موریسون دولت وعده کمک مالی برای کمک به کشورهای با سلامت بار COVID-19

این موریسون دولت اعلام کرده بودجه با همکاری متحده انتظار می رود برای دیدن یک 1 میلیارد دلار اضافی صرف شده برای مقابله با هزینه های سلامت در سراسر coronavirus.

اسکات موریسون گفت: کشورهای مشترک المنافع را ارائه پول در تطبیق 50-50 اساس.

دولت فدرال “خواهد پرداخت 50 درصد از هزینه های اضافی متحمل شده توسط دولت و قلمرو خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان یک نتیجه از تشخيص و درمان بيماران مبتلا به COVID-19 کسانی که مشکوک به داشتن ویروس و یا فعالیت برای جلوگیری از گسترش آن” موریسون و وزیر بهداشت گرگ شکار در بیانیه ای گفت.

پشتیبانی در دسترس خواهد بود برای خدمات ارائه شده در بیمارستان های عمومی و مراقبت های اولیه و مراقبت از سالمندان و مراقبت های بهداشتی جامعه از قبیل خدمات بهداشتی و درمانی در مراقبت از کودکان.

دولت فدرال قرار دادن در عرضه اولیه 100 میلیون دلار. در حالی که برآورد شده است که به احتمال زیاد هزینه به کشورهای مشترک المنافع خواهد بود در حدود 500 میلیون دلار وجود خواهد داشت بدون کلاه و آن را می تواند بیش از آن.

موریسون یک کنفرانس خبری گفت: “این یک تقاضا محور تنظیم – هزینه خواهد شد که این هزینه ها هستند.

“اما ما بر اساس برآورد توصیه ما در این لحظه که این می تواند به عنوان آنجا که حدود یک میلیارد دلار به 500 میلیون دلار در هر. … من امیدوارم که آن را بسیار نیست. آن می تواند بیشتر”.

این 50-50 تنظیم است یک معامله بهتر از ایالات متحده از کشورهای مشترک المنافع برای خود بیمارستان می بیند که 45 درصد از بودجه آمده از کانبرا.

جزئیات معامله با ایالات متحده خواهد شد در زمان شورای دولت استرالیا در دیدار روز جمعه زمانی که coronavirus وضعیت خواهد شد در مرکز بحث است.

سپس توسط موریسون انتظار می رود که دولت اعلام کرده اند مالی خود را بسته میلیاردها دلار در حمایت از مشاغل و کسب و کار ضربه از بحران.

جهانی آژانس رتبه بندی استاندارد اند پورز پیش بینی کرده است در یک گزارش در مورد پیامدهای COVID-19 برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که “استرالیا, دلار هنگ کنگ, ژاپن و کره و سنگاپور و تایلند را وارد کنید و یا لاس زدن با رکود اقتصادی”.

آن را می گوید COVID-19 “می تواند دست کشیدن US$211 میلیارد دلار از آسیا و اقیانوس آرام درآمد و کاهش رشد تولید ناخالص داخلی به 4.0 درصد در سال 2020 است. ما جدید پایه برای چین است 4.8% با یک سناریو نزولی از 2.8 درصد در سال 2020 است.”

گفت های مختلف کشورهای منطقه خواهد لاس زدن با رکود S&P استفاده نمی کند ایستاده رکود اقتصادی تعریف دو چهارم از رشد منفی.

تعریف آن است که “حداقل دو چهارم از رشد قابل ملاحظه ای زیر روند و کافی به علت بیکاری به افزایش اساسی تورم به سقوط و سیاستگذاران به واکنش نشان می دهند با محرک.”

S&P پیش بینی یک “ضربه” از یک درصد به استرالیا رشد “به ترک رشد در سال 2020 در 1.2% خوب زیر روند است که نزدیک به 2.5%”.

“اولیه سرريز از coronavirus آمد از مردم در جریان است که در حال حاضر افسرده از bushfires” این یادداشت.

S&P در انتظار بانک مرکزی – که کاهش نرخ بهره در این هفته به قطع دوباره به 0.25% “که برگ های بانک مرکزی استرالیا در آستانه کاهش کمی.

“ما همچنین انتظار می رود متوسط هدفمند محرک های مالی با هدف بیشترین صدمه بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im