بیش از 500 COVID-19 عفونت در کانادا در ارتباط با قرار گرفتن در معرض در مکان های عمومی، اطلاعات جدید نشان می دهد

تورنتو — اطلاعات جدید نشان می دهد که بیش از 500 COVID-19 عفونت در کانادا به مکان های عمومی از جمله فروشگاه ها، بارها، رستوران ها، مهد های روزانه و مدارس از ابتدای ماه ژوئیه به عنوان کسب و کار بیشتر همچنان به بازکردن و محدودیت ها کاهش می یافت مرتبط شده است.

تعداد جدید منتشر شده در روز دوشنبه توسط گزارش پروژه همه گیر که حداقل 148 فروشگاه های مختلف، رستوران ها، بارها، مدارس، مهد های روزانه، و دیگر فضاهای عمومی هشداردر مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه ویروس صادر کرده اند.

از 4 ژوئیه، اطلاعات نشان داد که 505 عفونت های تک تک کوروناویروس در ارتباط با آن مکان های عمومی در 61 شهرستان در سراسر هفت استان گزارش شده است.

Project Pandemic یک تلاش نقشه برداری مشارکتی است که توسط موسسه روزنامه نگاری تحقیقی در دانشگاه کنکوردیا مونترال رهبری می شود. این پروژه خبرنگاران مدارس روزنامه نگاری سراسر کانادا را به همراه سازمان های رسانه ای خبری سنتی مانند سی تی وی نیوز استخدام می کند تا داده های مربوط به همه گیر شدن ویروس کوروناویروس را جمع آوری کنند و از ابزارهای تحلیل استفاده کنند تا تصویر روشن تر از جایی که بیماری COVID-19 گسترش یافته است را به کار بگیرم.

در حالی که بیش از 500 عفونت ممکن است مانند بسیاری به نظر می رسد, متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق بوگوچ گفت: CTVNews.ca که این اعداد انتظار می رود.

“این اعداد واقعا تعجب آور نیست. ما چند شیوع را در ارتباط با رستوران ها و بارها می بینیم. تعداد کمی از آنها وجود داشته است، اما واقعا تعداد کمی از انتقال، در جاهای دیگر مانند مثلا فروشگاه های مواد غذایی یا فروشگاه های مشروب فروشی، بوگوچ در مصاحبه تلفنی روز دوشنبه گفت. این بازتاب خوبی است از جایی که برخی، اما نه همه، از ویروس در کانادا منتقل می شود.”

بنابر اطلاعات جدید، بیش از نیمی از عفونت های اخیر شامل فروش مواد غذایی، با قرار گرفتن در معرض بالقوه ویروس گزارش شده در 85 فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه های مشروب و رستوران ها. همچنین حداقل هشت گزارش از عفونت ها و مواجهه ها در اردوگاه های روزانه، هشت مورد در مدارس و مهدهای روزانه و سه مورد در پارک ها و استخرها وجود داشت.

پروژه همه گیر اشاره کرد که اعداد مجموعه داده جامع نیست و در یک اطلاعیه مطبوعاتی گفت که این احتمال وجود دارد که ممکن است هشداردهنده های قرار گرفتن در معرض بیشتر و عفونت های بعدی نسبت به کسانی که گزارش شده است.

اطلاعات بدست آمده در بر داشت که مکان های بیشتر تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض بالقوه و عفونت عبارتند از زنجیره خواربار Loblaw مانند No Frills، سوپراستور کانادایی واقعی و خریداران مواد مخدر مارت در سراسر شهرستانها در انتاریو و آلبرتا. هشدارهای نوردهی نیز برای برخی از فروشگاه های Provigo Loblaw در مونترال صادر شد.

در بیانیه ای به ایمیل به CTVNews.ca، Loblaw گفت که آن را همچنان به دنبال راهنمایی بهداشت عمومی در COVID-19 و تیم “کار در سراسر ساعت” برای نظارت بر نیازهای مشتریان و کارکنان “به عنوان وضعیت همچنان به تکامل است.”

با گسترش جامعه COVID-19، این تاسف است اما احتمال دارد که برخی از فروشگاه ها تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. به همین دلیل است که ما از ابتدای همه گیر شدن سرمایه گذاری های زیادی کرده اند تا بهداشت و حفاظت های ما را افزایش دهد و همچنین به کار های دور شدن اجتماعی در فروشگاه ها از آن زمان، “بیانیه خوانده شده است.

فروشگاه های مواد غذایی دیگر تحت تاثیر قرار شامل خارج از دسترس و IGA.

با وجود حساب کردن تعدادی از عفونت ها، بوگوچ گفت که خطر مرتبط با انتقال ویروس در فروشگاه های مواد غذایی پایین باقی می ماند.

وقتی فکر می کنید روزانه چند نفر به آن فروشگاه ها می رایند، واقعا ً موارد بسیار کمی به آن تنظیمات مرتبط هستند. فروشگاه های مواد غذایی مراقبت های بزرگ [در] اطمینان از مردم از نظر فیزیکی دور، کارکنان در فروشگاه های مواد غذایی ماسک پوشیدن و بسیاری از مکان ها پلکسی گلاس راه اندازی برای جدا کردن صندوقدار از مشتریان، توضیح داد: “بوگوخ توضیح داد.

تا زمانی که مردم به اقدامات خوب بهداشت عمومی پایبند هستند، فکر می کنم ما همچنان موارد بسیار کمی را می بینیم که در آن تنظیمات منتقل می شوند.”

یکی دیگر از خرده فروشان که در تعدادی از هشدارهای قرار گرفتن در معرض را دیدم مختلف SAQ مکان فروشگاه مشروب در سراسر کبک با قرار گرفتن در معرض گزارش حداقل 10 فروشگاه های مختلف و انبار.

در بیانیه ای که به CTVNews.ca ارسال شده است، یک سخنگوی SAQ گفت مکان های آن از پروتکل مورد نیاز برای موارد تایید شده COVID-19 از جمله چهارگوش سازی و خود انزوابرای کسانی که ممکن است در تماس نزدیک با کارمند آلوده شده اند پیروی کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de