مهاجران به یونان به ترکیه باز floodgates

حداقل 500 نفر تا به حال وارد شده توسط دریا در سه جزایر یونانی نزدیک به سواحل ترکیه در عرض چند ساعت در صبح روز یکشنبه کشته شده است.

در سرزمین اصلی شمال بیشتر مهاجران waded در سراسر رودخانه به طرف یونانی در Kastanies. رویترز خبرنگاران را دیدم گروه تا 30 از جمله افغانستان با پنج روزه نوزاد در کنار یک جاده داشتن forded رودخانه ساعت زودتر.

ترکیه روز پنجشنبه گفت این دیگر مهار صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان در خاک خود از رسیدن به اروپا با وجود یک معامله به انجام رسیده با اتحادیه اروپا در سال 2016.

ترکیه turnabout آمد پس از یک حمله هوایی کشته شدن 33 سرباز ترک در کشور همسایه شمال غربی سوریه که آنکارا مستقر شده اند نیروهای خود را برای کمک به تامین امنیت مرز خود را در برابر یک جدید هجوم پناهندگان از سوریه جنگ داخلی.

ترکیه گفته است بودجه وعده داده شده توسط اتحادیه اروپا به کمک آن مقابله با 3.7 میلیون پناهنده سوری در حال حاضر در کشور آهسته بوده است به وارد آنکارا تهدید کرده بود در گذشته چندین بار به باز floodgates اگر آن را دریافت نمی کنند بیشتر پشتیبانی می کند.

اعلام آن که آن متوقف شده بود حاوی مهاجران در داخل کشور باعث شده تقریبا فوری با عجله به مرز سهام آن با عضو اتحادیه اروپا یونان.

بحران به شمار سخت ترین آزمون برای یونان پس از یک 2015 بحران مالی که آن را دیدم لبه precariously به نجات منطقه یورو و بیشتر ominously به ارمغان می آورد به تمرکز واضح تر دیرینه تنش با ترکیه است.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis بود به صندلی نشست شورای امنیت ملی بعد از آن در روز یکشنبه. خودکار متن پیام های ارسال شده به گوشی های تلفن همراه در شمال مناطق مرزی یونان گفت: این کشور در حال افزایش امنیت آن به حداکثر اصرار مردم به تلاش برای وارد کنید.

یونان Skai تلویزیون گفت: یونانیان گرفته بود به استفاده از بلندگو در Kastanies منطقه مرزی برای گفتن مهاجران در فارسی و عربی: “مرزهای بسته”.

آمریکا

تنش ها افزایش یافت در Kastanies در شمال شرقی سرزمین اصلی یونان در مرز با ترکیه در روز شنبه بعد از پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور به مقابله با صدها نفر از مهاجران در طرف ترکیه به دنبال ورود.

یک منبع دولتی قرار دادن تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند در مرز روز یکشنبه در 3,000, در حالی که سازمان بین المللی مهاجرت در برآورد تعداد در 13,000.

برخی از مهاجران با سنگ و میله های فلزی به سمت یونانی جانبی نیز برگزار می شود پارگی کپسول های گاز یونانی منبع دولتی گفت.

“دیروز وجود دارد 9,600 تلاش برای نقض مرزهای ما و تمام با آن برخورد شد با موفقیت” معاون وزیر دفاع Alkiviadis Stefanis گفت: یونان Skai تلویزیون.

یونان وجود دارد گفت: یک تلاش هماهنگ در مرزهای خود و متهم کردن ترکیه به طور فعال به هدایت شدند.

“نه تنها آنها توقف آنها در حال کمک به آنها را” Stefanis گفت Skai.

اتحادیه اروپا گفت که حمایت از یونان و بلغارستان همسایه است که هم مرز با ترکیه – در حفاظت از 27 کشور بلوک بیرونی مرزهای.

آن را نیز به تسلیت به ترکیه بیش مرگبار حمله هوایی و گفت که آماده به گام تا کمکهای بشر دوستانه.

هیچ مهاجران بود که تا کنون سعی عبور به بلغارستان از ترکیه اما تنش شد افزایش در ترکیه-یونان عبور از امتیاز “بسیار نزدیک” به بلغاری قلمرو بنابراین صوفیه حال تقویت خود مرزی گشت زنی در برابر هر گونه ورود غیر قانونی وزیر دفاع Krasimir Karakachanov گفت: رادیو ملی است.

یونان دروازه اصلی برای صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان به اروپا در سال 2015 و 2016. در حال حاضر وجود دارد بیش از 40 ، 000 مهاجر در جزایر دریای اژه زندگی به شدت در اردوگاه به سر می برند و شرایط.

هفته گذشته درگیری آغاز شد و در لزبوس بین پلیس ضد شورش و مردم محلی در اعتراض یک طرح برای ایجاد بسته در بازداشتگاه به خانه جمعیت مهاجر. مردم محلی می گویند این جزایر در حال درد و رنج نامتناسب بار.

یونان قول داده است برای جلوگیری از این هجوم جمعی از مهاجران. “این کشور است رایگان برای همه” وزیر مهاجرت Notis Mittarachi گفت: یونان Ant1 تلویزیون.

رویترز شاهدان دیدم گروه کوچک از مردم ساخت راه خود را در سراسر زمینه های خارج از شهر یونانی اریستیادا نزدیک به سرزمین اصلی مرزی بیش از آخر هفته. چهار جوان افغان به دنبال خسته نشسته در اطراف یک آتش اردو.

بیشتر همراه Najibe Rezayi, 26, همچنین از افغانستان گهواره او هفت ماه در آغوش او. “ما می خواهیم یک محل برای اقامت, غذا, گرما,” او گفت: از طریق یک مترجم به عنوان آنها راه می رفت از طریق غبار در فراست-تحت پوشش در زمینه های.

پلیس و ارتش را به جرم افرادی که در تلاش برای عبور به کشور است. “آنها همه افغان ها هیچ سوریه” یک افسر ارتش گفت. “این ارامیان (رئیس جمهور ترکیه طیب) اردوغان بود صحبت کردن در مورد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im