به عنوان افزایش تعداد فضاهای عمومی به طور موقت به بستن درهای خود را و “اجتماعی فاصله” نگه می دارد بیشتر از جمعیت hemmed به خانه های خود این سوال فقط آنچه را که با زمان ما است و بلندی زیادی در ذهن کانادایی.

تا کنون در موزه ها و گالری های مانند کانادا موزه تاریخ کانادا, جنگ, موزه, گالری ملی کانادا, کانادا, علم و فناوری, موزه, کانادا حمل و نقل هوایی و فضایی موزه گالری هنر انتاریو و Royal Ontario Museum, در میان دیگران بسته اند.

اما در دنیای دیجیتال امروز بسیاری از موزه ها نه تنها باید نمایشگاه است که می تواند perused آنلاین, اما همچنین تورهای مجازی است که اجازه می دهد تا شما را به راه رفتن را از طریق سالن های خود را.

در اینجا یک انتخاب سریع برخی از موزه ها و آرشیو شما می توانید از کامپیوتر خود و یا تلفن.

Royal Ontario Museum

Google Streetview شما را به طور مستقیم در داخل موزه خود را اجازه می دهد تا شما را به از طریق چندین نمایشگاه به عنوان اگر شما از لحاظ جسمی وجود دارد. سرگردان را از طریق بزرگ ورودی موزه در گذشته دایناسور, اسکلت, زیرچشمی نگاه کردن به زیگموند ساموئل گالری کانادا و قدم زدن از طریق کانادا: اولین مردمان نمایشگاه.

گالری هنر ونکوور

تورهای مجازی از این رنگارنگ محل نیز در دسترس از طریق Google Streetview که به شما اجازه راه رفتن و گذشته هندسی نقاشی های چشم انداز و ذوب اسکلت فلزی در میان دیگر آثار هنری.

کانادا موزه تاریخ

اگر چه آن را سخت به جای فیزیکی احساس بودن در داخل کانادا موزه تاریخ یک نمایشگاه مجازی به شما می دهد شانس دیدن یک standout نقاشی دیواری سقف حتی نزدیک تر از شما می توانید در فرد است.

دایره ای نقاشی “ستاره صبح” توسط Alex Janvier, تزیین سقف گنبد از Haida Gwaii سالن در موزه قوی بالا روشن و سفید راه پله. آنلاین شما می توانید زوم در نقاشی دیواری و چرخش آن را به چهار ربع در جزئیات بالا. کلیک بر روی علامت به علاوه در گوشه و باعث یک سری از لینک ها به پاپ تا بیش از این نقاشی دیواری خود را با عکس ها و فیلم های متصل است که توضیح اهمیت هر بخش از آثار هنری است.

دیگر نمایشگاه های ذکر شده در موزه “نمایشگاه آنلاین” بخش شامل یک وب سایت اختصاصی توضیح Inuit چاپ از Cape Dorset در نوناووت (با ویدئوها و مصاحبه, عکس و تعاملی پازل به تمدد اعصاب به چاپ خودتان) و قابل کلیک تاتر است که متفاوت “اتاق” که منجر به بینندگان مختلف اسباب بازی های کودکان از کانادا گذشته است.

گالری هنر انتاریو (پیش)

این پیش مجموعه قابل جستجو است در وب سایت خود را, اما برخی از نمایشگاه ایستادگی کردن بیش از دیگران است.

یک گوهر در وب سایت در حال حاضر شمشاد پروژه که شامل تعداد بی شماری عکس های کاملأ پیچیده کوچک گوتیک حجاری های همراه نه فقط یک تجزیه و تحلیل علمی نشان میدهد که چگونه محققان نمیفهمد چگونه مهره ساخته شد اما مقالات متعدد در موضوع.

یکی دیگر از ویژگی های تعاملی در وب سایت تدوین حدود 3000 عکس گرفته شده توسط Henryk Rozencwaijg-راس یهودی نشین در یک شهر در طول هولوکاست. بازدید کنندگان را به صفحه وب را تشویق به استفاده از “ساخت مجموعه” تابع به معاون کشیش بخش خود نمایشگاه از عکس ها و به اشتراک گذاری آن با دیگران است.

موزه جنگ کانادا

آنها را به یک لیست از “نمایشگاه آنلاین” نیز که یکی از آنها یک وب سایت است که می تواند شما را از طریق جنگ سال 1812 از چهار دیدگاه مختلف نشان میدهد که چگونه آمریکایی و استرالیایی و کانادایی و مردم بومی با تجربه جنگ.

ملی باله کانادا

از طریق همکاری با گوگل, فرهنگ و هنر آنلاین نمایشگاه را نشان می دهد سابقه از رقص باله فندق شکن در اسلاید های متعدد و عکس از جمله یک ویدیو توضیح میدهد که چگونه یک رقص اسب صحنه و لباس است که به زندگی به ارمغان آورد روی صحنه.

بسیاری دیگر از کانادا, موزه ها و گالری است که عدم تعاملی آنلاین نمایشگاه هنوز هم عکس از مجموعه خود را آنلاین در دسترس برای ساعت غیرالهی مانند گالری ملی کانادا و Gardiner موزه.

گوگل فرهنگ و هنر و همچنین همکاری با صدها نفر از موزه ها در سراسر جهان اجازه می دهد تا اضافی نمایشگاه و گالری خرید آنلاین. خود را بالا 10 لیست موزه های است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد دیجیتالی شامل متعدد فرهنگی شگفتی است که — با توجه به سفر نگرانی — تا حد زیادی محدودیت کانادایی در حال حاضر مانند گالری Uffizi در فلورانس موزه اورسی در پاریس, موزه ملی هنر مدرن و معاصر در سئول و موزه پرگامون در برلین.

Uffizi Gallery

هنوز در حال جستجو برای چیزی برای انجام ؟ گوگل همچنین دارای مدل های 3d از مقبره ها و کاخ ها و نشانه های باستانی به عنوان بخشی از خود را باز میراث پروژه به صورت دیجیتالی نقشه جهان و حفظ میراث انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im