میلیون ها دلار در COVID-19 جریمه نامتناسب صدمه زدن به سیاه و بومی در حاشیه گروه: گزارش

تورنتو — استان کبک و انتاریو و نوا اسکوشیا صادر کرده اند و نزدیک به 13 میلیون دلار در COVID مربوط به جریمه که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه بومی و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده با توجه به یک گزارش جدید صادر شده توسط کانادا انجمن آزادی های مدنی و پلیس همه گیر پروژه های نقشه برداری.

پلیس همه گیر نقشه برداری پروژه راه اندازی در مه, آهنگ چه آن را توصیف به “عظیم و فوق العاده ای گسترش به پلیس قدرت” به تصویب رسید در پاسخ به این بیماری همه گیر.

این CCLA گفت: گروه های آسیب پذیر نهفته نیاز همه گیر بهداشت عمومی پشتیبانی و نه تنبیهی در اجرای قانون و این که این جریمه در حال هموار کردن راه برای بیشتر دهها و تبعیض آمیز پلیس از گروه ها از جمله مردم رنگ و کسانی که با متزلزل مسکن مهاجران اخیر, جوانان, اعضای جامعه تجاوز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اقلیت های مذهبی.

“از داستان مردم فرستاده ما در درجه اول از انتاریو, Quebec, Nova Scotia, سازمان ما صحبت کردیم به ما می دانیم که این جوامع هستند که هر دو به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر و آنها نیز این جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جریمه و پلیس” ابی Deshman مدیر عدالت کیفری برنامه با CCLA گفت: CTV News Channel اضافه کرد که اکثریت قریب به اتفاق مردم در تلاش هستند تا بهترین خود را مطابق با قوانین.

در یک نمونه یک مرد سیاه و سفید, رله او نگران کننده برخورد با پلیس به CCLA. او گفت که او پیاده روی در یک پارک تورنتو با شریک زندگی خود را هنگامی که آنها را متوقف و مورد سوال توسط یک آئین نامه افسر در مورد اینکه آیا آنها زندگی می کردند در همان خانواده است. او گفت: افسر و تیم او به دنبال او به مدت 25 دقیقه از طریق پارک و حتی پس از او و شریک زندگی خود تصمیم به بخش راه و ملاقات در خانه.

“من می ترسم از آنچه که در آئین نامه افسر نیت شد … ترس برای زندگی من — من یک 6’3″ با کوتاه dreadlocks — من دستور TPS افسران که برای خود من ایمنی و من نیاز به گفتگو با آنها نزدیک به جایی که بیشتر رهگذران می تواند مشاهده” تورنتو ساکن گفت: در گزارش.

بعد از آن در برخورد او گفت: “TPS افسر … در موارد متعدد تهدید من با ‘خشونت آمیز بازداشت و زندان اتهامات جنایی.'”

با توجه به حساب هنگامی که او بازگشت به پارک نیم ساعت بعد او را دیدم همان افسر نادیده گرفتن گروه های متعددی از مردم سفید و اجازه دهید آنها را در داخل و خارج از پارک دست نخورده است.

نقشه ردیابی هزینه & اجرای مربوط به COVID-19

با کلیک بر روی دایره به کاوش

$1,546 خوب برای کسی که زندگی در خیابان

این گزارش همچنین اشاره کرد که زوج های, برای مثال گفت که آنها احساس هدف اجرای قانون به دلیل آنها متوقف شد, سوال در مورد ارتباط خود و نیاز به ارائه مدرک شناسایی در حالی که علاقمند به جنس مخالف, ارتباط جنسی, راه می رفت بدون اینکه مظنون به نقض قوانین.

“آن نه تنها موثر یا حقوق احترام راه برای پاسخ به آنچه که بهداشت عمومی-و نه در نظم عمومی — بحران … چه مردم نیاز است اطلاعات, آموزش و پرورش, پشتیبانی,” Deshman گفت.

این گزارش تخمین زده که 10,000 COVID مربوط به اتهامات گذاشته شد بین 1 آوریل و ژوئن 15, با 98 درصد از آنها صادر شده در استان کبک و انتاریو و نوا اسکوشیا. کبک اختصاص 77 درصد از تمام جریمه به دنبال انتاریو در 18 درصد و نوا اسکوشیا در سه درصد است.

بسیاری از جریمه داده شد بیش نقض استانی قوانین اضطراری و مختلف بهداشت عمومی قوانین به طور خاص فیزیکی فاصله و جمع آوری نیازهای این گزارش گفت:. نزدیک به سه ده اتهام نقض قانون.

کبک صادر کرده است $10.08 میلیون جریمه در حالی که انتاریو صادر کرده است $2.42 میلیون ارزش بلیط. نوا اسکوشیا دهکدهای از دست $424,429.00 در بلیط.

در کبک جریمه به طور معمول $1,546 در حالی که در انتاریو است $750. اما اجباری قربانی اضافه که به ارمغان می آورد کل خوب به $880 این گزارش گفت:. یک بلیط در نوا اسکوشیا به طور معمول شما را به مجموعه $697.50. در ساسکاچوان آن را سنگین $2,000 حداقل.

این جریمه ها به خصوص در خرد کردن برای دانش آموزان و سالمندان زندگی در یک درآمد ثابت و بسیاری دیگر این گزارش گفت:, و اضافه کرد که موانع زبانی جدید برای مهاجران و پناهندگان نیز مرور این قوانین به چالش کشیدن.

fines

این CCLA گفت: تمرکز بر مردم رفتار در فضاهای عمومی نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر کسانی که با تکیه بر آن فضاها از جمله کسانی که زندگی در پناهگاه و یا در خیابان.

“هنگامی که شما بروید و کسی که زندگی در خیابان و دست آنها را 1500 دلار جریمه آن را به عنوان اتفاق می افتد شده است در کبک که فرد حتی بیشتر تحت فشار قرار دادند از حمایت اجتماعی و سلامت زیرساخت های آنها نیاز به نگه داشتن خود و جامعه امن” Deshman گفت.

سازمان های جامعه در کبک گزارش به CCLA که بسیاری از مشتریان بی خانمان را دریافت بلیط به اتهام فیزیکی فاصله نقض. افزایش پلیس هدف تقویت بی اعتمادی که در حال حاضر وجود دارد بین مقامات و این گروه این گروه گفت: “به طور مستقیم در تضعیف موثر بهداشت عمومی پاسخ”.

“هنگامی که شما انجام یک قانون اجرای رویکرد چه به پایان می رسد اتفاق می افتد این است که شما به دلخواه گاهی اوقات ناعادلانه اجرای و شما نیز تا پایان حاشیه بسیار در معرض خطر جوامع است که نیاز به حمایت” گفت: Deshman.

پس از تثلیث Bellwoods پارک یک پارک عمومی در تورنتو شاهد هجوم گسترده مردم جمع آوری در طول یکی از تعطیلات آخر هفته خوب از این شهر نقاشی محافل در چمن به عنوان یک راهنمای برای فاصله فیزیکی مورد نیاز است. Deshman می گوید: این نوع اقدامات ساده به مراتب موثر تر و حمایت مردم را به پیروی.

“ما در واقع نیاز نیست جریمه به منظور پاسخ دادن به این بیماری همه گیر” او گفت:. او اشاره کرد نمونه در سراسر کشور از جمله در قبل از میلاد که در آن حقوقی سفارشات بودند بسیار کمتر محدود و بسیار کمی جریمه صادر شد. به جای از نظر قانونی قابل اجرا سفارشات عمومی قوی بهداشت و درمان توصیه های اقامت در خانه نگه داشتن دور ماندن در یک حباب کمک کرد این استان با موفقیت خود را صاف منحنی.

پلیس همه گیر نقشه برداری پروژه توسط شرکت تاسیس شده توسط الکساندر مک کللند از دانشگاه اتاوا و الکس Luscombe, از دانشگاه تورنتو است.

Infographics توسط Mahima سینگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید