میمون دندان های فسیل اشاره چندین گونه منقرض شده اقیانوس اطلس عبور

ترین پستانداران فسیل بصری ندانسته: یک تعداد انگشت شماری از دندان در اینجا و یک قطعه استخوان وجود دارد. برخی از آنها حتی به اندازه کافی برای شناسایی گونه های آنها متعلق به. اما حتی کوچک فسیلی موجود در جای مناسب می تواند به افزایش برخی واقعا هیجان انگیز سوال در مورد تکامل است.

در یک مقاله جدید منتشر شده در علم, یک تیم بین المللی از محققان توصیف کرده اند یکی از این جذاب فسیلی مجموعه ای از میمون دندان از پرو. آنها متعلق به یک گونه به نام Ucayalipithecus پردیتا (که ما تماس پردیتا). این نام به معنی “میمون از دست رفته از Ucayali”.

پردیتا می آید از یک خانواده به نام Parapithecidae که اعضای آن قبلا هرگز یافت شده در آمریکا می باشد. از آن شده است مورخ به حدود 31.7 میلیون سال پیش و نزدیک ترین خویشاوند بود و تقریبا معاصر Qatrania wingi از مصر است. این نشان می دهد که پردیتا نیز به احتمال زیاد در اصل آمد از آفریقا است.

ارائه این واضح معمای. چگونه میمون تا از نزدیک مربوط به زندگی به دور از هم به شمال آفریقا و آمریکای جنوبی از هم جدا شده و از 1500 تا 2000 کیلومتر از اقیانوس و قابل توجه دستگاه از زمین ؟ محققان به رهبری پروفسور اریک Seiffert در دانشگاه جنوب کالیفرنیا استدلال متقاعد کننده ای که فسیل ارائه اولین مدرک که وجود دارد متعدد عبور از اقیانوس اطلس توسط باستان میمون.

دانشمندان واقع شده است بحث این موضوع برای چندین دهه است. تکاملی زبان وجود دارد ممکن است توضیحات: vicariance و پراکندگی. Vicariance اتفاق می افتد زمانی که یک گونه گسترده’ محدوده تکه تکه است با ظاهر جدید مانع مانند یک دره یا رودخانه در حالی که پراکندگی زمانی رخ می دهد که گونه های مهاجرت به استعمار سرزمین های جدید است.

آفریقا و آمریکای جنوبی پس از وضع جانبی توسط سمت به عنوان بخشی از یک supercontinent. تا به حال میمون شده است در حال حاضر در سراسر آن شده اند انجام شده در جهات مختلف و با باز کردن اقیانوس اطلس. این امر منجر به واگرایی از طریق vicariance. با این حال اولیه باز از اقیانوس اطلس رخ داده بین 180 میلیون و 120 میلیون سال پیش و ریشه های میمون ها بسیار اخیر. این توضیح است که در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

در عوض ما با چپ امکان راه دور پراکندگی در سراسر اقیانوس. حضور زندگی در جنوب مرکزی آمریکا میمون ها نشان می دهد این اتفاق افتاده است باید حداقل یک بار. ما نمی تواند مطمئن شوید که چگونه اما یک احتمال این است که یک طوفان بزرگ ممکن است پاره پاره یک تکه از پوشش گیاهی از یک ساحلی جنگل و حمل و نقل آن را در سراسر اقیانوس. اگر این تکه به حال حیوانات مسافران و اگر آن را نقل مکان کرد و سریع آنها ممکن است جان سالم به در استعمار سرزمین های جدید است. این می تواند یک رویداد بسیار نادر است و حتی بیشتر به ندرت موفق هر چند ما نمی دانیم آن رخ می دهد گاهی اوقات امروز.

پردیتابه عنوان قدیمی ترین آمریکای جنوبی, میمون است به طور بالقوه تحت فشار قرار دادند در این زمان از این پراکندگی و چند میلیون سال است. از همه مهمتر آن را نیز نشان داده است که این اتفاق افتاده است بیش از یک بار.

اهمیت دندان شکل

مقاله در پردیتا بیشتر در مورد این گونه جدید’ آناتومی که نویسندگان برای تصمیم می گیرید که چگونه آن را در سیر تکاملی خود را درخت. میمون دندان اغلب مورد مطالعه قرار گرفته برای بازسازی روابط زیرا آنها به خوبی حفظ و تفاوت بین گونه ها.

جویدن سطح هر دندان پوشیده شده است در لت دیده (مطرح شده قطعات) و حوضه (نرخهای) که به دندان خود متمایز شکل. در پردیتا مقاله نویسندگان در مقایسه جدید خود را فسیلی دندان با کسانی که از دیگران از همان خانواده و دیگر موجودات زنده و منقرض شده میمون ها. ما اصلاح یکی از تصاویر خود را به نشان می دهد فقط مولر در فک پایین. پردیتا است مشخص شده با رنگ قرمز, مصری, دندان برشمرد و نارنجی و کسانی که به رنگ آبی هستند و از جنوب مرکزی امریکا است.

حسن نیت ارائه میدهد از اریک Seiffert

مصر دندان های H و I (به رنگ نارنجی) و کسانی که از پردیتا (J در قرمز) بسیار تلفظ لت دیده با کوچک بوده است. اگر این یک چشم انداز آن خواهد بود ساخته شده از یک سری از تپه های شیب دار که نشستن محکم در کنار یکدیگر است.

حسن نیت ارائه میدهد از اریک Seiffert

K (به رنگ نارنجی) نیز از مصر و L (رنگ آبی) است که از آرژانتین. این دندان ها باید کمتر لت دیده پیوست قله که به صورت عمیق حوضه در مرکز. چشم انداز در اینجا این است که یکی از کوه های مداوم با پشته اطراف یک دره عمیق.

این دندان ها از مصر و آرژانتین متعلق به میمون ها از خانواده های مختلف. نهایی دندان M (رنگ آبی) است که از یک زندگی جنوب مرکزی آمریکا میمون (همه دیگران ما نشان داده اند از آنهایی که منقرض شده). مقایسه آن را به K و L نشان می دهد که شباهت بین این زندگی آمریکای جنوبی میمون و دو منقرض شده هستند. اما به وضوح پردیتا مناسب نیست در این گروه است.

در حال حاضر دو گروه از جنوب مرکزی آمریکا monkeys یکی حاوی پردیتا و دیگر تمام گونه های باقی مانده. این دو گروه تنها دوری به یکدیگر مرتبط است. به جای هر کدام از آنها دارای بستگان نزدیک در مصر است. این به این معنی مجزا دو میمون ها باید ساخته شده این سفر است.

مفاهیم برای تکامل

پیامدهای شگفت انگیز هستند. پردیتا که به آمریکا در حدود همان زمان به عنوان بستگان زندگی می کنند جنوبی-آمریکای مرکزی میمون ها و شرکت وجود داشته است با آنها.

این همزیستی ممکن است به چالش کشیدن به عنوان گونه های نزدیک اغلب به رقابت بپردازند. اما پردیتا جان سالم به اندازه کافی بلند به سفر داخلی برای یک فاصله طولانی شد و به خوبی به اندازه کافی به منظور ترک فسیل.

واقعیت این است که این دو گروه از میمون ها پراکنده تقریبا simultaneosuly نیز تعجب آور با توجه به قرار نادر از راه دور پراکندگی. در مورد این کلاه قطبی یخ گسترش یافته و از سطح دریا سقوط کرد. این کاهش از سطح دریا ممکن است مهم در تسهیل قایق سواری.

در نهایت جان سالم به در برده از راه دور عبور پردیتا و معاصران شده اند باید هاردی موجودات است. شاید مثل زندگی lemurs آنها فیزیولوژیکی سازگار به محیط های خشن. یا شاید آنها با اتکا بر انعطاف پذیری رفتاری است که مشخصه زندگی میمون ها. با این حال آنها موفق آن بازمانده از آتلانتیک عبور نشان می دهد این گونه می شده اند بسیار جالب حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de