بیشتر افراد جوان vaping با وجود رشد شواهدی از خطرات

Vaping استفاده رو به افزایش است در افراد جوان با به عنوان بسیاری به عنوان یکی از پنج راهنمایی و متوسطه و گزارش استفاده از vaping محصولات در سال 2019.

Vaping شده است همراه با شدید تنفسی بهداشت و درمان صدمات و مرگ نابهنگام و در حال حاضر وجود دارد این امکان است که vaping ممکن است افزایش خطر ابتلا به علائم شدید و عوارض در افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. این خطرات در حال ظهور نگرانی جدی است که vaping واقعی عواقب — یا به افراد و یا گسترده تر جامعه هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

به عنوان بهداشت عمومی محققان در دانشگاه ساسکاچوان ما شده اند ردیابی استفاده از vaping محصولات پس از سال 2014 با استفاده از کانادا دانشجو توتون و تنباکو و الکل و مواد مخدر بررسی (CSTADS). به عنوان پیامدهای منفی پدیدار کار بیشتری باید انجام شود برای جلوگیری از رشد استفاده از vaping محصولات.

Vaping استفاده همچنان به افزایش در میان جوانان

برای اولین بار مجموعه ای از اطلاعات در مورد e-استفاده از سیگار در میان جوانان کانادا در سال 2014 نشان داد که شش درصد از دانش آموزان در کلاس های 6 تا 12 گزارش آنها استفاده کرده بودند e-سیگار در گذشته 30 روز. 2017 در همان نظرسنجی ملی که تعداد آن خود کرد 10 درصد است.

توسط 2019, e-استفاده از سیگار در میان جوانان تا به حال دو برابر شده نسبت به سال 2017. در 2019 بررسی 20 درصد از افراد جوان تا به حال با استفاده از سیگار الکترونیکی در گذشته 30 روز و 40 درصد از آن گروه گزارش روزانه یا تقریبا روزانه با استفاده از محصولات.

مجموعه ای از e-سیگار. (AP Photo/بن مارگوت)

اگر چه محبوبیت و استفاده از e-سیگار باید افزایش درک خطر آسیب باقی می ماند. در 2018-19 CSTADS تنها 42 درصد از جوانان کانادا گزارش شده است که آنها باور دارند که به طور منظم استفاده از e-سیگار حاوی نیکوتین ناشی از یک “خطر بزرگ از آسیب” و تنها 14 درصد معتقد بودند e-سیگار بدون نیکوتین مطرح شده چنین خطر است.

با قانونی کردن استفاده از ماری جوانا در کانادا در ماه اکتبر سال 2018 وجود دارد یک نگرانی است که ما هنوز به ببینید که چگونه رفتارهای جدید مانند e-سیگار استفاده و عواقب خود را تبدیل خواهد شد تثبیت شده در میان جوانان است.

اولیه قصد نتیجه معکوس

E-سیگار در ابتدا اختراع با هدف ایجاد یک موثر تر مصرف دخانيات ابزار برای کمک به افراد دچار چالش های ترک سیگار. با وجود این قصد 42 درصد از e-سیگار کاربران نشان داد که آنها تا به حال هرگز سیگار دودی حتی کشیدن.

این دستگاه دارای پتانسیل برای عادی رفتار سیگار کشیدن در میان جوانان به جای ارائه انگیزه ای برای سیگاری ها به ترک.

یک vape کیت در دسترس برای فروشندگان مجاز است نمایش داده می شود در انتاریو شاهدانه فروشگاه در تورنتو در ماه ژانویه سال 2020 است. کانادا پرس/Tijana مارتین

نظر کارشناس تقسیم شده است که به ارزش e-سیگار به عنوان یک مصرف دخانيات ابزار. با وجود ارائه یک وسیله نقلیه برای جایگزینی با نیکوتین e-سیگار در حال حاضر سلامت خود را از خطرات و دستگاه ها ممکن است تشویق افراد به ترک سیگار چرا که آنها نمی شکستن پیوند بین دهان و دندان خود را تثبيت و نیکوتین.

نیکوتین: نگاه جدید بیشتر در معرض خطر

یکی دیگر از نگرانی این است که افزایش vaping معکوس می تواند پیشرفت های ساخته شده بیش از چند دهه توسط مبارزات ضد سیگار کشیدن در کانادا سازمان.

یک e-سیگار غلاف می تواند به عنوان مقدار نیکوتین به عنوان یک کل بسته سیگار. حدود 90 درصد از دانش آموزان که با استفاده از e-سیگار گفت: آنها با استفاده از محصولات حاوی نیکوتین در 2018-19 CSTADS.

در یک مطالعه منتشر شده در BMJ کنترل دخانیات که در مقایسه با سطح نیکوتین در افراد جوان که به طور منظم دودی غلاف سبک e-سیگار (مانند بسیار محبوب Juul) به کسانی که به طور منظم دودی متعارف سیگار الکترونیکی سیگار افراد سیگاری تا به حال بالاتر از سطح نیکوتین. علاوه بر این سیگار e-حمل بیشتر در خطر اعتیاد در میان جوانان از سیگار کشیدن توتون و تنباکو محصولات با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در مجله بین المللی تحقیقات محیط زیست و بهداشت عمومی.

نیکوتین یک داروی قدرتمند هنگامی که آن را تحویل داده است کارآمد. این جدید تحویل دستگاه طراحی شده برای به انجام رساندن آن است و علاوه بر این فریبنده به دلیل آن است که دیده می شود به عنوان رمان و مرسوم ،

شاهدانه: دسترسی آسان و سریعتر بالا

با تکامل از جدید انواع شاهدانه کنسانتره (عصاره مانند خرد فرو ریختن budder و موم) بیشتر در معرض خطر آسیب به جوانان ایجاد شده است چرا که این مشتقات اجازه بزرگتر غلظت ترکیبات مانند THC به استنشاق بسیار به سرعت.

تمرکز vaping است که به سرعت در حال به دست آوردن محبوبیت و گسترش بیشتر اتاق را برای آزمایش با vaping در میان جوانان است. داده های اخیر نشان می دهد که جوانان با استفاده از بسیار قوی شاهدانه کنسانتره در قالب روغن موم یا مایع آماده سازی اثرات بهداشتی است که هنوز به خوبی تحقیق و آزمایش شده و استاندارد شده است.

کهنه را نم زدن از ماری جوانا رزین. کانادا پرس/جو Mahoney

علاوه بر تاثیر این بسیار متمرکز محصولات در رشد مغز ناشناخته است و ممکن است جوانان در معرض خطر از شاهدانه استفاده اختلال و جنون. این خطرات بیشتر مرکب ظهور vaping مربوط به بیماری های مانند e-سیگار یا vaping استفاده از ارتباط ریه آسیب (EVALI) که تا به امروز منجر به 68 کشته و بیش از 2,807 موارد در ایالات متحده است.

از نظر مصرف مواد توسط جوانان شاهدانه دوم شد و تنها به الکل در 2019. در همان زمان دوره شاهدانه vaping گزارش شد 42 درصد از جوانان نسبت به 30 درصد سال قبل است.

با تغییر قانون ماری جوانا استفاده و دسترسی به حشیش محصولات توسط جوانان افزایش یافته است و با چهار درصد از جوانان گزارش که آن را آسان تر برای آنها را به گرفتن شاهدانه برای خود. این افزایش دسترسی به این محصولات را تغییر دهد چگونه شاهدانه مصرف توسط بیش از یک میلیون نفر از جوانان در حال حاضر مصرف حشیش.


ادامه مطلب: بریتیش کلمبیا vaping سرکوب می تواند به ارائه یک نقشه راه برای بقیه جهان


افزایش vaping و آن ناشناخته عواقب تهدید سلامت جوانان ما; آن مرتبط شده است در معرض خطر بالاتری از پیشرفت به مصرف سیگار است. غلظت های بالاتر از نیکوتین و THC در حال تبدیل شدن به در دسترس جوانان مصرف کننده با ناشناخته شيوع و اثرات است که حکم تحقیق بیشتر است.

از آن زمان چندین دهه به درک کشنده اثرات بهداشتی ناشی از سیگار کشیدن توتون و تنباکو که هنوز هم می کشد بیش از هشت میلیون نفر در سال است. ما نباید چشم پوشی از آن مهم درس است. ما باید مراقب باشند و تمام مراحل لازم برای جلوگیری از بهداشت عمومی فاجعه در حال حاضر و در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de