بیش از 1K حمله-سلاح های سبک در حال حاضر ممنوع در کانادا: ساعت ترودو

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که دولت فدرال است که بلافاصله با قرار دادن یک ممنوعیت از 1500 مدل ها و انواع خاصی حمله-سلاح های سبک است که استفاده شده است در تیرباران های دسته جمعی در کانادا و خارج از کشور.

“بلافاصله موثر آن است که دیگر مجاز به خرید, فروش, حمل و نقل, واردات و یا استفاده از حمله نظامی درجه سلاح در این کشور” ترودو گفت.

نخست وزیر توصیف جارو مقررات به عنوان “بسته شدن بازار” در این سلاح ها در کانادا.

این در حال انجام است با تغییر طبقه بندی از این اسلحه در کانادا در حال حرکت آنها را از غیر محدود و یا محدود کلاس به “ممنوع است.”

اما این تغییرات نمی یاغی این سلاح ها به طور کامل در کانادا به عنوان دولت ارائه خواهد شد زمان صاحبان این اسلحه توانایی پدربزرگ خود ownerships اجازه می دهد آنها را به هنوز هم دارای این اسلحه تحت شرایط خاص. صاحبان نیز باید توانایی جبران شود از طریق بیع متقابل برنامه هر چند جزئیات هر دو گزینه با این حال باید مشخص شده است.

نخست وزیر صحبت در مورد چگونه هر کانادا می توانید به یاد داشته باشید بعد متوجه شدند که چگونه “یک مرد با یک تفنگ می تواند جبران ناشدنی تغییر زندگی ما برای بدتر است.”

با استناد به یک لیست از تیرباران های دسته جمعی در کانادا ترودو گفت: آنها “شکل هویت ما” و “لکه دار کردن وجدان ما” و اتفاق می افتد و بیشتر و بیشتر.

نخست وزیر منحرف از معمول روزانه COVID-19 تغييرات را اعلام کنار معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, وزیر دادگستری دیوید Lametti و امنیت عمومی وزیر بیل بلر در پارلمان هیل.

بلر سابق رئیس پلیس شده است stickhandling دولت فدرال تفنگ سیاست و او گفت که “از این لحظه رو به جلو, تعداد این اسلحه تنها کاهش در کانادا است.”

هر چند برخی از طرفداران کنترل اسلحه در حال حاضر ابراز نگرانی در مورد دولت اجازه می دهد صاحبان فعلی برای نگه داشتن اسلحه های خود را.

“اجازه می دهد پدربزرگ سلاح خواهد بود یک امتیاز به لابی اسلحه. از نظر ایمنی عمومی مزایای وجود دارد که یک دنیا تفاوت بین یک ممنوعیت و بخشی از ممنوعیت. غیر اجباری خرید-برگشت از برنامه می تواند به این معنی است که آن را نسل به دریافت این سلاح ها خاموش خیابان های ما و جوامع ما” گفت: هایدی Rathjen یک Polytechnique فارغ التحصیل و هماهنگ کننده PolyRemembers در بیانیه ای.

این ممنوعیت شامل اسلحه هایی که استفاده شده است در گذشته کانادا تیراندازی مانند:

  • این Ruger Mini-14 که در Ecole Polytechnique کشتار در مونترال در سال 1989 و آن دولت تخمین می زند وجود دارد 16,860 در حال حاضر در حال گردش در کانادا;
  • این M14 نیمه اتوماتیک که در سال 2014 مونکتون تیراندازی که دولت برآورد وجود دارد 5,230 در کانادا;
  • این Beretta CX4 طوفان که در داوسون در تیراندازی که دولت تخمین می زند حدود وجود دارد 1,510 در حال حاضر در گردش خون و
  • CSA-VZ-58 که فرد مسلح اقدام به استفاده از در کبک مسجد تیراندازی که دولت می گوید وجود دارد 11,590 در کانادا.

یکی دیگر از سلاح گرم در کانادا لیست فدرال ممنوع سلاح AR-15 تفنگ نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گرفت توسط فرد مسلح که به کشته شدن 50 نفر در یک Christchurch, New Zealand مسجد در سال 2019 و همچنین در دیگر تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده از جمله سندی هوک و لاس وگاس بود. یک تعداد انگشت شماری از مدل های مشابه نیز در لیست به عنوان به خوبی به عنوان اسلحه با پوزه انرژی بیش از 10000 ژول و کسانی که با calibres بیش از 20 نشان داده می شود مانند نارنجک انداز است.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: این سلاح ها “طراحی شده برای تنها یک هدف: به کشتن مردم و به نگاه مانند آنها می تواند کشتن مردم است.”

“فرهنگ در اطراف خود fetishization می سازد شهرستان ما ذاتا خطرناک تر برای مردم آسیب پذیر” او گفت:.

کمتر از یک ماه پس از 2019, Christchurch, حمله, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و دولت قانونى ترین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک سلاح و همچنین قطعات به تغییر سلاح های موجود. ترودو برنامه ریزی شده بود به صحبت با protocol wine studio در روز جمعه.

2-سال عفو بین الملل با شرایط

و اشاره کرد که “اکثریت” از صاحبان اسلحه از آنها استفاده کنید با خیال راحت و قانونی دولت این است که با قرار دادن در محل و دو سال عفو دوره برای محافظت از کسانی که با این اسلحه از مسئولیت کیفری تا زمانی که آنها می توانید مراحل را مطابق با قوانین جدید.

به طور خاص Lametti گفت که وجود خواهد داشت یک عفو سفارش قرار داده و به قانون موثر و ماندگار تا آوریل 30, 2022 برای کانادایی که در حال حاضر قانونی خود این تازگی ممنوع سلاح گرم به آنها “یک بازه زمانی معقول به انطباق.”

در طول این زمان آنها می تواند از نظر قانونی صادر شده با مجوز معتبر و صاحبان کسب و کار می تواند آنها را به بازگشت به خود را تولید.

اما هر زمان صاحبان نمی تواند با استفاده از این اسلحه دیگر در این دوره و نه می تواند این سلاح گرم وارد شود و یا فروخته شده به افراد در کانادا است. این اسلحه باید با خیال راحت ذخیره می شود تنها انتقال یا حمل و نقل به منظور غیر فعال کردن و یا تسلیم اسلحه به پلیس اگر مالک به دنبال انجام این کار قبل از بیع متقابل برنامه در محل Lametti گفت.

وزیر دادگستری گفت: وجود خواهد داشت یک استثنا برای مردم بومی به ورزش شکار رکورد زیر 35 بخش از قانون اساسی عمل می کنند که به رسمیت می شناسد حقوق محیط زیست; به عنوان به خوبی به عنوان یک استثنا برای افرادی که با استفاده از یکی از در حال حاضر ممنوع اسلحه به شکار برای تغذیه خود و یا خانواده خود را تا زمانی که آنها می توانید به دست آوردن یک “جایگزین مناسب.’

“ما می خواهیم که هیچ یک از تلاش برای تسلیم خود را در حالی که اسلحه گرم اجتماعی فاصله به دلیل COVID-19 در حال تمرین… در پایان عفو دوره تمام اسلحه گرم صاحبان باید در انطباق با ممنوعیت” Lametti گفت.

این حرکت شده است, کابینه تایید شده و طبقه بندی از این سلاح را می توان از طریق انجام یک سفارش در شورا به جای قانون هر چند در آینده کنترل اسلحه اقدامات انتظار می رود معرفی می شود.

‘بیش از افکار و نماز’

در پی تیراندازی توده که به کشته شدن 22 نفر در نوا اسکوشیا در اوایل این ماه ترودو گفت که او در نظر گرفته شده در هل دادن به جلو با لیبرال انتخابات وعده ممنوعیت سبک نظامی سلاح حمله.

ارجاع این ماه, Nova Scotia, داد و بیداد, ترودو گفت: خانواده های قربانیان “سزاوار بیشتر از افکار و نماز است.”

“این فصل را در تاریخ ما نمی تواند بازنویسی شود اما چه اتفاقی می افتد بعدی است تا به ما. ما می توانیم چوب به افکار و نماز به تنهایی و یا ما می تواند متحد به عنوان یک کشور و پایان دادن به این” ترودو گفت: در روز جمعه.

روز جمعه ترودو بیان موقعیت خود را که اسلحه طراحی شده برای کشتن بسیاری از افراد در کوتاه ترین مقدار از زمان را در کانادا.

او قبلا گفته است که دولت فدرال بود که “در آستانه” از حرکت های آینده در کنترل اسلحه قوانین قبل از همه گیر باعث پارلمان به حالت تعلیق درآورد.

قوانین آمدن محافظه کاران بلک

انتظار می رود در آینده قانون بیع متقابل برنامه برای سبک نظامی تفنگ خریداری شده از نظر قانونی در کانادا سخت تر ایمن سازی قوانین و تقویت مجازات قاچاق اسلحه به کشور کانادا. دولت همچنین متعهد به سرکوب اسلحه.

بلر گفت که دولت فدرال نیز رفتن را در “پرچم قرمز قوانین و مقررات” اجازه اجرای قانون برای حذف سلاح گرم از موقعیت های خطرناک.

در آخرین مجلس لیبرال ها ساخته شده تغییرات در قوانین مرتبط با مالکیت اسلحه گرم از جمله گسترش چک های پس زمینه برای تفنگ صاحبان قوانین سفت در اطراف حمل و نقل اسلحه و افزایش رکورد نگه داشتن الزامات مورد نیاز برای فروش سلاح گرم است. آن را نیز لغو تغییرات ساخته شده توسط قبلی دولت محافظه کار و محافظه کاران فدرال قول داده اند که برای معکوس کردن این تغییرات است.

ترودو به نام روز جمعه اعلام “گام بعدی” در تفنگ خود را کنترل کند و گفت: او در حال حاضر صحبت با دیگر رهبران حزب در مورد آینده قانون.

در بیانیه ای در واکنش به اعلام خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer متهم ترودو از “استفاده از زمان همه گیر و فوری احساسات وحشتناک حمله در نوا اسکوشیا به فشار لیبرال ها’ دستور کار ایدئولوژیک و عمده سلاح گرم تغییر سیاست. که اشتباه است.”

Scheer انتقاد ترودو برای انتظار نیست تا زمانی که مجلس عوام رزومه کامل نشست را به این بحث است.

“گرفتن سلاح گرم به دور از شهروندان مطیع قانون هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از جنایتکاران خطرناک که به دست آوردن اسلحه های خود را به طور غیر قانونی. واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق تفنگ جنایات متعهد با به طور غیر قانونی به دست آمده و سلاح گرم است. هیچ چیز ترودو لیبرال ها امروز اعلام کرد که آدرس این مشکل” Scheer در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de