تورنتو — بیش از یک میلیون کانادایی و دارندگان اقامت دائم در بازگشت از خارج از کشور در هفته گذشته در میان اوج دولت هشدارهای COVID-19 pandemic, با توجه به, آژانس خدمات مرزی کانادا.

آمار از سازمان خدمات مرزی کانادا نشان می دهد که 959,600 کانادایی و 43,890 اقامت دائم آب گرفتگی بازگشت به کشور از مارس 14 تا 20 مارس.

بالاترین شماره وارد شده توسط مسافرت هوایی. بیش از نیم میلیون کانادایی و تقریبا 24,000 اقامت دائم سوار پرواز از رفتن به کانادا در آن هفته است.

امور جهانی کانادا تا به حال در 14 مارس خواسته کانادایی ها هنوز هم در خارج از کشور به تسریع در بازگشت به خانه در حالی که آنها تا به حال شانس.

مرز کانادا رسما بسته به اکثر مسافران خارجی در مارس 16. در مارس 20, مرز بسته شدن تمدید شد که شامل غیر ضروری سفر از آمریکا

در CBSA آمار حدود 429,000 کانادایی و 20,000 اقامت دائم بازگشت به کانادا با آن مرز زمین.

تنها 1,500 کانادایی و دارندگان اقامت دائم بازگشت و توسط قایق.

این هفته آمار ثبت شده نشان دهنده چگونه به سرعت COVID-19 گسترش در کانادا پیشرفته.

در مارس 14, کانادا هنوز هم تا به حال بیش از 250 تایید و presumptive موارد COVID-19 و تنها یک کانادایی کشته شده بود.

در مارس 20, وضعیت تغییر کرده بود به شدت: این کشور به تازگی با پیشی گرفتن از نقطه عطف جدی از 1000 مورد تأیید ویروس و 13 کانادایی کشته شده بود از جمله کانادا در ژاپن است.

کانادا در حال حاضر دارای بیش از 2000 مورد از این ویروس است. بیست و چهار نفر کشته شده اند.

همه کانادایی ها از بازگشت از خارج از کشور شده اند گفت: به قرنطینه خود را برای 14 روز بدون توجه به که کشور آنها در بازگشت از — به این معنی که بیش از یک میلیون ساکنان کانادا هنوز رفتن را از طریق قرنطینه در داخل کشور در حال حاضر است.

برخی از کانادایی ها هنوز رشته در خارج از کشور نگهداری می شود که در آن آنها توسط عوامل مانند سفر محدودیت مستندات و یا عدم پرواز از کشورهای متعدد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de