نظامی بازدید نقاط روزانه عفونت ویروس افزایش به سه ماه اخیر

ویکتوریا ثبت 244 جدید COVID-19 موارد در گذشته 13 روز در مقایسه با فقط 68 در اولین دو هفته در ماه ژوئن.

معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr Annaliese ون دیمن اذعان کرد افزایش تعداد “نیست که در آن ما می خواهیم به” اما پرچم بیشتر افزایش می یابد با توجه به این درب-به-درب تست حمله رعد اسا که با هدف به آزمون از 10 ، 000 نفر در هر روز است. در مورد 22,000 ویکتوریایی تست شد و روز جمعه.

Deputy Chief Health Officer Dr Annaliese van Diemen on Saturday.

معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr Annaliese ون دیمن در روز شنبه.اعتبار:لوئیس Ascui

“هدف ما برای چند هفته آینده است که واقعا پیدا کردن هر مورد و پس از آن رسیدن به یک نقطه که در آن موارد اوج و شروع به رفتن به پایین” دکتر ون دیمن گفت.

او گفت: تقریبا در تمام موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته پدید آمده از شناخته شده ویروس نقاط در شمال و حومه غربی. وجود داشته است هیچ افزایش قابل توجه در موارد در بخش دیگر از ملبورن.

هشدار اورژانس فرستاده شد به ساکنان در Keilor فراز و Broadmeadows دیروز, مشاوره آنها را به شرکت در دولت را درب-به-درب تست حمله رعد اسا.

در مجموع 60 دفاع پرسنل بر روی زمین بودند دیروز در طیف وسیعی از نقش ها و این تعداد را به افزایش انتظار می رود در روزهای آینده.

دکتر ون دیمن در دفاع از این تست از بازگشت مسافران در ویکتوریا قرنطینه هتل ها و پس از آن ظهور دولت به دنبال مشاوره حقوقی به آزمایش اجباری.

روز جمعه او نشان داد حدود 30 درصد بازگشت مسافران حال حاضر به آزمایش می شود برای COVID-19 معنی تا 5400 18000 مسافران در حال بازگشت به جامعه بدون اینکه تست شده است.

“ما شاهد موارد در جامعه ما که … بیرون درز هتل قرنطینه زیرا آنها نبوده است آزمایش ما نه تنها از دیدن آنها” او گفت:.

“که در آن ما شاهد مواردی است که در این حومه که در آن ما در حال انجام حمله رعد اسا در این کانون حومه.”رهبر مخالفان مایکل اوبراین گفت: هر بازگشت مسافران امتناع آزمون باید به پرداخت خود را هزینه های هتل.

Lines at a pop-up coronavirus testing clinic in Fawkner, one of 10 'hotspot' suburbs.

خطوط در یک pop-up coronavirus تست درمانگاه در Fawkner یکی از 10 ‘کانون حومه.اعتبار:جاستین McManus

“من فکر می کنم که شما مرتب کردن آن بسیار به سرعت,” او گفت:.

دو پاپ آپ جدید تست سایت های باز شده در Fawkner و Pakenham, دیروز, آوردن شماره در سراسر ملبورن به 13 به عنوان بخشی از تست حمله رعد اسا در کانون حومه.

دیروز موارد جدید شامل هشت مربوط به شیوع بیماری و بازگشت مسافر در هتل قرنطینه.

در حال بارگذاری

یک سوم از کارکنان از یک Coles مرکز توزیع در Laverton دارای آزمایش مثبت بعد از همه کارگران تست شده این هفته است. یک مورد تماس نزدیک از یک کارگر شناسایی شد در استمفورد پلازا هتل خوشه در نظر گرفتن مجموع به 18.

این می آید به عنوان حمل و نقل عمومی داده ها نشان می دهد تعداد زیادی از مردم در اتوبوس تقریبا دو برابر در برخی از ویکتوریا مناطق در ماه ژوئن در حالی که آموزش استفاده از در کانون شورای مناطق مشخصی تا 40 درصد است.

حمل و نقل اطلاعات منتشر شده به سن نشان داد تعداد کاربران رشد روز در هفته در نیمه اول ماه ژوئن با وجود برتر Daniel Andrews’ فرمان برای کار از خانه که در آن ممکن است و اجتناب از سفر غیر ضروری.

در کانون کیسی شماره در قطار رشد 40 درصدی در این هفته از 10 ژوئن. مسافران در اتوبوس ها رشد 92 درصدی در Nillumbik و 63 درصد در Cardinia, یکی دیگر از کانون.

به تازگی منصوب حمل و نقل عمومی وزیر بن کارول گفت: دولت افزایش یافته بود و نبود برنامه ریزی برای محدود کردن شماره در قطار و تراموا و یا اتوبوس به دلیل آن را ایجاد ازدحام در مناطق دیگر مانند سیستم عامل و یا تراموا متوقف می شود.

Georgina and Chantelle Daher after being tested in Fawkner on Saturday.

جورجینا و Chantelle ضاهر پس از آزمایش در Fawkner در روز شنبه.اعتبار:جاستین McManus

جورجینا و Chantelle ضاهر شد و در میان صدها نفر از مردم را به آزمایش می شود در جدید Fawkner سایت در روز شنبه در CB اسمیت رزرو.

حجم سواب گرفته شده در طول ملبورن حمله رعد اسا به معنای آنها می تواند انتظار بین سه تا پنج روز برای نتایج خود را به جای معمول 24-48 ساعت است.

مادر و دختر جفت بخشی از ملبورن بزرگ لبنان, جامعه شده بود, منزوی در خانه و گفت: “100 درصد بله” است که هر کس در Fawkner باید تست گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال علائم یا نه.

“اگر شما را دیدم که مرد گفت: “آره من هنوز هم آغوش خانواده من’. ما همه انجام می دهند که” Chantelle گفت. “ما همه جداسازی و کار درست انجام می دهند.”

هر دو عصبی در مورد سرزده طبیعت عمیق بینی و گلو تست های گرد.

“من کف دست گرفتند تا کشتی در راه وجود دارد,” Chantelle گفت. “شما شنیدن بسیاری از چیزهای مختلف در مورد آن, اما آن را خوب بود فقط کمی ناراحت کننده است.”

حدود 2500 نفر هستند در ویکتوریا هتل قرنطینه. دکتر ون دیمن گفت: بازگشت مسافران خواسته شد به آزمایش می شود در روزهای 3 و 11 دومی آزمون ارزیابی اینکه آیا آنها روشن COVID-19 قبل از خروج از هتل.

استاد Mary-Louise McLaws, یک متخصص بیماری های عفونی گفت: بازگشت مسافران امتناع از انجام این آزمون برای اولین بار مطرح شده و خطر گسترش ویروس. اما 14 روز در قرنطینه دوره دو برابر متوسط دوره کمون.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید