مودی آگهی سارک مذاکرات در نقشه راه به نبرد coronavirus

مودی که به پیشنهاد بحث در روز جمعه گفت: در این مذاکرات آغاز شده است که از طریق ویدئو کنفرانس در 5:30بعد از ظهر روز یکشنبه که با وجود گام تلاش “ما نمی توانیم پیش بینی وضعیت به همین دلیل است که با ارزش ترین برای به اشتراک گذاشتن هر یک از دیگر چشم انداز”.

دیگران در مذاکرات شامل مالدیو رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih نپال نخست وزیر KP Sharma Oli بوتان نخست وزیر Lotay Tshering سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa و رئیس جمهور اشرف غنی. ظفر میرزا دستیار ویژه بر سلامت به نخست وزیر پاکستان عمران خان است که به نمایندگی از کشور خود را.

هشت کشور در حال تمام اعضای امنی ها و همکاری های منطقه ای و یا سارک.

مودی پیشنهاد ایران پس از هند را تایید کرد اولین مرگ ناشی از کروناویروس در روز پنج شنبه. کشورهای دیگر در منطقه از جمله بنگلادش نیز گزارش شده عفونت به عنوان جهانی مرگ و میر نزدیک 6000 نفر و تعداد موارد تایید شده بود در حدود 160,000 در روز یکشنبه.

مودی به حال توصیف ویدئو کنفرانس توسط سارک سازمان ملل به عنوان یک “به موقع اقدام برای یک سیاره سالم”. در یک توییت گفت: “من مطمئن هستم که ما با هم منجر به نتایج موثر و بهره مندی شهروندان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>