سوء رفتار و ناقص فرهنگ سازمانی وجود دارد می توانید در هر نقطه

در حال بارگذاری

در برخی از موارد مدیران ارشد تبدیل چشم به سوء رفتار و دیگران در آن پنهان بود با عدم افشای توافق نامه. این رسوایی مالی به طور معمول درگیر شرکت فرهنگ است که تشویق رتبه-و-فایل کارکنان به شرکت در سوء. اما آزار و اذیت جنسی, رسوایی جنسی شد و از های مختلف ilk. آنها معمولا درگیر شرکت های تحمل این رفتار نامناسب از قدرتمند ارشد مردان است.

رشد تمرکز بر فرهنگ سازمانی بوده و همراه با افزایش در جامعه انتظارات و خواستار پاسخگویی بیشتر به صورت معیوب و فرهنگ.

در یک سال 2017 فدرال تصمیم دادگاه عدالت Jayne Jagot تا به حال برخی از کلمات قوی در مورد فرهنگ سازمانی و جامعه انتظارات در رابطه با بانکداری سوء. او اظهار داشت: “مردم باید شوکه تاسف و در واقع منزجر که انجام این نوع می تواند رخ داده است.”

ما صندلی فدرال رزرو جروم پاول گفته است که “ما به سادگی انتظار خیلی بیشتر از هیئت مدیره از همیشه قبل از. وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار می رود که برای تغییر.”

در نور از افزایش انتظارات جامعه چه مسئولیت مدیران در پلیس و انضباط کارکنان و مدیران درگیر در سوء رفتار از جمله آزار و اذیت جنسی? مدیران شرکت امروز به عنوان داشتن مهم نظارت بر عملکرد. بیش از چند دهه گذشته که نظارت به طور کلی فرض شده است مربوط به عملکرد مالی.

در حال بارگذاری

اما بانکی سلطنتی کمیسیون نشان داد که مدیران نیز باید یک تابع مهم در نظارت بر یکپارچگی سازمانی و انطباق با قانون است. به عبارت دیگر باک متوقف می شود با مدیران وقتی که می آید به مسئولیت فرهنگ سازمانی.

این گسترده تر نقش برای مدیران است که مطابق با استرالیا در مورد قانون. به عنوان عدالت کیم Santow یک بار اشاره کرد مدیران می تواند در قبال وظیفه مراقبت و سعی و کوشش برای حذفیات اگر آنها خود را تضمین شرکت مناسب انطباق سیستم در محل است و آن عمل مطابق با معتقدات شیوه های.

در حال استرالیا مدیران کافی برای مقابله با این نوع از مسئولیت از جمله نظارت برای اطمینان از آزار و اذیت جنسی است که قابل تحمل نیست در سازمان خود را? وجود دارد بعد از همه محدودیتی برای آنچه که مدیران مستقل می دانم در مورد داخلی از شرکت های آنها نظارت کند.

در گزارش نهایی بانکی سلطنتی کمیسیون کمیسر Kenneth Hayne بر اهمیت هیئت مدیره دریافت اطلاعات را قادر می سازد که آن را به آدرس “درست مسائل در راه حق”. ما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشنا با فشار بر مدیران مستقل به شرکت در گفت و گو با سرمایه گذاران نهادی, اما در حال حاضر وجود دارد بیشتر تماس برای مدیران به خارج از شهرستان و شروع به “لگد زدن لاستیک” از سازمان خود – با صحبت کردن به کارکنان و مشتریان به تایید شرکت تصویر دریافت می کنند از مدیریت.

رئیس دادگستری سوزان Kiefel را قابل ستایش پاسخ به آزار و اذیت جنسی آیات در دادگاه عالی است که ارزش یادآوری به شرکت های بزرگ, استرالیا نیاز برای نظارت موثر مکانیزم برای رسیدگی به چنین تخلف است. اقدامات او نشان می دهد اهمیت حیاتی به طور فعال تشویق کسانی که تجربه و یا شاهد سوء رفتار به فاش کردن آن را امن در دانش آنها را دریافت نهادی پشتیبانی می کند.

بیش از 50 سال پیش یکی دیگر از قاضی دادگاه عالی استرالیا آقا داگلاس Menzies گفت که جامعه انتظارات منجر قانون و مسئولیت – معمولا دنبال کنید. استرالیا مدیره شرکت نیاز به تشخیص این افزایش انتظارات جامعه مورد آزار و اذیت جنسی. در این تحول چارچوب قانونی خبرچین ممکن است در نهایت به مدیران شرکت’ بهترین دوستان است.

پروفسور جنیفر هیل باب Baxt AO صندلی در شرکت های بزرگ تجاری و قانون در دانشگاه موناش است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de