شیر و آب به عنوان مورد نیاز به عنوان شما ممکن است فکر می کنم

در حقیقت وجود دارد خیلی از سلامت مورد به نوشیدن هر نوع نوشیدنی غیر از آب پس از سن 2 — با وجود بازاریابی و تبلیغات شما را دیده اند ممکن است در منافع حاصل از چیزهایی مانند لبنیات, شیر, گیاهی, شیر, آب میوه, و بیشتر.

تمام پستانداران دیگر مصرف تنها دو مایعات بیش از این دوره از زندگی خود را: شیر و آب. شواهد برای گفتن انسان است که برخی از نوشیدنی ها لازم است و دیگران باید اجتناب شود است تقریبا به عنوان روشن به عنوان بسیاری بر این باورند.

از توصیه های کارشناسان

سال گذشته یک گروه پیشرو در سلامت سازمان منتشر شد توصیه های در مورد آنچه کودکان باید بنوشید. آنها تشکیل یک پنل و یک علمی کمیته مشورتی. آنها pored بیش از اسناد مطالعات و گزارش از سراسر جهان است.

انجام شد در مورد به عنوان کامل به عنوان آن می تواند. در عین حال توصیه های آنها منتشر شد هنوز هم تا حدودی بحث برانگیز است.

برای کودکان بالاتر از سن 1 لبنی شیر است “توصیه می شود” اگر چه محتوای چربی و مقدار تغییرات با سن. آب باید محدود پانل می گوید. تقریبا هر چیز دیگری به جز آب باید “اجتناب شود.” این شامل تمام گیاهی شیر مگر اینکه لازم است به دلیل آلرژی است. این همچنین شامل “کودک نو پا شیر” است که به سرعت در حال افزایش محبوبیت (این شامل عمدتا پودر شیر و شربت ذرت و روغن های گیاهی).

قبل از رفتن هر بیشتر, اجازه دهید اذعان کرد که در آن اتفاق نظر وجود دارد. نوزادان انسان مانند همه پستانداران بستگی شیر برای بقا در آغاز زندگی است. تغذیه با شیر مادر (شیر انسان) است که تقریبا همیشه توصیه می شود و همچنین فرمول نوزاد تا 1 سال از سن اگر تغذیه با شیر مادر امکان پذیر نیست. اکثر کارشناسان همچنین فکر می کنم که کودکان باید همچنان به شیر مادر تغذیه می شود و یا انتقال به تمام شیر گاو تا زمانی که آنها 2. چربی اعتقاد بر این است برای کمک به رشد مغز.

از آن در آن نقطه است که همه چیز روی حیله و تزویر.

وجود دارد بسیار کمی با کیفیت بالا شواهد و هیچ قابل مقایسه با پستانداران مثال به استدلال می کنند برای specialness شیر گاو را پس از این دوره است. استدلال است که آن را خوب است برای شما به دلیل آن است که پروتئین و سایر ویتامین ها و مواد معدنی می تواند در مورد بسیاری از غذاهای دیگر (اما آن دسته از مواد غذایی را دریافت نمی های رسمی از جمله توصیه های پشتیبانی).

توصیه این است که ما حد آب و نه فقط اجتناب از آن نیز تا حدودی سوال برانگیز است. این استدلال برای آب است که در حالی که ما ترجیح می دهند که کودکان به خوردن میوه ها و سبزیجات و برخی فقط نمی خواهد. در این مورد کارشناسان استدلال می کنند که آب میوه 100% “ممکن است یک راه مهم برای پاسخگویی به این توصیه.”

اما آب است و نه سالم. آن را پر از قند است. 12 اونس لیوان آب سیب دارای همان مقدار به عنوان یک قوطی نوشابه (آب انگور است و حتی بیشتر). همچنین مواد غذایی فرآوری شده. آن را حاوی فیبر و هیچ کاری نمی کند برای سیر کردن شما. آن را خالی کالری است. مطالعات نشان می دهد که بزرگسالان که خوردن یک سیب قبل از غذا مصرف کمتر کالری در طول این غذا; نوشیدن یک لیوان آب میوه به جای آن بسیار کمتر از اثر مصرف کالری.

سوال در موضع گیاهی شیر

عجیب, توصیه های را بسیار قوی تر از موضع برابر گیاهی شیر مانند شیر بادام یا شیر سویا. کسانی که باید “اجتناب” برای کودکان محدود نمی شود. چرا ؟ چرا که به عنوان نویسندگان این توصیه توجه داشته باشید در مطالعات خود را از محتوای تغذیه ای آنها کوتاه آمد تا در مقایسه با شیر لبنی.

این درست است که به غیر از شیر سویا گیاهی و شیر را به طور قابل توجهی کمتر از پروتئین شیر گاو است. این هم درست است که در حالی که برخی از گیاهی و شیر غنی شده با کلسیم یا ویتامین D, روشن نیست که اینها جذب می شود نیز از دیگر شیر به عنوان آنها در حال از شیر گاو است. اما آیا این موضوع ؟

نویسنده با استناد به دو مطالعات نشان می دهد که این “منفی” اثر گیاه شیر در کودکان است. برای اولین بار بود که یک مطالعه مقطعی از کودکان در کانادا و این نشان داد که کودکانی که به طور انحصاری نوشید noncow شیر بودند بیشتر احتمال دارد به میزان پایین ویتامین D نسبت به کسانی که تنها نوشیدن شیر گاو (11% در مقابل 4.7%).

اما تنها 5 درصد از کودکان نوشید منحصرا noncow شیر و آن را بسیار ممکن است که وجود عوامل مخدوش کننده در رژیم غذایی خود را که ممکن است منجر به این نتیجه. آن را نیز معلوم نیست اگر این میزان ویتامین D در سطح هر گونه پیامدهای بهداشتی.

دوم مطالعه بررسی ادبیات و پیدا 30 مورد از شرایط بالینی همراه با منحصر به فرد مصرف گیاهی در شیر. اول این است که اساسا مجموعه ای از حکایات. تقریبا همه موارد رخ داده در سال اول زندگی, وقتی که کودکان نباید مصرف هر شیر به جز شیر انسان. حتی شیر گاو توصیه نمی شود وجود دارد.

البته هیچ کدام از این ها باید به عنوان یک استدلال است که گیاهی در شیر نسبت به شیر گاو است. صرف نظر از اعتیاد به مواد مخدره (معمولا وجود دارد مقدار زیادی از آن) آنها سالم تر یا خاص بیش از هر نوشیدنی دیگر.

من نمی توانم تصور کنید که خوردن غلات بدون شیر. اما هر دو اختیاری هستند و هنگامی که شما به صورت اختیاری آن را واقعا مهم نیست که شیر را انتخاب کنید. ممکن است کودکان کمی بیشتر پروتئین از شیر گاو? اطمینان حاصل کنید. اما اکثر کودکان نیست کمبود پروتئین است. ممکن است کودکان کمی بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی از شیر گاو کمتر غنی شده گیاهی ، اطمینان حاصل کنید. اما اکثر کودکان نیست واقعا کمبود آن در راه است که می توانید تفاوت را.

علاوه بر این بیش از حد بسیاری از کودکان دریافت کالری بیش از نیاز آنها و شیر گاو دارای مقدار زیادی کالری بیشتر — و خیلی بیشتر قند — از گیاهی و شیر.

وقتی که می آید به آب آن را سخت به استدلال می کنند که کالری خالی برای شما خوب هستند در همه. ما هرگز تحمل نوشابه به عنوان “سالم” حتی اگر آن آمد غنی شده با ویتامین ها و مواد معدنی است. این است که آب میوه و نوشابه خطرناک هستند. آنها به احتمال زیاد خوب در حد اعتدال اما ما می توانیم اجازه می دهد آنها را به عنوان یک درمان برای کودکان در حالی که هنوز به رسمیت شناختن آنها نیست “توصیه می شود.”

خط پایین که من نوشته ام قبل از این است که هر نوشیدنی غیر از آب و شیر ممکن است به درمان راه الکل برای بزرگسالان است — شما می توانید آن را اگر شما آن را می خواهم اما نمی توان با توهم این که شما به آن نیاز دارید.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im