بیشتر باید انجام شود برای سلامت روان ما

آقای اندروز سعی شده است که به درخواست برخی از کوتاه مدت رفع طی این بیماری همه گیر. دلار خود را به 59.4 میلیون بسته تحویل در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر شامل کمک های مالی برای شروع اولین مرحله از اجرای 170 حاد سلامت روان تخت کلیدی توصیه کمیسیون سلطنتی و همچنین به عنوان پول برای ارائه دهندگان خدمات با قابلیت ارائه به سلامت روان کمک از طریق تلفن و تصویری.

اما به همه گیر وارد به طور فزاینده ای تلخ فاز در ویکتوریا و شانس شهری ملبورن و میچل شایر بیرون آمدن از مستند هر زمان به زودی به سرعت در حال کاهش بیشتر باید انجام شود.

استرالیا روانی جامعه است به نام برای فرمت telehealth برای خدمات بهداشت روانی فراتر از حال حاضر سپتامبر cut-off date. آن را نیز می خواهد تعداد یارانه جلسات مشاوره از افزایش 10 به حداقل 20 و دو که برای کسانی که با حاد مسائل مربوط به سلامت روان. این نگران است که بسیاری از مردم برنامه اجرا فقط زمانی که آنها نیاز به حمایت بیشتر است.

سن پشتیبانی از چنین تماس و می رفتن و حتی بیشتر. در حالی که مستندات در نهایت برداشته شود و امیدوارم یک واکسن تولید شده است که از بین بردن این ویروس خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر خواهد شد با ما برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

برای برخی از مردم اشتغال را برای ماه ها یا حتی سال ها کار حرفه ای و برنامه های مطالعه خواهد بود خنثی, روابط آسیب دیده اجتماعی اتصالات ناشدنی مختل شود. این همه عواقب و نه فقط آنهایی که مالی. جامعه استرالیا را بازگشت به حالت عادی فقط به این دلیل که ارقام تولید ناخالص داخلی را به قلمرو مثبت.

این یک سناریو استرالیا باید به خوبی می دانیم. تاثیر ماندگار از bushfires بر مردم بهداشت روان در اغلب مردد طولانی پس از خانه های بازسازی شده و بوش تبدیل می شود دوباره سبز. پس از این همه گیر خواهد شد با ما گذشته این نکته که خروج از خانه بدون ماسک صورت امکان پذیر است. سیاست های دولت نیاز به منعکس کننده این واقعیت است که.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نیاز به پشتیبانی تماس بگیرید تاسیسات 131 114 یا فراتر از آبی coronavirus سلامت روانی خدمات پشتیبانی در 1800 512 348.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de