برخی از کارشناسان بین المللی تردید دارند کره شمالی ادعا شده که تا به حال تنها یک مورد جدید کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در کشور همسایه چین است.

اما برای اولین بار از اواخر ماه فوریه کره شمالی سربازان انجام نظامیان و تست شلیک کوتاه برد موشک های بالستیک بیش از آخر هفته نشان داده می شد نه با پوشیدن ماسک در دولت رسانه ها عکس.

کره شمالی گفته است که منتشر شده تقریبا همه خارجی ها آن را قرنطینه به عنوان یک احتیاط و در یک تصمیم است که تعجب برخی از کارشناسان اعلام برگزاری یک همایش بزرگ از آن عالی مجمع مردم (SPA) در اوایل ماه آوریل.

“من کمی شگفت زده کرد که کره شمالی تصمیم به رفتن پیش با آن بهار آبگرم جلسه گفت:” راشل Minyoung لی سئول-بر اساس تحلیلگر NK, اخبار یک وب سایت است که نظارت بر کره شمالی.

“که گفت این است که در خط با ظاهری تغییر در کره شمالی دست زدن به رسانه ها از coronavirus در دو هفته گذشته که پیشنهاد کره شمالی رژیم افزایش اعتماد به نفس در مدیریت coronavirus وضعیت است.”

علاوه بر آبگرم اعلام رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر کیم یو جونگ با انتشار بیانیه ای از طریق رسانه های دولتی روز یکشنبه اظهار نظر کرد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نامه ای به کره شمالی ارائه coronavirus کمک.

اما بسیاری از پیام های از کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد “لیزر متمرکز” در مخاطبان داخلی گفت: Duyeon کیم مشاور ارشد گروه بین المللی بحران فکر می کنم تانک.

“او ظاهرا در تلاش برای نشان دادن اعتماد به نفس و قدرت به خود مردم است که او در کنترل و رژیم های عملکرد به طور معمول به دنبال آن اهداف استراتژیک با وجود یک بحران ملی بیش از یک ویروس آنها هیچ کنترل بیش از,” او گفت:.

“او نیاز به نگه داشتن ترکیبات خود در پیونگ یانگ شاد و تلاش برای نشان می دهد کره شمالی شکست ناپذیر است.”

‘جدی’

رسانه های دولتی پخش یک جریان گزارش های در مورد چگونه به طور جدی دولت است که مصرف آن ویروس-پيشگيري.

یک گزارش در حزب حاکم روزنامه Rodong Sinmun روز دوشنبه به عنوان مثال گفت: یک حزب محلی رسمی شده بود برای تضعیف کشور coronavirus اقدامات پیشگیری توسط سازماندهی نوشیدن احزاب است.

“تحت شرایط فعلی که شاهد تشدید مبارزه با COVID-19 آن می آید به عنوان یک مهم سیاسی مهم است که همه مردم باید به رعایت استانداردها و دستورات تنظیم در حالت اضطراری ضد اپیدمی سیستم” کاغذ گفت: در سرمقاله خود با اشاره به بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

برخی از ناظران خارجی اشاره کرده اند که کره شمالی دولت استبدادی است که در واقع به خوبی قرار داده شده برای تحمیل نوع محدودیت هایی که موفق شده اند در کاهش گسترش عفونت در کشورهای دیگر است که آن را تا به تعداد زیادی از پزشکان سرانه.

اما سازمان هشدار داده اند که کره شمالی در نظام سلامت است مزمن تحت ذوات اغلب نتواند برای دیدار با نیازهای روزانه شهروندان خواهد بود و سخت تحت فشار برای رسیدگی به هر گونه عمده شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 337,000 نفر کشته و بیش از 14,650 در سراسر جهان است.

“شنیدن از بستگان من وجود دارد یک چیز برای مطمئن است که وضعیت بسیار جدی است” گفت: کره شمالی پناهنده زندگی در کره جنوبی.

“در غیر این صورت آنها نمی خواهد با صدای بلند در اخبار در این مورد. وجود دارد هیچ راهی برای ساکنان بدانید که درگذشت.”

اصرار بر هیچ coronavirus موارد آبگرم رئيسه و موشک آزمون در نظر گرفته شده برای نشان دادن آن کسب و کار به طور معمول در کره شمالی گفت: رامون Pacheco پردو یک کره متخصص در کالج کینگ لندن است.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد در تلاش است واقعا سخت به پروژه تصویر که همه خوب است” پردو گفت: در یک پست در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو