بیشتر تخلیه های نجات به عنوان سیل submerges قطعات فورت مکمورری

ادمونتون — بحرانی زمینی جاری شدن سیل هشدار در فورت مکمورری ادامه با تخلیه اجباری سفارشات در محل قرار دادند.

بخش هایی از مرکز شهر در حال حاضر بسته است و هیچ دسترسی به این شهر پایین تر Townsite.

هشدار آغاز شد و روز یکشنبه با بسیار بالا سطح آب در آتاباسکا و ویکی رودخانه. روستایی شهرداری از چوب بوفالو قرار داده و در تعدادی از تخلیه اجباری سفارشات به عنوان وضعیت بدتر شده است.

تصویری گرفته شده توسط یوسف Enverga که نیاز به نجات از مرکز شهر آپارتمان را نشان می دهد آب به عنوان بالا به عنوان سقف از وسایل نقلیه پارک شده در خیابان.

“(مردان در قایق) فریاد زد: “هی مرد شما نیاز به تخلیه!’ و من گفتم ” بله لطفا!” Enverga به یاد می آورد.

در قایق او فکر کرد که: “خدای است که مقدار زیادی از آب است.”

با توجه به این شهرداری بیش از 100 نفر که مطابق با سفارشات تا به حال به نجات یک شبه.

یک آب جوش مشاوره شد گسترش به تمام fo فورت مکمورری بعد از ظهر دوشنبه و همچنین جوامع Anzac Draper Gregoire دریاچه املاک و Saprae نهر املاک با توجه به کدورت.

تاثیر خانواده ها خواست برای آوردن آب به جوش نورد برای حداقل یک دقیقه قبل از نوشیدن آب مسواک زدن دندان های خود را تمیز کردن غذاهای خام آماده سازی شیر خشک یا یخ است. مشاوره در اثر باقی می ماند تا اطلاع ثانوی.

ثانویه دولت محلی اضطراری اعلام شد و در روز یکشنبه. شهرداری در حال حاضر تحت یک حالت اولیه از اورژانس محلی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

چوب بوفالو بانک مواد غذایی که تجربه بالاتر از نرمال تقاضا در هفته های اخیر در حال حاضر بسته به دلیل جاری شدن سیل.

“این خوب نیست که من می توانم بگویم که بسیار. این خوب نیست” مدیر اجرایی دن ادواردز گفت: CTV News ادمونتون.

او نمی خواهد می دانم که مواد غذایی زیادی از دست خواهد رفت تا او را مجاز در ساختمان است. علاوه بر جاری شدن سیل در انبار آشپزخانه و در مقابل دفتر ساختمان بوده است که بدون قدرت از اوایل صبح روز دوشنبه.

“من فریزر من مقدار زیادی از مواد غذایی در آن فریزر,” او گفت:. “این خوشایند نیست که شما رو برای مقابله با مواد غذایی فاسد که قرار بود در یخچال یا فریزر.”

این سازمان غیر انتفاعی نمی خواهد بود قادر به بازگشایی بلافاصله پس از جاری شدن سیل فروکش. ادواردز کمک به بازگشایی بانک مواد غذایی پس از سال 2016 آتش سوزی در فورت مکمورری و می گوید آن را برخی از زمان قبل از آنها می تواند کمک به مردم نیاز به مواد غذایی است.

“ما نمی خواهیم به کسی که بیمار به آنها چیزی بود که آلوده به هیچ وجه شکل و بنابراین ما باید برای رفتن را از طریق برخی از فرآیندهای,” او گفت:.

در عین حال از مردم خواسته شده است که برای رسیدن به دیگر سازمان های محلی برای کمک به.

Wood Buffalo Food Bank flooding

یکی از ادمونتون, هتل ارائه شده است ‘شفقت رای را برای ساکنان نیاز به جایی برای اقامت در طول اضطراری است.

درخواست تجدید نظر برای کمک به

“ما درخواست کمک از دولت فدرال که ما با این بحران جدید” آیا اسکات, شهردار منطقه, شهرداری وود بوفالو گفت: در رسانه های اجتماعی ارسال دوشنبه.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: دولت فدرال بود از وضعیت آگاه بود و به دنبال راه هایی برای کمک به.

“واقعیت این است که سیل های نجومی و, در دوره به دلیل آتش سوزی جنگل های نجومی است که همزمان با کروناویروس در کانادا نما برخی از چالش های خاص,” او گفت: در اتاوا. “ما شده اند و آماده سازی خود برای کسانی که از ابتدا و این یک مسئله است که ما به دنبال در فوریت امروز.”

شهرداری نیز اشاره کرد در یک پست خود در Facebook صفحه اوایل روز دوشنبه که مناطق جنوب آتاباسکا رودخانه پل نمی کنند که در آن زمان.

اسکات گفت: اجتماعی-فاصله مورد نیاز می شد دنبال کرد و evacuees بودند که قرار دارد در اتاق های هتل که شهرداری از قبل رزرو شده است.

“ما پیش بینی است که ما نیاز به مقابله با برخی تخلیه, چه می شود که به صورت سیل و یا آتش سوزی به عنوان این زمان خاص از سال است که یک زمان ما اغلب این نوع از شرایط” آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw روز دوشنبه گفت:.

“بنابراین تیم ما در بهداشت و درمان کار کرده اند با استانی عملیات مرکز به مطمئن شوید که ملاحظات وجود دارد — برای مثال تخلیه مراکز است که ما با توجه به فاصله فیزیکی اقدامات و بهداشت اقداماتی را که باید در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID.”

سطح آب انتظار می رود به سقوط یک بار یخ جم منتشر شده و یا ذوب می شود اما استانی سیل پیش بینی می گویند زمان که غیر قابل پیش بینی است.

اسکات اضافه شده که در فورت مکمورری جمعیت شده است سخت به بلایای طبیعی مانند آتش سوزی در سال 2016 مجبور است که یک تخلیه کل شهر و نابود 2,400 خانه ها و ساختمان.

“اگر وجود دارد هر جا که می تواند چالش های آن ماست” اسکات گفت.

“حتی اگر این است که ما نیازی به رها کردن.”برتر جیسون کنی گفت که او و وزیر محیط زیست Jason نیکسون رهبری شدند تا به فورت مک موری به بازرسی آسیب های دست اول.

با فایل های از اخبار CTV ادمونتون دن Grummett و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im