از سال 1984 تا سال 2018 تعداد مقالات منتشر شده سالانه در تمرکز حواس شروع به پریدن کرد از دو تا 842 با توجه به آمریکایی تمرکز حواس انجمن تحقیقات. تحقیقات دهانه طیف وسیعی از موضوعات و تنظیمات از جمله تمرکز حواس در محل کار و مدارس و زندان.

از آنجا که 1970s, زمانی که جان کابات-زین کمک پسند عامه تمرکز حواس و مراقبه شیوه در غرب دانشگاهی علم از طریق کاهش استرس درمانگاه در دانشگاه ماساچوست و دانشکده پزشکی این موضوع را شکوفا کرده است به عنوان یک منطقه از مطالعه علمی است.

هر چند تحقیقات بر روی تمرکز حواس است برای انتقاد فقیر روش — مانند استفاده نامناسب از روش های آماری و تکیه بر غیر قابل اعتماد خود گزارش اقدامات اخیر متا تجزیه و تحلیل نشان داده اند که بين تمرکز حواس و کاهش علائم اختلالات روانپزشکی سوء استفاده از مواد مخدر و افسردگی عود. نیز وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی در افسردگی, اضطراب و استرس نتایج.

تمرکز حواس تعریف شده توسط کابات-زین در سال 1994 کتاب هر کجا که شما بروید شما وجود دارد: مدیتیشن با تمرکز حواس برای زندگی روزمره با عنوان: “آموزش به توجه لحظه به لحظه به عمد و با کنجکاوی و شفقت است.”

در مدرن درمانی شیوه های تمرکز حواس بیماران به عمد تمرکز بر روی داخلی خود تجربه می کنند. این می تواند شامل احساس بدن و افکار و احساسات. یکی دیگر از جنبه های مدرن درمانی ذهن آگاهی است که برای درمان هر گونه افکار یا تجربه است که می آیند تا در طی این فرایند با غیر قضاوت است.

برخی از سازمان ها در حال حاضر در تلاش برای آوردن تمرکز حواس به جوامع بزرگ نه فقط افراد است. این می آید به عنوان حضور ذهن طرفداران هستند که با انتقاد به صورت زیر در خدمت جوامع محروم است که می تواند از آن بهره مند شوند. فقر مرتبط است به کاهش عملکرد مغز اتصال اضطراب و افسردگی است.

محدودیت های ذهن آگاهی

یک منتقد است که رونالد صندوقدار استاد مدیریت در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو.

“من فکر می کنم به همین دلیل تمرکز حواس بسیار جذاب است که به نظر می رسد آسان تر از بسیاری از ساختاری و تغییرات سیستمیک است که می تواند در غیر این صورت ساخته شود. وجود دارد یک آرام بخش کیفیت به آن” او در مصاحبه ای گفت: در نوامبر سال 2019.

به جای فردی طبیعت بسیاری از مدرن شیوه های تمرکز حواس, صندوقدار و دیوید فوربس استادیار در مدرسه مشاوره در کالج بروکلین استدلال می کنند برای بیشتر مبتنی بر جامعه رویکرد است.

“گفتن دانش آموزان را به چشم پوشی از درد شخصی خود در حالی که ترک, اجتماعی, اقتصادی و سیاسی, منابع که درد را نادیده گرفته و آنها را کمک خواهد کرد در دراز مدت” فوربس گفت: در مصاحبه ای در ماه نوامبر سال 2019.

آنها پیشنهاد می کنند که بهتر است به اتخاذ “اجتماعی انتقادی تمرکز حواس” است که به تشویق گروه به دیدار با یکدیگر و استفاده از تکنیک های تمرکز حواس به بحث های سیاسی-اجتماعی علل نارضایتی خود را به عنوان یک جامعه است.

دانش آموزان تفکر در طول یک فکر مطالعات کلاس در Wilson دبیرستان در پرتلند سنگ. در سال 2014. سال-دوره طولانی است که یکی از تعداد فزاینده ای از برنامه های است که شامل تمرکز حواس به مدرسه دوره های آموزشی را اجتماعی و عاطفی مزایای به دانش آموزان است. (AP Photo/Gosia Wozniacka

دیوید هارت موافق با آنها است. هارت توسط یک مربی و داوطلب در جوانان بیدار پروژه در بروکلین است که با استفاده از ذهن آگاهی مبتنی بر شیوه برای کمک به جوانان به تحصیل در مدارس که تا به حال در نظر گرفته شده است “شکست خورده” در شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش. این برنامه آغاز شده و در سال 2009 با یک سنتی تمرکز حواس رویکرد محور در معرض افراد جوان به این مفهوم اما تغییر کرده است.

“ما بیشتر متمرکز بر ایجاد یک فضای که در آن افراد جوان می تواند ساخت ابزار و ببینید که چگونه آنها می تواند به نفع از تمرکز حواس در جوامع خود می گوید:” هارت.

او موافق است که محبوبیت و آگاهی از تمرکز حواس به طور چشمگیری افزایش یافته است در چند سال گذشته است. او اشاره می کند که افراد جوان درگیر در این برنامه باید “دیده می شود تمرکز حواس و مراقبه در فیلم وجود دارد و حتی یک نفس با من’ باربی در حال حاضر. این یک مفهوم جدید است.”

اما تمرکز حواس روش باید مبتنی بر جامعه ،

“این مربیان و مدرسان داشتن برابر با افراد جوان و نشان میدهد که چگونه ابزار مانند تنظیم هیجانی را می توان در زندگی خود…ما یک درک واقعی از نظر فرهنگی مربوطه و تروما-اطلاع زمینه چون ما معلمان با همان تجربه است.”

هارت می گوید که این مراقبه و اعمال تمرکز حواس جلسات متفاوت هستند زیرا آنها شامل جامعه مربیان است که در درک مشکلات اجتماعی تجربه شده توسط افراد جوان است. بیدار است شیوه های تمرکز حواس مردم را تشویق به اذعان خود مشکلات اجتماعی.

گذشته جامعه مبتنی بر ذهن آگاهی پروژه

Tita Angangco از بنیانگذاران این مرکز برای تمرکز حواس مطالعات در تورنتو موافق با این رویکرد است. مرکز زد چند برنامه کوتاه مدت شامل تمرکز حواس به کم درآمد جامعه قرار گرفتند. یکی از این برنامه خود را در “قطار-این-مربی” پروژه ای است که تدریس 42 اجتماعی کارگران از 18 سازمان نحوه تحویل حضور ذهن مبتنی بر درمان را برای مشتریان خود.

“تمرکز حواس در واقع طنین انداز با بسیاری از این گروه ها به دلیل آن باز است با محبت و مهربان و…آن را در دسترس مردم است و آنها معمولا آن را دوست دارم” گفت: Angangco.

اما به دلیل بودجه چالش های آن را دشوار است به یک تاثیر طولانی مدت. قطار-به-مربی برنامه بودجه توسط Ontario Trillium Foundation و انتاریو HIV درمان شبکه از ماه مارس تا دسامبر 2013. خلبان برنامه تلاش کرده اند برای ادامه.

“مشتریان ما می خواهید را به این حضور ذهن مبتنی بر گروه ها را به خود جوامع…که چه خواهد بود. ما می خواهیم به آموزش و پرداخت مشتریان ما برای حمایت از جوامع خود با استفاده از این تکنیک است.”

فراتر از آن با چالش های Angangco اذعان دارد که دامنه تمرکز حواس می تواند محدود و کم درآمد و محروم جامعه است.

“بهداشت روانی نیست, نشستن به صورت مستقل از اجتماعی و شخصی شرایط…مردم ما در حال کار با آنها در برخورد با مسائل اساسی مانند ایمنی استخدام بهداشت و مسکن.”

می گوید Angangco: “تمرکز حواس ممکن است آموزش مردم کم درآمد مواضع به نگاه خود را در موقعیت های متفاوت است. اما اگر شرایط نیست تغییر وجود دارد تنها تا آنجا که تمرکز حواس می تواند انجام دهد.”

اما بدون راه حل های دراز مدت برای این مشکلات افراد در جوامع به حاشیه رانده شده هنوز هم در معرض خطر ابتلا به افسردگی و اضطراب و افزایش استرس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو