وزیر انتقاد شدید گزارش از ‘آزار’ از خانه سالمندان کارکنان

سناتور Colbeck گفت که او نیز آموخته کارکنان در Marsfield را دوروتی هندرسون تسلیم که در آن تعدادی از شیوع کروناویروس در اوایل سال جاری پس از به حال خود ماشین گرافیتی-ed.

یک Newmarch خانه سخنگو گفت: مدیریت هیچ آگاهی از آزار و اذیت ، اعضای خانواده تماس گرفته نیز گفت: آنها تا به حال شنیده نشده از هر گونه حوادث.

آنتونی Bowe که مادر است در میان 37 ساکنان با COVID-19 در مرکز گفت که او در بر داشت اتهامات سخت به این باور که “شده است وجود دارد هرگز هر چیزی منفی نسبت به کارکنان و سرپرستان در آن وجود دارد” از خانواده.

“ما نیاز به نگه داشتن آنها را به آینده را هر روز و قرار دادن دست خود را و رفتن به آن منطقه, بنابراین ما در حال رفتن هرگز به چیزی جز حمایت” آقای Bowe گفت.

لیز لین که مادر نیز در داخل Newmarch موافقت کرد. “من همین حالا یک لحظه تصور کنید این امر می تواند هر یک از خانواده هایی که ساکنان در مرکز.”

در حال بارگذاری

اما سناتور Colbeck گفت که او ساخت “بیت از یک درخواست به جامعه” به طور کلی.

“این افراد نمی تواند پوشیدن لباس خود را به و از کار به دلیل آنها در حال هدفمند در جامعه است. که بسیار مایه تاسف است,” او گفت:.

Newmarch شده است این سایت از بدترین شیوع ویروس در NSW در خارج بد بخت روبی شاهزاده کشتی کروز با 16 مرگ و میر در میان بیماران و (از جمعه) 69 عفونت در بیماران و کارکنان.

دو روز پیش فدرال تنظیم کننده در پا و خواستار آن شدند که مشاور مستقل نصب شود در Newmarch خانه. اعطای میلارد, مدیر عامل شرکت Anglicare سیدنی اجرا می شود که Newmarch گفت: “ما مواجه شده توسط یک طوفان کامل در آورده با انواع عوامل به سادگی فراتر از کنترل ما است.”

“ما امیدواریم که ما در حال نزدیک شدن به پایان این بحران اگر چه وجود خواهد داشت بسیاری از هفته باقی مانده قبل از ما گذشته این است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de