بسیاری از ایالات در حال حاضر ramping تا تعدادی از تست های آرامش معیارهای که می توانید آزمایش برای COVID-19. این باید به ما یک ایده بهتر از اینکه گسترش است کاهش و یا بدتر شدن.

ما به طور منظم به روز رسانی در مورد COVID-19 با مقدار زیادی از داده ها و ارقام و نمودار با برخی از تفاسیر به دیدن اگر ما مسطح منحنی در تعداد موارد جدید.

اما بسیاری از اینها بر اساس تنها با استفاده از کل یا روزانه تعداد تایید موارد جدید.


ادامه مطلب: چقدر است, استرالیا واقعا مسطح منحنی coronavirus? تا زمانی که ما در حفظ و بهتر سوابق, ما نمی دانیم که


این نه ارائه اطلاعات کافی در مورد اینکه آیا این وضعیت بهبود ثبات یا بدتر. است که چرا ما همچنین نیاز به در نظر گرفتن تعداد افراد آزمایش روزانه برای COVID-19.

برای مثال از نظر درصد وجود دارد این است که هیچ تفاوت واقعی بین 20 موارد مثبت از 1000 تست یک روز و 100 موارد مثبت از 5,000 آزمون بعدی. هر دو منجر به نتیجه گیری ما 2% گزارش شده افراد آلوده از کسانی که تست شده است.

اگر ما تنها با توجه به تعداد موارد جدید گرفتن 100 در یک روز برای تلفن های موبایل خیلی بدتر از گرفتن 20. 2% درصد کشف در اینجا به ما می گوید همه چیز تقریبا مشابه بیش از دو روز.

منحنی ها و روند

نگاهی به ویکتوریا اگر ما در مجموع تعداد موارد تایید شده ما آن را دنبال نمایی روند در حالی است که به طور فزاینده ای در حال افزایش و سپس شروع به منحرف در آوریل 3.


گفتگوCC BY-ND

روزانه تعداد موارد تایید شده ما دیدن میپرد بالا و نوسانات بزرگ عقب و جلو رفتن.


گفتگوCC BY-ND

که روزانه تعداد کاربردی آزمون در نظر گرفته شده است ما می توانیم محاسبه واقعی درصد از موارد جدید در هر روز. در حال حاضر ما یک راه تملق منحنی (در زیر) با نوسانات مختلف.


گفتگوCC BY-ND

اوج است و در حال حاضر در مارس 24 وقتی تعداد آزمون گنجانده شده است. اگر ما فقط در روزانه تعداد بیشترین تعداد موارد تایید شده بود در 27 مارس ، زمانی که ما نگاهی به درصد نشان می دهد کاهش و نه افزایش با بیش از 2.300 آزمون.

از روزانه موارد جدیدی داده به نظر می رسد مانند وجود دارد به شدت روند کاهشی در تعداد موارد تایید شده بین آوریل 2 و 6.

اما ما نمی بینیم قوی همان حرکت رو به پایین در درصد داده ها در تعدادی از تست های. اگر چه هر دو ارقام پایین و سپس کمی درصد روند رو به پایین است به عنوان قوی به عنوان روند روزانه.

این یک مثال خوب از اختلاف بین استنتاج از خام و درصد داده. هنگامی که ما در نظر گرفتن تعداد آزمایش مردم ما دیدگاه های مختلف در پیشرفت این بیماری همه گیر.

بیشتر تست های مورد نیاز

با استفاده از تعدادی از آزمایشات به دریافت بیشتر قابل اعتماد تصویر از این وضعیت وجود دارد یک نکته مهم را در نظر بگیرید. این بود که بنفش میله خطا در نمودار (بالا) در آمده است.

آنها نشان می دهد که حاشیه خطا که در آن هر یک درصد برآورد نوسانات روزانه تعداد کاربردی آزمون تا تعداد واقعی می تواند بالاتر یا پایین تر اما در آن بنفش میله های زندان.

زمانی که ما تعداد زیادی از اعمال تست های ما کاهش حاشیه خطا و که به ما می دهد یک تصویر واضح تر از آنچه که اتفاق می افتد.


ادامه مطلب: حتی در یک بیماری همه گیر در ادامه با روال مراقبت های بهداشتی و نادیده گرفتن یک اورژانس پزشکی


پس از اوج در مارس 24 توسط تنها 500 تست این بزرگترین خطا. این رقم در مارس 28 بر اساس 8,900 آزمون با مقدار بسیار کمی از خطا.

برای دریافت بیشتر قابل اعتماد تصویر از وضعیت تعدادی از اعمال آزمون به گسترش است که در آن چیزی است که اتفاق می افتد در برخی از کشورها. این باید کاهش حاشیه خطا.

در جامعه

پس از گرفتن برخی از سیگنال های مسطح منحنی در ویکتوریا و استرالیا و همچنین آیا ما شاهد افزایش تصاعدی فقط در جامعه انتقال?

جامعه انتقال است که در آن کسی که گرفتار این ویروس به صورت محلی و نه آلوده مسافر که در بازگشت از یک سفر دریایی و یا خارج از کشور. در حال حاضر آنها در حال اقلیت از موارد و مقامات می خواهم آن را به ماندن در آن راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ما نیاز به در نظر گرفتن تعدادی از آزمایشات به پاسخ این سوال واضح است. خام اعداد از جامعه انتقال در ویکتوریا نگاه مانند آنها افزایش نمایی.


گفتگوCC BY-ND

اما اعداد به عنوان یک درصد از این تعداد آزمایش بگویید یک داستان متفاوت است. اگرچه برخی از افزایش در نرخ جامعه انتقال به تازگی آن را هنوز هم نشان می دهد یک راه تملق رفتار دور از منحنی نمایی.


گفتگوCC BY-ND

است که چرا مهم است که به درک تاثیر تعدادی از آزمایشات بر روی ارقام نمایش پیشرفت بیماری همه گیر. درک این رابطه می تواند اطمینان مردم در مورد شماره های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو