پول نمی خواهد به صرفه جویی در این سیاره بنابراین انسان دوستی نیاز به انطباق با

تلفات از bushfires که زده استرالیا از ماه سپتامبر سال 2019 به آغاز سال 2020 سرسام آور است: بیش از یک میلیارد حیوانات جان در شعله های آتش, 33 زندگی بشر بودند از دست داده 2,500 ساختمان تخریب شد و بیش از 80 ، 000 کیلومتر از زمین سوزانده شد.

در مواجهه با مقیاس این زیست محیطی و فاجعه انسانی, عبارات همبستگی فوری بودند. ما را دیده اند دادخواست و صندوق جمع آوری حوادث شکوفه در سراسر جهان بر روی سیستم عامل های مختلف. این غلیان احساسات سخاوت یادآور کسانی است که به دنبال این حوادث در جنوب شرقی آسیا مانند سال 2004 سونامی یا زلزله در هائیتی در سال 2010.

این فراخوان برای کمک های مالی نیز رله توسط مشاهیر و فرهنگی و ورزشی جهان است. ترین ویروسی داستان بود بدون شک که از سلست باربر یک بازیگر استرالیایی که در چهار روز موفق به جمع آوری بیش از 44 میلیون دلاری برای, New South Wales, روستایی خدمات آتش نشانی.

اما این هجوم پول هنوز هم مربوط به نور از تغییر آب و هوا ؟ ما گروه پژوهشی فی-Lab کانادا بشردوستانه همکاری پژوهشی شبکه کار کرده است در این سوال.

هدیه ای از فوریت و احساسات

هدیه انگیزه ضرورت و احساسات با هدف اول و مهمتر از همه در توقف آنچه که در نظر گرفته شده است غیر قابل تحمل. وحشتناک تصاویر باید متوقف شود. فوری سرمایه کمک مالی در این زمینه در تلاش برای ارائه ویژگی های انسانی و وسیله ای برای پایان دادن به بحران است. در دراز مدت کمک های بشردوستانه از پشتیبانی استفاده می شود برای پروژه های بازسازی.

بنابراین ما در حضور یک بشردوستانه شناخته شده به عنوان “کلاسیک” انسان دوستی” درک در اینجا به عنوان یک نقدی اهدا ساخته شده با هدف رفع نیازهای فوری.

نیروهای کانادایی به کمک یک نیروی دریایی ایالات متحده هلیکوپتر خالی کردن محموله خود را از کمک در جکمل فرودگاه در هائیتی پس از ژانویه 2010 زلزله. کانادا پرس/Adrian microsoft developer

این شکل از انسان دوستی کاهش عواقب تولید شده توسط یک وضعیت مشکل ساز مانند است که در استرالیا که به نظر می رسد استثنایی به اندازه کافی برای احساسات انسانی را به یک محل مرکزی در تصمیم گیری به شما بدهد.

بدون تردید در نیت خوب پشت حرکات همبستگی در شرایط اضطراری سوال ما بخواهید به شرح زیر است: در یک زمینه که در آن بلایای طبیعی هستند و خواهد شد به طور فزاینده ای مربوط به تغییر آب و هوا, کلاسیک, انسان دوستی عنوان مربوط به آن را یک بار بود ؟

ما شناسایی سه ذاتی محدودیت به این شکل از انسان دوستی: آن بازسازی نمی همه چیز آن می تواند منجر به از دست دادن مسئولیت آن را پشتیبانی ناپایدار اقتصاد است.

پول نمی توان خرید همه چیز

می توانید از ما خرید یک تخریب اکوسیستم? اگر ما می تواند کمک به شهروندان به بازسازی خانه های خود بودند که توسط آتش تجدید حیات اکوسیستم های طبیعی بوده که به خاکستر کاهش یک ماده متفاوت است. زمانی که آسیب تحت تاثیر تنوع زیستی وجود دارد که متاسفانه غیر قابل تعویض.

بنابراین در صورت تخریب ناشی از بلایای طبیعی مانند ما باید اعتراف به ناتوانی از کلاسیک هدیه ای از انسان دوستی. سرمایه نمی کند بازسازی زندگی گونه به عنوان آن را بازیابی یک کلیسای جامع, مهم نیست چقدر نمادین است.

پول نمی خواهد احیای یک گونه همان راه آن را بازسازی یک ساختمان نمادین مانند نوتردام, کلیسای جامع که توسط آتش ویران شد و در پاریس در سال 2019. (Shutterstock)

های اخیر وضعیت مربوط به آتش سوزی در Notre-Dame de Paris کلیسای جامع افزایش داده است به بین المللی بشردوستانه بسیج شدت بزرگ است که تا حد زیادی تحت الشعاع پاریسی و کاتولیک ها. در 24 ساعت 850 میلیون یورو ارائه شد به مقامات مربوطه توسط چند بین المللی میلیاردرهای یا از طرف آنها و یا از طریق خود شرکت یا پایه و اساس است. در انجام این کار کمک های مالی فرد مطرح شده در سراسر جهان است.

خرید خود را یک وجدان خوب

در مواجهه با مشکلات به اصطلاح بلایای طبیعی بشردوستانه واکنش اگر چه صادقانه اغلب به نظر می رسد راهی برای دور زدن ما مسئولیت.

به عبارت دیگر ما در مواجهه با آلوده کنندگان-پرداخت سندرم مانند مالیات بر کربن. اگر من پرداخت های مالی و مالیاتی, سپس من خرید خودم یک راست به تغییر نگرش من. این مفهوم مشابه است که از 16 قرن تجارت در indulgences از کلیسای کاتولیک روم. ما تمایل به واکنش نشان می دهند عاطفی با انتخاب یک راه حل جبرانی که معاف ما را از فرض ما مسئولیت.

با محدود کردن خود به جبران خسارت از طریق جبران خسارت و پیشگیری از طریق آگاهی و تصویب قوانین و مقررات مناسب, کلاسیک, انسان دوستی به نظر می رسد ناسازگار پاسخ به مشکلات ناشی از بحران آب و هوا. طراحی شده برای خاموش کردن شعله های آتش دادن است در واقع خفقان دیگر آتش: که انسان مسئولیت در برابر تغییرات آب و هوایی و اجتماعی عمده نابرابری.

حمایت ناپایدار اقتصاد

در اوج بحران نخست وزیر جاستین ترودو خواست کانادایی به کمک مالی برای کمک به استرالیا به عنوان یک حرکت همبستگی. این به خودی خود ممکن است به نظر می رسد مناسب است.

اما, آن است که نقش سیاست به درخواست تجدید نظر به عموم مردم برای پر کردن شکاف ها در یک سقوط اقتصادی جهانی ، نباید آن را به جای پیشنهاد تجدید نظر در راه ما از زندگی و رابطه ما با طبیعت ؟ و یا گوش دادن به عموم مردم به خصوص افراد جوان که خواستار تغییرات عمیق در روابط ما با محیط زیست ؟ کجا هستند مسئول سیاست هنجارها و مقررات سازگار با همبستگی بین المللی نشان داده شده توسط mobilizations برای استرالیا ؟

مارس برای آب و هوا در مونترال در سال 2019. (Shutterstock)

به دیدار بزرگ زیست محیطی چالش های سیاسی و تصمیم گیرندگان را مجبور به نشان دادن شجاعت در ارائه و حمایت از تغییرات لازم است. در این راه ممکن خواهد بود برای آشتی اضطراری, انسان دوستی با انسان دوستی اجتماعی تغییر ترکیب مالی کمک های مالی با مسئول عمل است. این تغییر در چشم انداز باید اتفاق می افتد در حال حاضر. از آن ضروری است.

برای مثال هر دو از استرالیا و کانادا می توانید انجام دهید بهتر است در محافظت از میراث طبیعی. استرالیا دارای بیشترین تعداد در معرض خطر طبیعی و یا سایت های مختلط در عین حال ندارد بسیاری بشردوستانه پایه (تنها 5000). این پیر استعمار عادات از فروش منابع در کدام کشور ساخته شد مانند معدن و یا فعالیت های استخراج هستند که هنوز هم بسیار در حال حاضر امروز.

اگرچه استرالیا را ندارد هر تلاش برای حفظ آن میراث طبیعی آن است که با این وجود بخشی از توازن جهانی از این سیاره است. مانند نهادهای بین المللی است که خود مجموعه ای از ماموریت های عملیاتی در چارچوب مشترک بشریت به منظور فعال کردن استقرار مشترک کرامت انسان دوستی یک وظیفه برای انطباق با چالش ها و مبارزات است که فراتر از خیریه ابعاد.

ما باید مسئولیت برای حفظ میراث جهانی. در این مرحله انسان دوستی کمک می کند ارائه شده است که در آن تعریف شده است و ارائه مدنی به عنوان یک ابزار در خدمت پایدار تغییرات ساخته می شود و نه به عنوان یک ژست حمل جادویی فکر می کردم. ایده این است که برای کاهش این همبستگی است که امیدواریم در زمان بحران. اما ماهیت خاص استرالیا فاجعه نیاز به یک فرانک و انتقادی بازتاب در رابطه با خود به خودی بشردوستانه حرکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im