تعمیق رکود اقتصادی نیز تقویت شده با داده های دیگر در روز پنج شنبه نشان دادن فعالیت های تولیدی در منطقه میانی اقیانوس اطلس سقوط به سطح گذشته دیده می شود در سال 1980 و homebuilding غلت ترین در 36 سال در ماه مارس ،

این گزارش به دنبال دلتنگ گزارش روز چهارشنبه از کاهش رکورد در فروش های خرده فروشی در ماه مارس و بزرگترین کاهش در تولید کارخانه ای از سال 1946. اقتصاددانان پیش بینی می کنند اقتصاد است که آنها بر این باورند که در حال حاضر در رکود اقتصادی این کشور در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از جنگ جهانی دوم ،

“مقیاس زیان کار ما تا به حال در چهار هفته گذشته قابل توجه است, تقریبا تمام مشاغل را به دست آورد پس از بحران بزرگ مالی در حال حاضر از دست رفته” گفت: James نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در ING در نیویورک است.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت کاهش یافته است 1.370 میلیون به یک تنظیم فصلی 5.245 میلیون برای هفته منتهی به سوم آوریل 11, دولت, گفت:. داده ها برای قبل از هفته تجدید نظر شده بود به نمایش 9,000 بیشتر برنامه های دریافت شده از آنچه قبلا گزارش شده مصرف چوب خط حساب کردن برای آن دوره به 6.615 میلیون.

در مجموع 22.034 میلیون نفر ثبت مدعیان بیکاری از مارس 21 به نمایندگی از حدود 13.5 درصد از نیروی کار. اشتغال کف در حدود 138 میلیون در ماه دسامبر سال 2010 به اوج خود رسید و در 158.8 میلیون در ماه فوریه است. در صورت ارزش متناوب ادعا اعداد مجموعه اقتصاد البته برای کار ضرر و زیان بیش از 1 میلیون در ماه آوریل است.

FILE PHOTO: People gather at the entrance for the New York State Department of Labor offices, which closed to the public due to the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in the Brooklyn borough of New York City, US, March 20, 2020. Reuters

فایل عکس: جمع آوری مردم در ورود به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت کار دفاتر که به روی عموم بسته شده با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بروکلین شهر نیویورک شهرستان, ایالات متحده, مارس 20 سال 2020 است. ایسنا

اما تاریخی $2.3 تریلیون مالی بسته های امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماه گذشته ساخته شده است مقررات مربوط به کسب و کارهای کوچک برای دسترسی به وام های که می تواند تا حدی ببخشند اگر آنها استفاده می شود برای حقوق کارمند.

به عنوان چنین نیست و همه از 22 میلیون نفر است که تا کنون واصل ادعا محسوب می شود به عنوان بیکار زمانی که دولت خود را منتشر میکند از نزدیک تماشا گزارش اشتغال ماه آوریل در ماه آینده. دولت مورد بررسی موسسات برای ماه آوریل اشتغال بخش غیرکشاورزی بخشی از گزارش اشتغال این هفته است.

“هنوز بازار کار را درون منفجر گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی در پیتسبورگ پنسیلوانیا است. “ادعا می کند باید بالغ بر 22 میلیون و ادعا می شود در میلیون ها دوباره در هفته آینده.”

متحده و دولت های محلی را صادر کرد “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات مؤثر در بیش از 90 ٪ از آمریکایی ها برای کنترل گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و ناگهان توقف فعالیت های اقتصادی.

وزارت کار گفت: “COVID-19 ویروس در ادامه به تاثیر تعداد مدعیان.”

Juana Gomez, 50, who said she can’t afford rent and food for her six children after her husband lost his construction job, stands in the rain in a line to pick up fresh food at a Los Angeles Regional Food Bank giveaway of 2,000 boxes of groceries, as the spread of the coronavirus disease (COVID-19) continues, in Los Angeles, California, US, April 9, 2020. Reuters

جوانا گومز, 50, که گفت که او نمی تواند استطاعت اجاره و غذا برای او شش فرزند بعد از او شوهر خود را از دست داد ساخت و ساز کار می ایستد در باران در یک خط را انتخاب کنید تا مواد غذایی تازه در لس آنجلس مواد غذایی منطقه ای بانک سادگی از 2000 جعبه از مواد غذایی به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در, Los Angeles, California, US, آوریل 9 سال 2020 است. ایسنا

اقتصاددانان تقسیم می شوند که آیا دوم مستقیم هفتگی کاهش ادعا می کند نشان می دهد براده به اوج خود رسید در یک رکورد 6.867 میلیون در هفته منتهی به مارس 28 یا که غرق دفاتر اشتغال دولت قادر به پردازش سیل از برنامه های کاربردی. مدعیان ترین به موقع اطلاعات در اقتصاد سلامت هستند که از نزدیک به تماشای برای یافتن سرنخ هایی در عمق رکود زمانی که امواج از اخراج ممکن است اجازه دهید تا زمانی که بهبود ممکن است شروع.

سهام در وال استریت مخلوط شد به عنوان سرمایه گذاران متمرکز در دومین مستقیم هفتگی افت می کند. دلار در برابر سبد ارزهای. خزانه داری آمریکا قیمت افزایش یافت.

اقتصاد پیمانکاری

در یک گزارش جداگانه ای در روز پنج شنبه وزارت بازرگانی گفت: مسکن شروع می شود فرو 22.3 درصد به یک کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 1.216 میلیون واحد در ماه گذشته. که بزرگترین کاهش ماهانه در شروع از ماه مارس سال 1984.

فیلادلفیا فدرال رزرو همچنین گزارش شده است که در آن اندازه گیری از شرایط کسب و کار در منطقه میانی اقیانوس اطلس کاهش یافته و به خواندن -56.6 در ماه آوریل به کمترین خواندن از جولای سال 1980 از -12.7 در ماه مارس است.

اقتصاددانان برآورد اقتصاد قرارداد تا آنجا که 10.8 درصد در سه ماهه اول خواهد بود که شدیدترین کاهش در تولید ناخالص داخلی از سال 1947. آنها می گویند عظیم مالی بسته خواهد شد و به احتمال زیاد کمی ارائه کوسن برای اقتصاد است.

“اقتصاد در یک مارپیچ رو به پایین که در آن کار ضرر و زیان beget زیان کار و دولت فدرال کمک های اضطراری چک نمی خواهد به اندازه کافی به نوبه خود جزر و مد” گفت: Chris Rupkey اقتصاددان ارشد در MUFG در نیویورک است. “بازیابی است که به دنبال کمتر V شکل به عمیق تر سقوط ما سخت تر از آن خواهد بود برای ملت ایران به صعود از این سوراخ عمیق همه گیر شده حفر شده در اقتصاد است. بدترین هنوز به آمده است.”

A man wearing a face mask directs the homeless for food donations, amid an outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), outside the Glide Memorial Methodist church in the Tenderloin district of San Francisco, California, US March 20, 2020. Reuters

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت هدایت بی خانمان کمک های غذایی در میان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در خارج از سرش یادبود کلیسای متودیست در مازو منطقه سان Francisco, California, US, مارس 20 سال 2020 است. ایسنا

اقتصاددانان می گویند که اقتصاد وارد رکود اقتصادی در ماه مارس است.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی خصوصی موسسه تحقیقات عنوان داور از ما در رکود نیست, تعریف رکود اقتصادی به عنوان دو دوره متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی واقعی به عنوان قاعده کلی در بسیاری از کشورها است. آن را به نظر می رسد برای کاهش فعالیت در سراسر اقتصاد و به مدت بیش از چند ماه.

پنج شنبه ادعا گزارش همچنین نشان داد که تعداد زیادی از مردم در ادامه برای دریافت مزایای پس از عرضه اولیه در هفته کمک رسید 4.530 میلیون دلار به یک رکورد 11.976 میلیون در هفته پایان مارس 4.

به اصطلاح در ادامه ادعا می کند داده های گزارش شده با یک هفته تاخیر و به عنوان یک بهتر سنج از بیکاری است. اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری در ماه آوریل را منفجر گذشته رکود بزرگ را اوج 10.0% و پس از جنگ جهانی دوم در بالا 10.8% لمس در دسامبر سال 1982.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو