید تا حد آشنایی و تداوم به عنوان ما می تواند کمک به ارائه” اما در اوایل دوران کودکی انجام خدمات ارائه بیش از آشنا فضاهای برای کودکان.

وقتی که می آید به آموزش و پرورش مدرسه, جهانی تمرکز باقی مانده است در نگه داشتن کودکان, یادگیری, حتی برای کسانی که نه در مدرسه. اما تحقیقات نشان می دهد یادگیری است و حتی مهم تر در سال های اولیه پس از دولت نیز نیاز به یک برنامه ریزی برای حمایت از مربیان و خانواده ها به حفظ آموزش و پرورش در اوایل رفتن.


ادامه مطلب: پیش دبستانی منافع همه کودکان, اما نه همه کودکان آن را دریافت کنید. در اینجا چیزی است که دولت می تواند در مورد آن انجام


یکی دیگر قطعی است که Goodstart یادگیری اولیه استرالیا بزرگترین اوایل دوران کودکی ارائه دهنده خدمات است که از لحاظ فنی فاقد شرایط لازم برای حمایت از دولت اعلام کرد تا کنون. این شرکت سالانه درآمد بالای 1 میلیارد دلار واجد شرایط محدود برای دسترسی به بسته بندی های جدید.

Goodstart خود متولد شد و از آخرین بحران بزرگ در استرالیا, مراقبت از کودکان در هنگام ABC یادگیری ورشکست قرار دادن بیش از 1 ، 000 خدمات در خطر بسته شدن. Goodstart نه برای سود شرکت های اجتماعی ایجاد شد از یک کنسرسیوم از جامعه سازمان و حمایت دولت به ارائه یک مدل جدید از مهد کودک که دارای اولویت یادگیری بیش از سود است.

این امر می تواند بی رحمانه twist of fate اگر این راه حل به آخرین مهد کودک بحران مانده بود از این راه حل به یک جریان است.

فراتر از گروه کمک

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan توصیف کرده است امروز اصلاحات به عنوان “خاموش کردن سیستم های قدیمی” از مهد کودک بودجه. زمانی که استرالیا می رسد از طرف دیگر بحران دولت روبرو خواهد شد تصمیم گیری های دشوار در مورد اینکه آیا clunky قبل از COVID سیستم مهد کودک با بودجه pieced با هم از یک ترکیب پیچیده ای از بودجه دولت و بسیار متغیر هزینه – همیشه باید پشت در.

یک سیستم شکسته خواهد فرو ریختن برای قطعات در اولین نشانه از بحران است. استرالیا دیده می شود مهد کودک نزدیک به آستانه فروپاشی دو بار در حال حاضر در بیش از یک دهه است. دولت مدیون آن به کودکان و خانواده ها هرگز اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im