وای درایو 8 درصد سفرهای کمتر از نسل های قدیمی تر


CC BY-ND

وای – به طور معمول تعریف شده به عنوان کسانی که متولد 1981 و 1996 – بدست بسیاری از مطبوعات هر دو مثبت و منفی.

برخی استدلال می کنند که آنها بیشتر روحیه و کمتر مادی از متولدین. دیگران می گویند که آنها خراب هستند و حق دارند. هنوز هم دیگران نوشتن که آنها همان است که در نسل های قبلی اما جوان تر و با درآمد پایین.

درک چگونه وای رفتار مهم عملی مفاهیم برنامه ریزی شهری, صنعت, تکامل و تغییر آب و هوا. برای مثال اگر millennials ترجیح می دهند به یک Lyft و جست و خیز بدون هیچ زحمتی از رانندگی و پارکینگ این می تواند طلسم تغییرات بزرگ برای صنعت خودرو. اما اگر خود را در حومه فوتبال, فاز است صرفا به تاخیر افتاده است و نه قلم به طور کامل شاید هیچ چیز واقعا تغییر خواهد کرد.

ما دانشمندان کسب و کار و پایداری و تحقیقات ما در هزاره رفتار رانندگی نشان می دهد که آنها رانندگی 8 درصد کمتر از نسل های قدیمی تر.

هزاره meh

ما به تازگی به اتمام مطالعه که با ما مصاحبه 40 وای به شنیدن آنها واقعا احساس می کنید در مورد رانندگی.

یک نقل قول اسیر معمولی واکنش: “من در نظر گرفته شدن یک خودرو به خصوص زمانی که من در کالج بود. اما در حال حاضر آن را مانند meh … منظورم این بود آن صدا و جذاب ندارند.”

برای پیدا کردن اگر این نگرش بودند واقعا نماینده ما بررسی 2,225 آمریکا بزرگسالان در تمام سنین است. به طور متوسط millennials درایو 8% کمتر از نمونه های هفتگی سفر از متولدین و یا Gen Xers.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت متخصص در اخبار امروز, هر روز است.]

این تفاوت نمی کند ناپدید می شوند زمانی که ما برای کنترل اطلاعات دموگرافيک اثبات این است که هزاره رفتار است نه فقط در مورد جوان بودن تک و کم درآمد. در عوض وجه تمایز millennials هستند نگرش آنها.

وای بیشتر طرفدار محیط زیست نسبت به نسل های قبلی و کمتر احتمال دارد به این باور رانندگی به آنها استقلال است. آنها همچنین رانندگی به عنوان خطرناک تر است و می خواهید یک سفر حالت است که ارائه می دهد مزایای جانبی مانند ورزش و یا توانایی به خواندن و یا استفاده از رسانه های اجتماعی.

هیچ کس نمی تواند برای برخی می گویند اگر این تفاوت باقی بماند به عنوان millennials رشد به میانه و سن, اما ما نمی دانیم که millennials شده اند به شکل مشترک شوک مانند 9/11 و رکود بزرگ و که آنها اولین نسل از “بومی های دیجیتال است.” کسانی که تجربه مشترک ممکن است ترک چاپی است که تغییر کند.

عوامل دیگر

البته coronavirus می اندازد یک آچار را به مخلوط.

فروش خودرو بودند پایین 33% در ماه مه سال 2020 از سال قبل است. اما در ادامه خواستار اجتماعی فاصله که سوار حمل و نقل عمومی و یا با استفاده از سوار-نقطه برنامه های کمتر مطلوب ممکن است بی درنگ یک جهش در فروش خودرو.

شاید بزرگترین COVID-19 سوال است که آیا millennials را به خرید بیشتر فاصله اجتماعی با حرکت از آپارتمان در این شهر به خانه های جدا در حومه شهر.

اما وای به احتمال زیاد بهتر قادر به کار از راه دور و نیز ممکن است بیشتر در معرض خطر از دست دادن شغل بنابراین عوامل فردی-اجتماعی ممکن است در برابر یک ولگردی و قانونی شکنی خرید خود را در بخشی. که بدنام هزاره meh ممکن است سخت به لرزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de