بیشتر باقی می ماند در بر داشت به عنوان هلیکوپتر جستجو می شود به بهبود

OTTAWA — کانادا می گوید نیروهای جستجو برای بازماندگان در سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش در سواحل یونان به طور رسمی به پایان رسید و پس از سه روز.

شش پرسنل نظامی بودند روی یک طوفان هلیکوپتر که رفت در دریای مدیترانه در روز چهارشنبه آن را به عنوان بازگشت به Halifax-بر اساس ناوچه HMCS فردریکتون.

نیروهای در بیانیه ای گفت جمعه که جستجو برای پنج کانادایی عضو سرویس تا به حال به طور رسمی تبدیل به “جستجو و بازیابی تلاش” به جای تلاش برای نجات. بدن از زیر-سرهنگ Sey Cowbrough قبلا از بهبود خرابه.

نیروهای گفت: همچنین این بهبود همچنان اعتقاد بر این بود کسانی که از مردم داخل هلیکوپتر اما آنها هنوز نمی تواند شناسایی شود.

هلیکوپتر بخشی از فردریکتون ناتو در ماموریت وقتی که می رفت در حالی که انعقاد آموزش ورزش.

به فردریکتون محدود بود و به صورت یک پورت شد و انتظار می رود برای رسیدن به شنبه.

کانادا نظامی همچنین با ارسال یک پرواز تیم تحقیق به این منطقه برای تعیین علت سقوط.

متفقین کشتی های جنگی و هواپیما نیز کمک نظامی کانادا در پیدا کردن دیگر اعضای خدمات و گم شده هلیکوپتر در دریای ایونی.

طوفان پرواز-داده ها و صدای ضبط شده اند بهبود آنها پس از شکست دور از هلیکوپتر زمانی که آن سقوط کرد و به زودی بازگشت به کانادا برای تجزیه و تحلیل.

از دست رفته کانادا خدمتگزاران شناخته شده به عنوان سروان. Brenden ایان مک دونالد جدید, گلاسکو, N. S.; سروان. کوین هاگن از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin از Trois-Rivieres, Que.; Sub-سرهنگ متی Pyke از ترورو, N. S.; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده از Guelph, Ont.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مه 1 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de