انسان ها ذاتی موجودات اجتماعی. اما همانطور که ما در خانه بمانند برای محدود کردن گسترش COVID-19, video calls تنها تا کنون برای برآوردن نیاز ما برای اتصال.

خبر خوب این است که روابط ما با شخصیت های داستانی از کتاب را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و بازی های ویدئویی – به نام parasocial روابط – خدمت بسیاری از توابع به عنوان دوستی ما با مردم واقعی و بدون عفونت خطرات.


ادامه مطلب: می گویند چه ؟ چگونه به منظور بهبود مجازی گرفتن یو پی اس, کتاب گروه ها و شراب شب


زمان صرف شده در جهان داستانی

برخی از ما در حال حاضر صرف swathes گسترده ای از زمان با ما سر در داستانی جهان است.

روانشناس و رمان نویس جنیفر لین بارنز تخمین زده است که در سراسر جهان مردم را صرف 235,000 سال درگیر شدن با کتاب های هری پاتر و فیلم به تنهایی. و یک تخمین محافظه کارانه بر اساس سرعت خواندن از سه ساعت در هر کتاب و هیچ نگاهی به کتاب یا rewatching از فیلم است.

این انسان تمایل برای متصل شدن به شخصیت های داستانی است که مادام العمر و یا حداقل از زمانی که کودکان نوپا شروع به شرکت در بازی وانمود. حدود نیمی از تمام کودکان ایجاد یک دوست خیالی (فکر می کنم کمیک استریپ کالوین ببر رفیق هابز).

کودکان پیش دبستانی اغلب فرم پیوست به شخصیت های رسانه ای و معتقدند این parasocial دوستی متقابل — تصریح می کند که این شخصیت (و حتی متحرک) در یک می تواند شنیدن آنچه که آنها می گویند و می دانم آنچه را که آنها احساس.

کودکان جوانتر فرم آسان روابط با قهرمانان داستان. عکس از جاش Applegate/Unsplash CC BY

کودکان و افراد مسن البته می دانم که کتاب و تلویزیون شخصیت های واقعا وجود ندارد. اما دانش ما از این واقعیت است که متوقف نمی شود ما را از احساس این روابط واقعی هستند یا این که آنها می تواند متقابل.

زمانی که ما در پایان یک کتاب محبوب یا سریال تلویزیونی و همچنان به فکر می کنم در مورد آنچه که کاراکتر بعدی را انجام خواهد داد و یا آنچه که آنها انجام داده اند می تواند متفاوت ما با داشتن یک parasocial تعامل است. اغلب ما سرگرم این افکار و احساسات را به کنار آمدن با غم و اندوه — حتی غم که ما احساس می کنیم در پایان یک کتاب یا مجموعه است.

هنوز پر جنب و جوش بازی تاج و تخت موضوعات بحث و یا رسانه های اجتماعی در واکنش به مرگ پاتریک در فرزندان چند سال نشان می دهد بسیاری از مردم تجربه این.

برخی از مردم حفظ این روابط با نوشتن ماجراهای جدید در قالب فن داستان برای شخصیت های مورد علاقه خود را پس از یک سری محبوب به پایان رسیده است. جای تعجب نیست که هری پاتر یکی از محبوب ترین fanfic موضوعات. و تحریک فیلمهای Fifty Shades of Grey شروع به فن داستانی برای سری گرگ و میش.

به عنوان خوب به عنوان چیزی واقعی است ؟

پس خیالی دوستی مشترک هستند و حتی در میان بزرگسالان است. اما آنها برای ما خوب است ؟ و یا آنها نشانه ما در حال از دست دادن ما گرفتن در واقعیت ؟

شواهد تا کنون نشان می دهد که این خیالی دوستی یک نشانه خوب بودن نیست اختلال و که آنها می تواند برای ما خوب در بسیاری از همان راه که دوستی واقعی برای ما خوب هستند. کودکان با دوستان خیالی تر نشان می دهد خلاقیت خود را در داستان سرایی و سطوح بالاتر از همدلی نسبت به کودکان بدون خیالی دوستان است. کودکان بزرگتر که ایجاد تمام جهان خیالی (به نام paracosms) خلاق تر هستند در برخورد با موقعیت های اجتماعی و ممکن است بهتر باشد مشکل حل هنگامی که در مواجهه با یک رویداد استرس زا.

به عنوان بزرگسال, ما می تواند به نوبه خود به parasocial روابط با شخصیت های داستانی به کمتر احساس تنهایی و افزایش خلق و خوی ما هنگامی که ما احساس کم است.

به عنوان یک پاداش, خواندن, داستان, تماشای با کیفیت بالا و نشان می دهد تلویزیون و بازی pro-اجتماعی تصویری بازی تمام شده است نشان داده شده است برای افزایش همدلی و ممکن است به کاهش تعصب.

در مجموع انسان باید صرف بیش از حدود 200 ، 000 سال در دنیای هری پاتر. و این شمارش نیست بازخوانی یا rewatching. Chekyravaa/شاتر

دریافت با کمک کمی

ما نیاز ما داستانی دوستان بیشتر از همیشه در حال حاضر به عنوان ما تحمل هفته در انزوا. هنگامی که ما انجام سرمایه گذاری در خارج برای یک پیاده روی یا رفتن به سوپر مارکت و کسی که اجتناب ما آن را مانند احساس طرد اجتماعی حتی اگر ما می دانیم که فاصله فیزیکی توصیه می شود. درگیر شدن با تلویزیون آشنا و یا شخصیت های کتاب یکی از راه های به جوانی از سر گرفتن احساس ما از اتصال.

به علاوه parasocial روابط لذت بخش و به عنوان استاد ادبیات آمریکایی پاتریشیا مایر Spacks اشاره کرد در بازخوانی, بازخوانی داستانی از دوستان ممکن است به ما بگویید بیشتر در مورد خودمان از این کتاب است.

بنابراین نوازش بر روی نیمکت خود را در comfiest لباس و اختصاص برخی از زمان برای خود داستانی دوستی. بازخوانی یک مورد علاقه – حتی یکی از دوران کودکی خود را. بازبینی آشنا داستانی جهان ایجاد حس نوستالژی است که راه دیگری برای کمتر احساس تنهایی و بی حوصله است.


ادامه مطلب: کوچ فرهنگ – شش ماه ارزش متخصص میدارد برای چه به خواندن و گوش دادن به در انزوا


نوبت خواندن سری هری پاتر با صدای بلند با خانواده خود و یا مشاوره ازدواج و یا تماشای یک سریال تلویزیونی با هم و پیوند بیش از کدام شخصیت شما را دوست دارم بیشتر. (توصیه می کنم Gilmore Girls برای همه مادران marooned با دختران نوجوان.)

پرورش داستانی دوستی با هم تقویت می کند زندگی واقعی روابط است. به طوری که ما در خانه بمانند و صرفه جویی در زندگی ما می تواند حفاری روی خانوادگی و parasocial روابط است که شکل ما و فرزندان ما – برای زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im