Montreal Canadiens بزرگ هانری ریچارد مرده است

مونترال — Montreal Canadiens هاکی افسانه هانری ریچارد در 84 سالگی درگذشت.

هاکی باشگاه تایید ریچارد مرگ در یک پست توییتر در صبح روز جمعه خواستار ریچارد “یکی از این سازمان بزرگترین افسانه ها و نمایندگان است.”

او روز جمعه پس از یک نبرد طولانی با بیماری آلزایمر.

در آغاز زندگی حرفه ای او زندگی می کردند در سایه برادر بزرگتر خود موریس ‘موشک’ ریچارد اما آن را نمیگیرد طولانی برای هانری ریچارد شناخته شده به عنوان جیب ‘موشک’ به ایستادگی کردن به عنوان یک ستاره در سمت راست خود را.

ریچارد برگزار 1,256 بازی با Habs از سال 1955 تا 1975. او در طول زندگی حرفه ای او به دست آورده 11 استنلی فنجان ترین تا کنون موفق به کسب شده توسط یک بازیکن است.

او یک شب جمعه به جمعه.

پیام تسلیت در آمد و به سرعت در توییتر برای ریچارد از جمله Canadiens جمهور جف Molson که گفت: “هانری جیب ‘موشک’ ریچارد یک بازیکن بزرگ و یک سفیر برای Montreal Canadiens سازمان است. عبور خود را از دست دادن بزرگی برای همه است. افکار من با خانواده اش.”

شهردار مونترال والری پلانت پرسیدم مونترال, کبک و جهانی هاکی از دست دادن یک افسانه و یکی از بزرگترین سفرای Montreal Canadiens و مونترال ورزشی. هانری ریچارد مشخص شده تاریخ ما به عنوان چند انجام داده اند. افکار من با خانواده و عزیزان.”

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ارائه همدردی خود را “به خانواده و عزیزان ما کاپیتان ما legend آقای هانری ریچارد. من خاطرات فوق العاده از # 16 که برنده 11 استنلی فنجان! با تشکر از شما جیب موشک!”

ثابت کرد همه اشتباه

یک سال کبیسه نوزاد, ریچارد متولد شد و در فوریه. 29, 1936.

در 5’7″ و 162 پوند او تلقی می شود بیش از حد کوچک برای زنده ماندن در چه بود خشن و سخت NHL در آن زمان.

زمانی که او نشان داد تا در اردوگاه های آموزشی در سال 1955 آن در نظر گرفته شد به نفع معروف خود ،

این جوان 19 ساله به سرعت ثابت همه اشتباه است.

ریچارد به زودی یک فن مورد علاقه او را به دلیل سرعت چوب-دست زدن به توانایی و روح رقابتی.

با وجود قد و قامت او هرگز خودداری از انداختن دستکش و اغلب گود کردن به عنوان بسیاری به عنوان مجازات او گرفت.

“پوند برای پوند او احتمالا بهترین بازیکن در NHL گفت:” مشهور حبس بازیکن سرژ Savard اضافه کردن او “162 پوند سخت به عنوان ناخن و می ترسم نه از هر کسی. هیچ کس فریب خورده در اطراف با او.”

NHL.com هاکی خبرنگار دیو Stubbs با اشاره به او را به عنوان یک “چیز قابل دینامیت.”

“هانری ریچارد در زمان هیچ زندانی او دچار هیچ احمق ها اگر شما به او هر نوع مزخرف و در همه شما می توانید آن را درست در پیک,” او گفت:.

در rookie فصل او برای اولین بار برنده جام استنلی قهرمانی, برای اولین بار از پنج مستقیم و طولانی ترین جام اجرا در تاریخچه هاکی.

او به رهبری NHL در کمک دو بار به ثمر رساند و به 20 یا بیشتر در اهداف و نه در زمان های مختلف. او به ثمر رساند 358 اهداف و حال 1,046 امتیاز سوم در تیم تاریخچه پسر پشت Lafleur (1,246) و Beliveau (1,219)

اما پس از فصل که از هم جدا ریچارد از هر کس دیگری معروف به ثمر رساند بازی-گره زدن و برنده شدن گل در 7 بازی از سال 1971 جام استنلی. وی افزود: 129 امتیاز در 180 بازی حذفی.

ریچارد به نام کاپیتان در سال 1971 و با افتخار به ‘C’ به مدت چهار سال.

“این یکی از آن چیزهایی است” گفت: Stubbs. “هانری نمی نیاز به یک نامه در پیراهن خود را در اتاق پانسمان برای مردم به درک که او یک رهبر است.”

او نگه داشته و مشخصات پایین تر از برادر خود

اما در حالی که موریس تبدیل به یک نماد سیاسی برای بسیاری از Quebecers به دلیل ‘ریچارد شورش” خارج از مونترال فروم در سال 1955 هانری خوشحال بود برای نگه داشتن بسیار پایین تر مشخصات و تمرکز بر روی بازی او را ستایش.

“موریس بود هرگز قادر به فقط یک بازیکن هاکی هانری حداقل ندارد که برخی گوشته وجود ندارد که مسئولیت به او گفت:” Stubbs. “او آرام بود, او تا به حال deprecating حس شوخ طبعی او می تواند بهم زدن سرگرم کننده در خودش بهتر از همه است.”

هنگامی که آن را بیش از همه او در سمت چپ بازی با رکورد 11 استنلی فنجان خود اطمینان وضعیت افسانه ای در کنار معشوق خود ،

“که در حال اجرا تهوع” گفت: Savard. “منظورم این است که مرد برنده 11 استنلی فنجان او سزاوار به نام هانری.”

در دسامبر. 10, سال 1975 خود را شماره 16 نیوجرسی مطرح شد به تیر در مونترال فروم تعداد میپوشید با بی نظیر تمایز و فداکاری است.

در سال 1979 او القاء شد به سالن هاکی از شهرت.

“برنده 11 استنلی جام ما نمی بینم که دوباره در طول عمر ما” گفت: Savard.

یک بازیکن از فکر به عنوان بیش از حد کوچک است که برگ یک میراث.

– با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de