موریسون اعلام repurposing دفاع پول برای مبارزه با افزایش تهدیدات سایبری

دولت فدرال است repurposing $1.35 میلیارد دلار از آن برنامه ریزی شده هزینه های دفاعی بیش از یک دهه برای پاسخگویی به افزایش تهدید حملات سایبری در استرالیا.

اعلام شرح زیر است اسکات موریسون به تازگی آشکار “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر” بود که با هدف قرار دادن “استرالیا سازمان در سراسر طیف وسیعی از بخش ها از جمله تمام سطوح دولت, صنعت, سیاسی, سازمان, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از دیگر زیرساخت های حیاتی”.

هر چند دولت حاضر به شناسایی دولت مبتنی بر بازیگر آن شناخته شده است به چین است.

این repurposed بودجه را افزایش قابلیت های ارائه شده از طریق استرالیا سیگنال های ریاست و استرالیا Cyber Security مرکز برای شناسایی و دفع حملات سایبری.

دولت می گوید بودجه را قادر خواهد ساخت بیشتر تهدید شناسایی می شود و فعالیت های بیشتر خارجی cybercriminals به مختل شود. آن را تسهیل همکاری بین صنعت و دولت برای کمک به مقابله با این مشکل است.

یک تکه بزرگ از پول – $470 میلیون – را به گسترش نیروی کار اختصاص داده شده به مبارزه با سایبر تهدید. بیش از 500 شغل جدید ایجاد خواهد شد در ASD.

اعلام ابتکار موریسون گفت مخرب سایبری فعالیت در برابر استرالیا در فرکانس افزایش مقیاس و پیچیدگی.

“دولت فدرال اولویت است حفاظت از اقتصاد کشور ما امنیت ملی و حاکمیت. مخرب سایبری فعالیت تضعیف می کند که” او گفت:.

برخی از $359.5 میلیون از هزینه های بیش از این جلو تخمین می زند.

این بسته با هدف تقویت حفاظت و انعطاف پذیری در تمام سطوح – از افراد و کسب و کارهای کوچک از طریق ارائه دهندگان خدمات اساسی.

به عنوان مثال برنامه ریزی شده افزایش قابلیت وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: “این بسته فعال خواهد شد ASD و استرالیا عمده ارائه دهندگان خدمات مخابراتی برای جلوگیری از مخرب سایبری فعالیت از رسیدن به میلیون ها نفر از مردم استرالیا با مسدود کردن شناخته شده است به وب سایت های مخرب و ویروس های کامپیوتری در سرعت”.

او گفت: بسته “است که یک بخشی از ما 15 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سایبر و جنگ اطلاعات, قابلیت است که بخشی از دفاع را در سال 2020 نیروی ساختار برنامه به آدرس به سرعت در حال تحول سایبر تهدید چشم انداز”.

در میان این بودجه به توسعه قابلیت های به اخلال و شکست مخرب سایبری فعالیت وجود خواهد داشت:

  • بیش از 31 میلیون دلار به منظور افزایش توانایی ASD را مختل cybercrime دریایی و ارائه کمک های فدرال و ایالتی و خاک سازمان های اجرای قانون

  • بیش از 35 میلیون دلار برای تحویل جدید سایبر تهدید به اشتراک گذاری پلت فرم به طوری صنعت و دولت می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مخرب سایبری فعالیت و سرعت بلوک تهدیدات

  • بیش از 12 میلیون دلار کمک خواهد کرد که به ASD و عمده ارتباطات از راه دور ارائه دهندگان برای جلوگیری از مخرب سایبری فعالیت از رسیدن به میلیون ها نفر از مردم استرالیا با سرعت مسدود کردن وب سایت های مخرب و ویروس های کامپیوتری است.

اقدامات دیگر را بهبود درک مخرب سایبری فعالیت پس از تهدیدات در حال ظهور را می توان شناسایی و برخورد با سریع تر است. وجود دارد خواهد بود:

  • بیش از $118 میلیون دلار برای ASD به گسترش علوم اطلاعات و قابلیت های هوش

  • بیش از $62 میلیون برای ارائه یک ملی آگاهی موقعیتی قابلیت بهتر فعال ASD به درک و پاسخ به تهدیدات سایبری در مقیاس ملی است. این شامل اطلاع رسانی به بخش های آسیب پذیر اقتصاد در مورد تهدیدات و بهترین راه برای کاهش آنها

  • بیش از 20 میلیون دلار برای ایجاد آزمایشگاههای تحقیقاتی برای درک بهتر تهدیدات در حال ظهور فن آوری است.

دیگر صرف جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de