بیشتر کانادایی ها در حال حاضر واجد شرایط اضطراری بهره مند PM ترودو می گوید

OTTAWA — پاره وقت و فصلی کارگران در حال حاضر واجد شرایط برای ادعای 2000 دلار کانادا واکنش اضطراری سود و پول جدید در حال آمدن است برای کارگران خط مقدم نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است.

در حال حاضر کارگرانی که درآمد کمتر از $1000 در ماه یا که فصلی اشتغال و نمی تواند پیدا کردن یک شغل با توجه به COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که در حال اجرا هستند از اشتغال و بیمه می تواند در حال حاضر اعمال می شود.

این گسترش تنظیم شده است اجازه می دهد تا فرفره اقتصاد قرارداد و مراقبت طولانی مدت کارگران به دریافت سود در حالی که هنوز انجام برخی از کار.

رونمایی از پیش بینی واجد شرایط گسترش به CERB برنامه ای است که میلیون ها نفر از کانادایی ها در حال حاضر اعمال می شود برای ترودو گفت که او در حال همکاری با استان ها به افزایش دستمزد ضروری خط مقدم کارکنان.

او گفت: در همکاری با استان ها و مناطق و دستمزد در حال رفتن به افزایش برای کارگران ضروری است که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه است.

بسته شدن برخی از شکاف ها شناسایی شده اند که با کمک های اضطراری برنامه شده است تعهد دولت ساخته شده است که میان انتقاد که بسیاری از کانادایی ها از سمت چپ بود. دولت گفت که تمرکز اولیه خواهد بود در گرفتن پول از درب به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و خوب تنظیم معیارهای بعد.

لیبرال ها گفته اند که آنها شده اند به دنبال راه هایی برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و ارائه یک تا درآمد خود را یکی از گزینه های آنها بررسی شد.

به عنوان برنامه بود قبل از گسترش به منظور متقاضیان واجد شرایط به دست آورده اند باید حداقل 5000 دلار در 12 ماه گذشته یا در سال 2019 به عنوان یک کل است و باید از کار به دلایل به طور مستقیم مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

در توافق با احزاب مخالف بیش از آخر هفته به سرعت پیگیری $73 میلیارد یارانه دستمزد لایحه تصویب لیبرالها توافق برای پیاده سازی حمایت بیشتر اقدامات برای گروه هایی که افتاده بین ترک ها موجود اورژانس مزایای.

ترودو گفت: انتظار می رود بیشتر به اطلاعیه این هفته برای کمک به دانش آموزان ضروری کارگران, کسب و کار, تجاری, اجاره و بخش هایی که شده است به خصوص ضربه.

دولت نیز امیدوار کننده سلامت روان تر پشتیبانی برای کانادایی بسیاری از آنها احساس استرس و اضطراب و یا ضعف با توجه به بحران کنونی و جداسازی طبیعت از ماندن در خانه است.

در ضمن با اواسط ماه مارس توافق برای از سرگیری منظم مجلس عوام نشست روز دوشنبه بر روی میز مذاکرات در حال انجام میان احزاب که چگونه مجلس می تواند اقدام در میان همه گیر بدون بسته بندی 338 نمایندگان مجلس برگشت به اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de