بیشتر به آموزش جنسی از کاندوم در موز

یک جامعه وجود دارد علاقه به حفاظت از تندرستی همه افراد جوان است. این یک سیستمیک موضوع که خواسته های سیستمیک پاسخ. و ما باید به وظیفه عمل می کنند.

با استفاده از این مدرسه به عنوان مدیر ارشد سایت برای تحویل حس می کند: این ساده ترین راه برای رسیدن به جوان ترین افراد, اما آن را نیز آسان تر برای اطمینان از سازگاری برای آموزش کسانی که ارائه آموزش و پرورش و به ارزیابی آن. اما مدرسه, رهبری, دولت, سیاست و راهرو فرهنگ باید تجسم این درس بیش از حد.

در حال بارگذاری

بسیج مدارس در این مداخله نه به سیلو مسئولیت وجود دارد. آنچه من توصیف کرده اند تا کنون – آموزش کودکان و تجهیز معلمان – دو نقطه در یک مثلث. نکته سوم این است که تعامل والدين و مراقبين. این رویکرد صورت گرفته توسط شهرداری پیشگیرانه و مراقبت از سلامت سازمان در لیدن هلند در اجرای آنها از مشهور بین المللی روابط جنسی آموزش برنامه.

کشورهایی مانند ایرلند و آلمان نیز کشیده شده با هم مدرسه و خانه از طریق پدر و مادر اطلاعات شب های تولید از منابع و مواد و حتی دخالت والدین در طراحی روابط و آموزش برنامه های درسی. این طرح تمایل به فراتر از مدرسه و خانه و بسیج گروه های جوانان باشگاه های ورزشی رسانه های آنلاین و سرگرمی, بخش, برای یک جامعه گسترده پاسخ به این مسئله است.

به جای پرسیدن از کسی مقصر است برای این فرهنگ, اجازه دهید ما بپرسید چه کسی مسئول است برای تغییر. پاسخ: همه ما هستند.

کاترینا Marson یک وکیل جنایی در عمل و تکمیل چرچیل یاران تحقیق پیاده سازی روابط و آموزش جنسی در اروپا و شمال امریکا است. توییتر: @katrinaellen_zm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im