آنها خواست هر کشور برای اطمینان از تمام افراد بدون تابعیت در خاک خود می توانید به رایگان دریافت کمک های پزشکی و کمک به خود منزوی و بدون خطر دستگیری و یا بازداشت.

فعالان وجود دارد گفت: هیچ نقطه ای در کشور اقدامات برای مقابله با گسترش COVID-19 در میان مردم به رسمیت شناخته شده به عنوان شهروندان در حالی که خروج از آن به چرک در جای دیگر.

“ما سیستم بهداشت و درمان هستند همه بر اساس ملیت. اگر شما بدون تابعیت شما در حال نامرئی به دولت اما شما نامرئی به ویروس” گفت: Joshua Castellino مدیر اجرایی گروه حقوق اقلیت های بین المللی.

برخی از کارشناسان تخمین می زنند وجود دارد می تواند در حدود 15 میلیون نفر در سراسر جهان که هستند به رسمیت شناخته شده به عنوان شهروندان هر کشور است.

آنها اغلب زندگی در سایه جامعه محروم از حقوق اولیه مانند بهداشت و درمان و مسکن و شغل است.

برخی از بزرگترین و بی جمعیت در میانمار, ساحل عاج, تایلند و جمهوری دومینیکن است.

Castellino گفت: این مشکل می تواند حاد به خصوص در آفریقا که در آن میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند و بدون اسناد و مدارک.

او گفت: همه گیر بر اهمیت “می روم و هیچ یک از پشت” – یک وعده ساخته شده توسط رهبران جهان در سال 2015 زمانی که آنها توافق فراگیر اهداف برای پایان دادن به فقر و نابرابری و جهانی دیگر مشکلات است.

فعالان همچنین گفت صدها نفر از هزاران نفر بدون تابعیت Rohingya که در زندگی شلوغ اردوگاه در بنگلادش و میانمار بسیار آسیب پذیر بودند.

بنگلادش گزارش داد که اولین مورد در هفته گذشته در کخس بازار منطقه ای که در آن اردوگاه قرار دارد. کمک سازمان های ترس شیوع خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای کنترل.

مردم تا پایان بدون تابعیت برای یک میزبان از مجموعه تاریخی و اجتماعی و دلایل قانونی از جمله مهاجرت ناقص تابعیت قوانین و تبعیض قومی.

ملانی Khanna رئیس statelessness بخش در آژانس پناهندگان سازمان ملل گفت: بدون تابعیت افراد ممکن است تمایلی به رویکرد خدمات سلامت اگر آنها بیمار شد به خاطر ترس از دستگیری.

مالزی که داری بی وطن جمعیت و مبارزه با بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در جنوب شرق آسیا گفت: آن را نمی خواهد دستگیری افراد بدون اسناد و مدارک آمده است که رو به جلو برای تست و لغو برخی از هزینه های درمان است.

سازمان ملل متحد می خواهد کشورهای دیگر به مراحل مشابه.

“دولت باید شامل همه چون هیچ کس محافظت شده است مگر اینکه هر کس محافظت” خناس گفت.

ایرلند نیز با ایجاد یک فایروال بین خدمات بهداشتی و مقامات اداره مهاجرت در طول بحران اجازه می دهد مهاجران بدون دسترسی به خدمات بدون ترس اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو