موریسون تصویب رتبه بندی رسیدن به بالاترین سطح برای ساعت در 10 سال; تهمت می افتد بیشتر پشت بایدن

نخست وزیر اسکات موریسون تصویب رتبه بندی همچنان در اوج با تشکر از دست زدن به او از coronavirus بحران رسیدن به بالاترین سطح برای هر نخست وزیر از اوایل سال از راد دولت در این هفته Newspoll.

موریسون را تصویب امتیاز بود که در 68 درصد تا دو امتیاز از آخرین Newspoll در حالی که 27 درصد از پاسخ دهندگان ناراضی بودند. خود را خالص تصویب امتیاز شد +41.

این است موریسون بالاترین خالص تصویب شکوه +40 دست او در اواخر مارس Newspoll. همچنین بهترین net تایید برای هر ساعت پس از Kevin Rudd بود +43 در اکتبر 2009.

این هفته Newspoll انجام ژوئن 24-27 از یک نمونه از 1,520 مردم به ائتلاف یک 51-49% سرب و بدون تغییر در سه هفته پیش.

اولیه آرا بودند و 42 درصد از ائتلاف (ثابت) 35 درصد نیروی کار (یک) و 11% سبزی (پایین) و 3% یک ملت (پایین).


ادامه مطلب: چرا رهبران خوب نیاز به نگه داشتن شلنگ: چگونه تاریخچه ممکن است خواندن موریسون coronavirus رهبری


رهبر مخالفان Anthony Albanese حال خالص تصویب +2 پایین یک نقطه است. موریسون led Albanese به عنوان بهتر PM توسط 58-26%.

با توجه موریسون استراتوسفر رتبه بندی آن است که تعجب آور ائتلاف است نه بیشتر پیش رو در رای گیری نیت. این می تواند با توجه به این واقعیت ملی کابینه شده در شارژ از coronavirus سیاست-ساخت و این تصمیمات دیده می شود که بیشتر در آمریکا و نه تقویت ائتلاف.

کار پیشرو در عدن-Monaro byelection سنجی

بهشت-Monaro byelection برگزار خواهد شد در روز شنبه پس از آوریل استعفای کارگر MP مایک کلی. کار برنده این صندلی توسط فقط یک 50.9-49.1% حاشیه در 2019 انتخابات.

نظرسنجی Bludger گزارش در دو Eden-Monaro نظر سنجی هفته گذشته توسط robo-ناظر انتخابات uComms یکی برای استرالیا, موسسه و دیگر برای استرالیا محصولات جنگلی انجمن.


ادامه مطلب: Eden-Monaro byelection خواهد بود “بسیار نزدیک” با توجه به شرکت کنندگان در پژوهش گروهي


موسسه استرالیا نظرسنجی به کار یک 53-47% سرب توسط 2019 انتخابات اولویت جریان و یک 54-46% سرب توسط مخاطب اختصاص داده و تنظیمات. این AFPA نظرسنجی به کار یک 52-48% منجر شود.

این دو انتخابات بسیار بهتر برای کار از یک حزب داخلی, نظرسنجی منتشر شده در ژوئن 13, که نشان داد لیبرال ها به وضوح در سایت قرار داده شده اولیه آرا برای به دست آوردن صندلی.

کار را Kristy McBain یک کمی لبه بیش از لیبرالها’ فیونا Kotvojs در رای گیری های اخیر. میک Tsikas/AAP

بایدن بیشتر گسترش سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی ها در بدترین حالت پس از تعطیلی دولت فدرال آمریکا در ماه ژانویه 2019.

در آخرین megyn kelly نظرسنجی دانه مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی با همه نظرسنجی ها 40.6% تایید 56.1% رد (خالص -15.5%). با نظر سنجی از ثبت نام و یا به احتمال زیاد رای دهندگان خود را رتبه بندی در حال 40.9% تایید 5/55 درصد رد (خالص -14.6%).

با انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر بیش از چهار ماه دور, megyn kelly آغاز شده است ردیابی ریاست جمهوری انتخابات پارلمانی پای صندوقهای رای است.

به عنوان وجود دارد به مراتب بیشتر نظر سنجی های ملی از دولت سنجی سایت تنظیم دولت سنجی ملی روند. بنابراین به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن وسیعتر خود را ملی سرب, megyn kelly تنظیم متحده در بایدن را به نفع آن وجود ندارد رای گیری های اخیر.


ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزه علیه دشمنان نامرئی: coronavirus و جو بایدن


آخرین نظرسنجی ملی مصالح می دهد بایدن یک 50.7 درصد به 41.4% سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نظر سنجی ها معمولا شامل یک گزینه مردد بنابراین باقی مانده رای دهندگان عمدتا بلاتکلیف نه شخص ثالث. سه هفته پیش بایدن را منجر شد 6.6 درصد است.

در سال 2016 چهار متحده – پنسیلوانیا میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا – رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیلاری کلینتون با 1.2 درصد و یا کمتر است. در آخرین megyn kelly مجموع بایدن آگهی در فلوریدا توسط 7.2% پنسیلوانیا توسط 8.0% ویسکانسین با 8.1 درصد و میشیگان با 10.6%.

بایدن همچنین آگهی در چندین ایالت تهمت برنده به راحتی در 2016 مانند آریزونا (4.7% سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن) گرجستان (1.4% سرب), کارولینای شمالی (2.9% سرب) و اوهایو (2.6% سرب). مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار باریک و سرب در آیووا (0.1%) و تگزاس (0.3%).

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال لرزان در دولت او انجام شده به راحتی در انتخابات 2016. جیم Lo Scalzo/EPA

اگر انتخابات برگزار می شد در هفته آینده وجود دارد شکی نیست بایدن برنده خواهد بود هر دو ملی محبوب و رای کالج انتخاباتی به راحتی.

می تواند برگ برنده بازیابی قبل از نوامبر 3? اگر بایدن ملی سرب کاهش به کمتر از پنج نقطه کالج انتخاباتی می تواند صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دموکرات را رهبری باریک تر در محوری میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعتبار یک ضربه گرفته اند با توجه به پاسخ های خود را به همه گیر و تظاهرات بعد از پلیس با قتل جورج فلوید.

در اوایل این ماه ما coronavirus موارد و مرگ و میر کاهش یافته بود از خود قله های مه اما شده است وجود دارد افزایش در هفته گذشته است. بیش از 45 ، 000 مورد جدید ثبت شد جمعه, بالاترین, تک-بعد کل از همه گیری آغاز شد.

تحلیلگر سیاسی Nate نقره ای می گوید: این افزایش ناشی است بیشتر تست (به عنوان تهمت و ادعا می کند) با توجه به مثبت شدن تست میزان افزایش به 7.7 درصد در ژوئن 24, از 4.9% یک هفته پیش از آن.

یک اصل اقتصادی است که بعید است در حالی که coronavirus موارد هنوز هم صعودی. مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین شانس مجدد برای این بیماری همه گیر به پژمرده در ماه نوامبر و ما را ساخته اند یک قوی بهبود اقتصادی.

به گزارش اشتغال ماه مه که خیلی بهتر بود در مارس اما مارس آنقدر وحشتناک است که یک بهبود هنوز راه طولانی برای رفتن.

می توانید دموکرات ها در بازپس گرفتن کنگره?

و همچنین به عنوان ریاست جمهوری تمام 435 مجلس نمایندگان صندلی و یک سوم از 100 سناتور هستند تا برای انتخابات در ماه نوامبر.

دموکرات ها را به دست آورد کنترل از خانه در نوامبر 2018 هستند و به احتمال بسیار زیاد برای حفظ کنترل. آنها 7.9% سرب در megyn kelly کلی انتخابات ردیاب.

جمهوریخواهان در حال حاضر 53-47 صندلی اکثریت در سنا ساختن آن دشوار برای دموکرات ها را به کنترل. این RealClearPolitics سنا نقشه می دهد برخی از دموکرات ها شانس برنده شدن در سنا طرح 48 جمهوریخواه کرسی 48 دموکرات و چهار بازی شیر یا خط-یو پی اس.

در عمیقا محافظه کار آلاباما, دموکرات, Doug Jones غیر منتظره برنده دسامبر 2017 ویژه انتخابات, اما بعید است که به تکرار موفقیت خود را.

خانه کرسی های اختصاص داده به هر کشور بر اساس جمعیت اما در مجلس سنا به دولت تضمین شده است دو صندلی بدون در نظر گرفتن جمعیت. به عنوان کم جمعیت متحده در میانه و غرب تمایل به محافظه کار این باعث می شود آن را سخت تر برای دموکرات ها برای پیروزی در سنا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de