OTTAWA — کانادا است که هنوز هم یک راه برای خروج از بلند کردن اجسام مرز محدودیت های ایالات متحده می گوید نخست وزیر جاستین ترودو.

ترودو می گوید وجود یک “مقدار قابل توجهی از زمان هنوز هم قبل از ما می توانیم بحث در مورد شل شدن چنین محدودیت” در حالی که اطمینان وجود دارد باقی می ماند یک معامله خوب از همکاری و انسجام با آمریکا در پاسخ به COVID-19.

روز چهارشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد وجود دارد می تواند به شل شدن اقدامات به زودی به جای بعد در مرز با بیان اینکه “کانادا به خوبی انجام می دهند.”

“روابط ما با کانادا بسیار خوب است — ما صحبت در مورد آن است. از آن خواهد شد یکی از اوایل مرزهای منتشر خواهد شد” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن است. “کانادا را به خوبی انجام می دهند ما به خوبی انجام می دهند — بنابراین ما را ببینید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است motioned بازگشایی اقتصاد ایالات متحده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با وجود افزایش مرگ و میر از COVID-19 سراسر کشور و نگرانی رو به رشد از مراقبت های بهداشتی که مقامات بلند کردن اجسام فیزیکی فاصله اقدامات می تواند منجر به افزایش موارد.

آن بوده است که نزدیک به یک ماه پس از این دو کشور مذاکره خود را در 30 روز توافق که معاف جریان تجارت و بازرگانی و همچنین به عنوان حیاتی مراقبت های بهداشتی کارگران مانند پرستاران که زندگی و کار در مقابل طرف مرز. که توافق با توجه به منقضی سه شنبه.

منابع بگویید اخبار CTV که دولت کانادا آماده است برای نگه داشتن زمان تنظیم در محل برای حداقل چند هفته بیشتر.

قبل از ترودو آدرس در صبح روز پنج شنبه نخست وزیر پیوست یک تماس با G7 همکاران به بحث در مورد واکنش جهانی به این بیماری همه گیر.

“همه ما باقی می ماند متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به مردم و اقتصاد ما تک به تک پس از این بحران است. ما در حال همکاری با یکدیگر برای حمایت از تلاش های بین المللی برای توسعه یک واکسن گسترش درمان گسترش آزمایش و اطمینان حاصل شود که بحرانی لوازم پزشکی به مقدم گفت:” ترودو.

ترودو گفت تیم او است که با داشتن مکالمات با کاخ سفید “تمام وقت” در مورد دو کشور پاسخ هماهنگ و مشترک, دوستی, اما در این زمان این مذاکرات را شامل نمی شود, کاهش, مرز محدودیت.

با یک فایل از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im