ولینگتون, نیوزیلند — کالیفرنیا فرماندار دستور داد مردم در پرجمعیت ترین ایالت به ماندن در خانه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تلفات بدتر خیلی رهبران جهان هشدار داد “رکورد” اقتصادی درد.

ایران را متهم کرد که ایالات متحده به کمک به گسترش این ویروس با حفظ تحریم ها است که جلوگیری از واردات آن به شدت مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی. ایران از 1200 مرگ و میر بیش از حد تنها توسط کسانی که در ایتالیا و چین و ترس باقی می ماند که آن را underreporting مقیاس آن شیوع.

ایران, ماموریت سازمان ملل متحد گفت: تحریم های اعمال شده بر این کشور از برنامه هسته ای شد ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای ایران به واردات آنچه در آن نیاز به مبارزه با ویروس.

“به عبارت دیگر در حالی که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از این ویروس داخلی آن است که کمک به گسترش ویروس خارجی” آن را در بیانیه ای گفت.

در سراسر جهان مرگ و میر از COVID-19 گذشت 10,000 و عفونت بیش از حد 244,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

بیش از 86,000 مردم بهبود بیشتر در چین اما سرعت بسیار کندتر از گسترش ویروس. بازیابی طول می کشد دو هفته یا بیشتر برای موارد خفیف اما می تواند تا شش هفته برای کسانی که به نوبه خود جدی است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تحولات آمد به سازمان ملل تحمیل همیشه سختگیرانه کنترل مرز و مستندات به نگه داشتن مردم در خانه و دور نگه داشتن غیر خودی امیدوار به سرعت گسترش ویروس در حالی که آماده شدن برای یورش افراد بیمار. U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد از بلندی رکود اقتصادی جهانی “شاید رکورد ابعاد است.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که اگر قوی عمل نبود, گرفته, 56 درصد از دولت 40 میلیون نفر می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته. او گسترش محدودیت های غیر ضروری جنبش در خارج از خانه گفت: لازم بود برای کنترل گسترش ویروس بود که تهدید به پایمال کالیفرنیا سیستم پزشکی.

محدودیت های مشابه در محل ویروس در نقاط مانند ایتالیا و اسپانیا و مرکزی چین است.

در نماز جمعه لغو شد در بزرگترین مسجد در آسیای جنوب شرقی. به استقلال مسجد در پایتخت اندونزی, Jakarta است که معمولا بسته بندی شده با هزاران نفر از نمازگزاران نماز جمعه. جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور بیش از 300 مورد وجود دارد و نگرانی از نحوه بد virus ممکن است گسترش وجود دارد. تماس رئیس جمهور برای همه تجمع جرم لغو شود می تواند سخت برای به اجرا درآوردن وسیع الجزایر.

ارتش ایالات متحده آماده mobile بيمارستان های نظامی برای استقرار در شهرهای بزرگ و رانندگان منتظر در صف های طولانی برای پرستاران به سواب سوراخهای بینی خود را در ایالات متحده به درایو از طریق تست سایت.

این ویروس نیز آلوده کرده است حداقل یک اروپایی رئیس دولت: موناکو با 62 ساله شاهزاده آلبرت دوم که همچنان به کار خود را از دفتر. او می پیوندد چند مقامات دولتی ایران و برزیل و استرالیا و کشورهای دیگر که بیماری داشته باشد.

ایتالیا با 60 میلیون شهروندان را ثبت کرده 3,405 مرگ و میر بیش از 3,248 در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است. ایتالیا caseload از 41,000 است که بیش از نیمی از چین را به عنوان به خوبی و بیش از 15 درصد از بازار جهانی در کل.

اگر بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87% — بیش از 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری ارائه دلیل دیگری برای بالا ایتالیا مرگ و میر: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد.”

کشورها در تلاش بودند برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد با کاهش ویروس و افزایش ظرفیت های پزشکی خود را.

در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر به حداقل 205 و عفونت صعود گذشته 14,000 ارتش در حال برنامه ریزی برای استقرار دو بیمارستان و احتمالا به سیاتل, واشنگتن و شهر نیویورک است. ایالت واشنگتن است که کمترین تلفات و 74 و شهر نیویورک است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک آمریکایی کانون با بیش از 4000 موارد است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت باید برای به دست آوردن هزاران نفر از فن های که کمک خواهد کرد که به شدت بیمار تنفس قبل از وقوع را تحت الشعاع بیمارستان.

“هر دولت برای خرید پنکه. ما برای خرید پنکه. ما به معنای واقعی کلمه مردم در چین برای خرید هواکش است که یکی از بزرگترین تولید کنندگان. بنابراین این یک مشکل عمده است.”

چین که در آن موارد برای اولین بار از COVID-19 پدید آمده در ماه دسامبر شاهد نشانه هایی که خود را محدود مستندات و با عجله ساخته شده و بیمارستان ها کار کرده اند. کانون آن شیوع مرکزی شهر ووهان تا به حال هیچ عفونت های جدید برای دومین روز دوشنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت. همه 39 مورد جدید ثبت شده در سراسر کشور بودند که از خارج از کشور.

در اندازه گیری چگونه به بخت و اقبال از شرق و غرب منتقل شده چینی صلیب سرخ رسمی در رأس هیأتی به میلان آشکارا castigated ایتالیایی ها برای, شکست ملی را مستند به طور جدی. خورشید Shuopeng گفت: او شوکه شده بود برای دیدن بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با استفاده از حمل و نقل عمومی و غذا خوردن در هتل ها.

“در حال حاضر ما نیاز به توقف همه فعالیت های اقتصادی است و ما باید برای جلوگیری از تحرک مردم,” او گفت:. “همه مردم باید در خانه ماندن در قرنطینه.”

دولت بریتانیا به عنوان انتقاد به کندی واکنش نشان می دهند به این ویروس منتقل چرخ دنده و کشید تا قانون به خودی خود قدرت های جدید به بازداشت مردم و محدود کردن تجمعات. این لایحه انتظار می رود که تصویب شده توسط مجلس در هفته آینده است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در عین حال هشدار داد آمریکایی ها در قوی ترین شرایط و در عین حال به سفر خارج از کشور تحت هر شرایطی.

آسیب به بزرگترین اقتصاد جهان نگهداری می شود افزایش, با تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری فزاینده توسط 70,000 هفته گذشته است.

کنگره وزن یک پیشنهاد از $1 تریلیون اضطراری بسته است که توزیع امداد چک به خانواده ها به عنوان بسیاری به عنوان دو دور اول آن که شامل پرداخت 1000 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک.

ایالات متحده فرمانداران و شهرداران صدا به طور فزاینده ای نگران و در زمان تا کنون اقدامات شدید برای دفع بحران است.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور بستن همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار در کشور با استثنا برای ایستگاه های گاز, مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و بایگانی اطلاعات خدمات رستوران و هشدار داد که متخلفان می تواند مشمول جریمه یا حبس.

در یک ویدئو کنفرانس با مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران و شکایت آنها با دشواری به دست آوردن چنین چیزهایی به عنوان سواب و دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران.

و شهردار نیویورک, بیل د Blasio شدت انتقاد کرد در رئیس جمهور به عنوان “هربرت هوور از نسل خود” با اشاره به این که رئیس جمهور در زمانی که بازار سهام سقوط کرد و در سال 1929 و افسردگی در مجموعه.

هوستون بیمارستان که درهای خود را به درایو از طریق تست سرعت اره خط صدها نفر از وسایل نقلیه کشش بیش از یک مایل. در چادر کارگران در ماسک و سر به پا محافظ دنده swabbed رانندگان. پترا سانچز منتظر برای پیدا کردن که آیا او تا به حال ویروس.

“من یک زن 80 ساله با پدر و من شده اند در اطراف او به همین دلیل” او گفت:. “من نمی دانم آنچه که من باید.”

——

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

اصلاح:

این داستان درست شده است به نمایش ووهان تا به حال هیچ موردی از عفونت و چین تا به حال تنها وارداتی مواردی که ووهان تا به حال وارد موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de