تورنتو — طی هفته گذشته تنها نیمی از یک میلیون کانادایی زمینه برای اشتغال بیمه — یک تاریخی شماره’ ترسیم درست اقتصادی تاثیر COVID-19 با توجه به نخست وزیر جاستین ترودو.

صحبت از خانه خود در اتاوا در روز جمعه که در آن او شده است خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس شده است که مصرف جهان ترودو به نام این یک “وضعیت بی سابقه ای.”

“ما با دریافت بیش از 500 ، 000 برنامه های کاربردی که تا کنون در این هفته نسبت به کمتر از 27000 برنامه های کاربردی برای همین هفته در سال گذشته گفت:” اشاره کرد که سرویس کانادا و همچنین دیگر سازمان های دولتی دریافت کرده بود شدید سربازان ارتش در “تماس از کانادایی ها نگران.”

با توجه به آمار کانادا این هفته تعداد EI برنامه های کاربردی نیز دو بار به عنوان بالا به عنوان تعداد ادعا می کند برای کل ماه مارس در سال 2019 که وجود دارد در اطراف 244,000 ادعا می کند.

تعدادی از برنامه های این هفته شامل هر دو به طور منظم و مرخصی استعلاجی EI برنامه های کاربردی.

هزاران کانادایی شده اند به طور موقت گذاشته به عنوان محل کار خود را تعطیل میان تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. رستوران ها و فضاهای عمومی مانند کتابخانه ها و موزه ها باید بسته خود را درب خروج کارکنان از کار. دیگران که درآمد گره خورده بود به اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, همایش یا جشنواره را به حال خود مباحث لغو مرتبه و خود را مبارزه.

“من می دانم که افراد مضطرب به کمک شما سزاوار و دولت ما در حال کار به عنوان سریع که ممکن است به حمایت از آنها” ترودو گفت. “هزاران نفر از خدمتگزاران مردم در حال کار در سراسر ساعت به شما کمک کند.”

دولت فدرال اعلام کرد مالی جدید حمایت از برنامه های کانادایی روز چهارشنبه. هر کسی که به کارگردانی خود منزوی و یا قرنطینه نمی خواهد که به صبر معمول یک هفته برای دسترسی به EI مزایای دوران بیماری. کسانی که تقاضا برای مزایای دوران بیماری نیز دیگر نیاز به ارائه یک پزشک داشته باشید.

دولت همچنین اعلام کرد اورژانس بهره مند شوند و اضطراری پشتیبانی بهره مند شوند. برای اولین بار ارائه خواهد شد تا 900 $در هر دو هفته برای افرادی که واجد شرایط نیست EI اما بیمار خود مراقبت برای کسانی که بیمار هستند و یا مراقبت از کودکان که نمی توانند در مدارس با توجه به تعطیلی. این به نفع طول می کشد تا 15 هفته.

اورژانس پشتیبانی بهره مند ارائه خواهد شد پرداخت نامعلومی به مقدار کارگران بیکار که نمی واجد شرایط برای EI.

در کانادا بیش از 940 نفر تست مثبت برای COVID-19 و 13 نفر فوت کرده اند از جمله کانادا بود که در حال درمان در ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im