بیشتر ورزش rort’ سوالات موریسون پس از بریجت مکنزی صحبت می کند

اسکات موریسون رو سوال جدید در طول ورزش rorts امر پس از سابق وزیر کابینه Bridget مکنزی با صدور بیانیه ای انکار او ساخته شده بود در آخرین لحظه تغییرات را به یک لیست از کمک های مالی.

شواهد به مجلس سنا برآورد کمیته از دفتر حسابرسی در این هفته تقویت اتهامات دفتر نخست وزیر – که رد و بدل ایمیل های متعدد با مکنزی را در طول 100 میلیون دلار کمک فرایند – تر بود عمیقا درگیر از Morrison اذعان کرده است. او به دنبال به تصویر کشیدن نقش خود را به عنوان تنها عبور در نمایندگی.

مکنزی پس از آن وزیر ورزش و تصمیم ساز برای برنامه امضا کردن در لیست کمک های مالی در مارس 4 2019 و او فرستاده و این به دفتر نخست وزیر در مارس 10.

اما در یک ایمیل از مکنزی را به ورزش استرالیا در اوایل مارس 11, روز انتخابات نامیده می شد یک پروژه گرفته شد این لیست و یک اضافه شده است. با توجه به دفتر حسابرسی شواهد این تغییر به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی. این ایمیل فرستاده شد دقیقه پس از مجلس منحل شد.

چند ساعت بعد با دولت در سرپرست حالت یکی از پروژه حذف شد و نه اضافه شده در ایمیل دیگری از مکنزی را به ورزش استرالیا. حسابرسی شواهد در مورد این بود که “هیچ مشهود بود که به درخواست دفتر نخست وزیر و نه وزیر دفتر”.

در بیانیه ای گفت که او تا به حال “آگاه” از طریق مجلس سنا برآورد روند این هفته “از تغییرات ساخته شده به وزرا تصمیم مختصری که من امضا در کانبرا در روز 4 آوریل 2019” برای دور نهایی این برنامه است.

“مختصر مجاز پروژه های تصویب شده برای دور سوم – این شامل نه جدید و پروژه های در حال ظهور است که باید آن را تأکید کرده بود شناسایی شده و فرستاده شده به ورزش استرالیا در ماه مارس برای ارزیابی در راستای دستورالعمل برنامه.

“من هر گونه تغییرات و یا حاشیه نویسی به این مختصر یا پیوست های آن پس از 4 مارس 2019. انتظار من این است که مختصر پردازش خواهد بود در موقع مناسب و به شیوه ای” او گفت:.

“با این وجود تغییرات ساخته شد و اداری خطاهای رخ داده در پردازش مختصر.

“من همیشه گرفته مسئولیت برای اقدامات و تصمیمات به عنوان یک وزیر و این شامل اقدامات توسط من ،

“من وزیر ورزش و بنابراین در نهایت و به طور کامل مسئول برای بودجه تصمیم گیری شد که امضا کردن و تحت نام من از جمله و متاسفانه هر گونه تغییرات است که ساخته شده بودند و نمیدانستند به من.”

زمانی که یک خبرنگار سعی کردم به درخواست موریسون در مورد مکنزی بیانیه ای در روز جمعه در کنفرانس خبری که در مورد کوروناویروس او قطع او را قبل از او می تواند کلمات او ، او به پایان رسید در کنفرانس خبری بدون در نظر گرفتن سوالات در مورد مسائل کلی.

مکنزی است که با توجه به نظر می رسد قبل از این آمریکا است که به بررسی ورزش rorts امر است.

دفتر حسابرسی یافت او اختصاص کمک های مالی در یک سیاسی اریب اساس, اما او و موریسون همواره در دفاع از این ماده از تصمیم گیری ساخته شده است.

او مجبور به استعفا از کابینه در بیشتر ویژگی های زمین او را اعلام نکرده او عضویت ورزشی در سازمانهای که بهره مند از این طرح است. آن است که به خوبی شناخته شده او احساس می کند به شدت انجام می شود به دلیل آن روشن بود موریسون می خواست استعفای او به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های سیاسی از این امر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de