پیام های مخلوط, تست, تاخیر مانع ما coronavirus پاسخ

به سختی بیش از یک تعداد انگشت شماری از بهداشت عمومی ادارات در سراسر کشور قادر به تست برای رمان ویروس آغاز شد که در چین و گسترش به حداقل 44 کشور جهان است. دولت فدرال کمتر از 10 درصد از ماسک محافظ مورد نیاز برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران و مردم است. و واشنگتن هنوز هم نمی باید بودجه کافی در محل به حمایت از ادارات بهداشت تلاش اگر پول بیشتری در راه است.

متضاد پیام از کاخ سفید و مقامات با توجه به شدت تهدید کرده است تنها اضافه شده به عدم قطعیت است.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) این هفته برای اولین بار توصیه آمریکا کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها و خانواده ها برای آماده شدن برای داخلی شتاب ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 3 ، 000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه مطمئن باشید آمریکایی ها است که خطر ابتلا به کروناویروس انتقال در ایالات متحده بود “بسیار کم است.” با وجود انفجار از موارد در چین بیش از دو ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها این هفته را در یک درخواست برای $2.5 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ یک مقدار هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها گفته اند که بیش از حد کوچک است.

منتقدان فدرال پاسخ می گویند ایالات متحده حیف و میل گرانبها هفته با تمرکز بیش از اندازه بر حفظ coronavirus از عبور از مرزهای ما به جای آماده منابع برای آماده سازی جوامع آمریکایی به صورت گسترده داخلی شیوع است که مقامات در حال حاضر می گویند اجتناب ناپذیر بود.

“این شده است یک خطر واقعی برای یک ماه و سیگنال به ماشه این نوع از آمادگی شده است که در چند روز گذشته در یک راه صریح و روشن گفت:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی در واشنگتن است. “این یک مشکل بزرگ است.”

چند آزمایش شده

وجود 60 تایید ما موارد از رمان کروناویروس که باعث می شود این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 آمریکا مقامات بهداشت گفت: در روز چهارشنبه. اما کارشناسان اعتراف آنها هیچ راهی برای دانستن اینکه رقم واقعی به دلیل دسترسی به تست در حال حاضر به شدت محدود است.

تا کنون استراتژی آمریکا متمرکز کرده است تقریبا به طور انحصاری در تست آلوده مسافران با استفاده از یک آزمایش است که به نظر می رسد برای مواد ژنتیکی از ویروس در بزاق یا ترشحات است. همانطور که از فوریه 23, کمتر از 500 نفر از 43 متحده بوده است و یا در حال آزمایش برای ویروس.

در حال حاضر فقط هفت ایالتی و محلی ادارات بهداشت باید توانایی صفحه نمایش برای ویروس, کانون سلامت, آزمایشگاه (APHL) گفت: در روز چهارشنبه. CDC-طراحی و توسعه آزمون صادر شده سه هفته پیش تولید شد و نتایج نادرست در برخی از آزمایشگاه تا آزمایش های جدید ساخته شده و پاک توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ترک بسیاری از آزمایشگاه با هیچ محلی قابلیت تست این گروه گفت.

CDC و FDA کار کرده اند یک ثابت است که اجازه خواهد داد که 40 بیشتر بهداشت عمومی آزمایشگاه برای انجام تست تا پایان هفته آینده این APHL ارشد اجرایی اسکات بکر و گفتگو کرد.

در ضمن بار کاهش یافته است تا حد زیادی در CDC که آیا آزمایش برای بسیاری از کشور در دانشگاه خود را در آتلانتا.

“متاسفانه ما در حال حاضر در ردیف پایین در کشور قادر به انجام مبتنی بر جمعیت, تست,” گفت: دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

ما بیماران به طور معمول صبر کنید 24 تا 48 ساعت برای پیدا کردن اینکه آیا آنها باید آزمایش مثبت می شود و نیاز به تهدید مقامات بهداشت گفت: در آن زمان کسانی که آلوده می تواند گسترش ویروس به دیگران

CDC تست ها محدود صرفا برای استفاده عمومی و سلامت, آزمایشگاه, اما اگر این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده و بیمارستان نیاز به قادر به انجام آزمون خود و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند. این تست به طور معمول انجام می شود با استفاده از کیت های تولید شده توسط شرکت های تجاری است. چندین خصوصی طراحی و توسعه آزمون در آثار هستند اما هیچ کدام هنوز موفق به کسب تاییدیه از FDA.

برخی از کارشناسان بهداشت و همچنین گسل های باریک تست معیار است که ایالات متحده با استفاده از صفحه نمایش به صورت بالقوه عفونت. در حال حاضر افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم فقط تست شده برای coronavirus در صورتی که سفر به یک کشور که در آن ویروس در حال گسترش است. این نگرانی وجود دارد که به مراتب بیشتر موارد در ایالات متحده از در حال حاضر ثبت شده است.

“اگر اکثر تست است که همه در اطراف فرودگاه و یا مسافران ما نمی دانیم که آیا آن را در حال گردش در جوامع گفت:” دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

کسانی که نگران بودند تقویت شده در چهارشنبه هنگامی که CDC تایید اولین مورد از coronavirus در کالیفرنیا بیمار با ظاهری هیچ سفر تاریخ است. دانشگاه کالیفرنیا در دیویس در بیانیه ای گفت: بیمار منتقل شد به بیمارستان مبتلا به پنومونی و بیمارستان درخواست تست. اما از آنجا که بیمار مناسب نیست CDC معیار این آزمون شدند با تاخیر چندین روز.

در روز پنج شنبه, CDC گفت: آن است که گسترش آن معیارهای اجازه می دهد تا تست هنگامی که virus مشکوک است.

ماسک در تامین کوتاه مدت

حدود 15 خارجه سلامت بخش تماس با رادیو فردا نگرانی در مورد چالش های آنها را در این رویداد از جامعه گسترش از جمله نگرانی در مورد داشتن کافی نیست شخصی دنده محافظ برای حفاظت از خط مقدم پزشکی کارگران است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی در روز سه شنبه تخمین زده می شود که ایالات متحده نیاز به 300 میلیون ماسک صورت برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران و عموم از افراد آلوده به ویروس. این کشور به کمتر از 20 میلیون از این نوع ماسک مورد نیاز برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران در استراتژیک ملی ذخایر دولتی مخزن لوازم پزشکی مورد نیاز برای رسیدگی به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی در دسترس بودن این تجهیزات ممکن است محدود در بخشی به دلیل از خرید آن در وحشت زمانی که آنها به آن نیاز نیست گفت:” مت Zavadsky رئیس انجمن ملی اورژانس های پزشکی تکنسین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به استناد به قدرت های ویژه ای را از طریق یک قانون به نام دفاع تولید عمل به سرعت گسترش تولید داخلی از ماسک محافظ و لباس برای مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده دو مقامات آمریکایی به رویترز گفت.

با هیچ Covid-19 واکسن و یا ثابت ضد ویروسی پزشکی در دسترس متحده در حال برنامه ریزی برای جداسازی افراد بیمار در خانه های خود را هر دو به سرعت در جامعه گسترش و کاهش فشار در بیمارستان با توجه به CDC.

توانایی خود را برای پیگیری به سرعت در حال گسترش وب از بیمارانی که تست مثبت و تمام افرادی که با آنها در تماس است از نگرانی های عمده به گفته رئیس اپيدميولوژيستها در چند متحده است.

ادارات بهداشت در برخی از ایالات آمریکا خریداری بیماری نرم افزار نظارت برای کمک به آنها با این کار. دولت واشنگتن را به سیستم برای مثال آهنگ های بیماران و مردم آنها را در تماس با, و از آنها می پرسد در مورد وضعیت خود را. اگر کسی گزارش علائم است که شایستگی بستری بیمار و پزشکان اطلاع از آن است.

CDC گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه که انتقال این ویروس می تواند آهسته بسته شدن مدارس و کسب و کار و لغو کنسرت ها و دیگر تجمع جرم.

اما دقیقا که تصمیم گیری در آن و یا چگونه آنها می تواند اجرا مشخص نیست و می تواند به طور گسترده ای در سراسر کشور.

در تگزاس به عنوان مثال چنین تصمیم گیری ممکن است ساخته شده توسط مقامات محلی گفت: Chris Van Deus سخنگوی با تگزاس در بخش بهداشت و درمان.

“تگزاس یک خانه قانون دولت تا باک واقعا متوقف می شود با قضات شهرستان و شهرداران” ون Deus گفت.

یکی دیگر از نگرانی سیل بیماران به سیستم های بهداشتی که در حال حاضر سبب در بسیاری از نقاط کشور به خصوص در طول زمستان فصل آنفولانزا.

ایالت واشنگتن است که با توجه به موقت درایو-از طریق امکانات مراقبت برای جلوگیری از پتانسیل coronavirus حامل ورود امکانات بهداشتی و آگاه است که بیمارستان ها می تواند به تقویت و شیوع بیماری به عنوان مورد با ویروس ها که باعث ابتال به بیماری مرس و سارس.

جدید مکزیک در حال کار با سیستم بهداشت و درمان به نوبه خود امکانات سرپایی به مراقبت های ويژه در صورت نیاز گفت: دولت اپیدمیولوژی مایکل لاندان.

“بزرگترین چالش گرفتن سازگار پیام به عمومی با توجه به گزینه های خود را با برخورد با این ویروس” لاندان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im