مهاجر کارگر که COVID-19 می گوید که او از کار اخراج شد, Ontario, مزرعه برای صحبت کردن

تورنتو — پس از مهاجر کارگر لوئیس گابریل فلرس فلرس آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از شیوع در انتاریو تولید مزرعه او به روزنامه نگاران برای به اشتراک گذاشتن ترس های خود را بیش از آنچه که او به عنوان شرایط نا امن کار.

چند هفته بعد از آن — تنها یک روز پس از bunkmate مرده بود از COVID-19 — کارفرمای خود آمد و به دنبال فلورس در bunkhouse که در آن کارگران زندگی می کردند.

به او گفته شد که او و سه نفر دیگر بودند که مشکوک به صحبت کردن به مطبوعات بودند که اخراج شدند.

آنها گفته فلرس آنها خواهد بود “ارسال [او را] به مکزیک بازگشت و در سپیده دم” او گفت:.

این اتهامات که مزرعه در سوال انکار شرح داده شده در 8 صفحه حقوقی شکایت به انتاریو روابط کار هیئت مدیره و در یک نامه فلرس تحویل این هفته به دفتر وزیر مهاجرت مارکو Mendicino در مرکز شهر تورنتو است.

شکایت مدعی است که فلرس اشتغال متوقف شد ناحق در تلافی جویانه در برابر او برای صحبت کردن در مورد فقیر شرایط کاری کارفرمای خود قرار او را به. به عنوان بخشی از شکایت خود Flores است که به دنبال 28000 دلار خسارت به صورت مستقیم و آینده سود و زیان و همچنین به عنوان $10,000 برای درد عاطفی و درد و رنج او را تحمل.

فلورس و کارگران مهاجر داد برای تغییر (MWAC) در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه به اجازه دهید مردم می دانند که فلورس را تجربه یکی از بسیاری از.

و آنها در حال بالا بردن زنگ و امیدوار است که دولت فدرال خواهد آنها را بشنود.

“ما اینجا هستیم زیرا ما در حال تماس در دولت فدرال کانادا به کامل و دائمی وضعیت مهاجرت برای همه” سید حسن, مدیر اجرایی MWAC گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

“کارگران مهاجر می خواهید برای محافظت از سلامت خود برای محافظت از ایمنی خود را, اما آن را مهاجرت فدرال قوانین است که آن را غیر ممکن است برای آنها را به انجام این کار است.”

سه مهاجر کارگران درگذشت COVID-19 در کانادا تا کنون حسن گفت و 1100 بیمار هستند.

یکی از این مرگ و میر ژوئن لوپز Chapparo 55 ساله به پدر که مشغول به کار و زندگی با فلرس.

در طول همه گیر مزارع است که بسیاری از این کارگران مهاجر شاغل بودند در اعلام شد ضروری و کارگران مهاجر بودند اجازه ورود به این کشور حتی زمانی که مرزها بسته شد برای دیگران.

اما به دلیل فصلی کارگران مهاجر باید چنین یک وضعیت مخاطره آمیز در داخل کشور آن است که سخت تر برای آنها را به ایستادگی کردن برای کارفرمایان که امکان استفاده از آنها و یا موضوع آنها را به ستم شرایط کار با توجه به MWAC — یک واقعیت است که همه گیر شده و حتی بیشتر خطرناک است.

فلورس در کانادا محدود اجازه کار که به معنای توانایی های خود را به باقی می ماند در کانادا گره خورده بود به طور کامل به خاص و کارفرمای او سفر به کانادا برای کار با.

“یکی در 23 نفر در این کشور-و یا 1.6 میلیون نفر در کشور — لازم نیست دائم وضعیت مهاجرت می تواند دسترسی به مراقبت های اولیه بهداشتی نمی تواند دسترسی اساسی کار می کنند و آنها از کار اخراج شدند زمانی که آنها صحبت می کنند,” حسن گفت.

فلورس 36 ساله است و از, Mexico City. او در ابتدا شروع به رفت و آمد به کانادا برای کار فصلی در سال 2014 کار کرده است و چهار فصل در کشور است.

در این سال او وارد شده در مارس به کار در نورفولک کشور مارچوبه مزرعه متعلق به Scotlynn ،

با توجه به فلرس’ نامه ای که او به عنوان خوانده شده در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که آنها در مزرعه وارد آنها یافت تنگ غیربهداشتی شرایط مسکن.

“وجود دارد فضای بسیار کمی در اتاق در خانه” او گفت:. “این غیر ممکن است برای نگه داشتن دور.”

او افزود که دنده محافظ مانند ماسک های صورت و یا ضد عفونی کننده دست نمی شد ارائه شده برای کارگران است.

سپس مردم شروع به نمایشگاه علائم COVID-19 از جمله یکی از فلرس’ هم اتاقی: Chapparo.

کارگران گفت: مباشر وجود دارد که بیمار بودند مردم فلورس گفت: “و خواسته آنها را به توجه پزشکی است.

“آنها نادیده گرفته ما.”

کارفرمایان تنها شروع به توجه به شیوع زمانی که یک آمبولانس بود به نام برای یک کارگر بود که به طور جدی بیمار با توجه به فلرس.

زمانی که نیروی کار مورد آزمایش قرار گرفت و 199 از 221 کارگران در حال حاضر قرارداد این ویروس و تست مثبت است.

فلورس در میان آنها بود.

او وحشت زده از آنچه اتفاق افتاده بود در مزرعه و شرایط کاری که او و همکاران قرار داده شده است از طریق. بنابراین در حالی که او رفتن را از طریق دوم خود را قرنطینه او صحبت ناشناس به مطبوعات و رسانه ها در مورد شیوع و کار بهره برداری به منظور درخشش نور در بدرفتاری با کارگران مهاجر روبرو هستند در این بیماری همه گیر.

زمانی که این اتهامات ظاهر اسکات Biddle, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Scotlynn گروه را تکذیب کرد و آنها را گفتن اخبار CTV در اوایل ماه ژوئن است که کارگران شده بود بلافاصله به بیمارستان برای ارزیابی زمانی که آنها بیمار شد.

پس از فلرس بازگشت به کار او گفت که حتی پس از شیوع “شرایط واقعا تا به حال به سختی تغییر کرده است.”

در ژوئن 20, Flores و همکاران داده شد این خبر غم انگیز است که Chapparo مرده بود از COVID-19.

آنها “شوکه” او گفت:. “آن را به سمت چپ ما را بسیار متاثر و همچنین ترس [برای] ما زندگی می کند.

“به من گفت: مباشر مزرعه باید مسئولیت آنچه اتفاق افتاده است” فلورس گفت. “شاید خوان مرگ و این بیماری مانع شده اند می تواند اگر آنها تا به حال پرداخت نکرده است با توجه به ما هنگامی که ما درخواست کمک کند.”

فلورس مدعی است که روز بعد Biddle پدر رابرت Biddle جونیور اخراج او پس از متهم او را از صحبت با رسانه ها و تهدید او با اخراج.

“آقای فلرس اخراج شد به عنوان یک نشانه” حسن گفت. “به عنوان یک نماد از کارفرمایان و از قوانین مهاجرت فدرال که اگر شما صحبت کردن در این کشور شما می تواند بی خانمان, شما می توانید اخراج شوند.”

Scotlynn گروه کاهش یافته و یک دوربین مصاحبه با اخبار CTV اما گفت که فلرس اتهامات هستند “کاملا نادرست” است و فلورس بود “هرگز اخراج از شرکت و یا تهدید به اخراج شوند.”

چشم انداز اخراج شد و ترسناک به Flores, که با این نسخهها کار در کانادا برای حمایت از خانواده اش. بازگشت به خانه, او دارای یک همسر و دو دختر و یک پسر معلول که به تازگی یک عمل جراحی عمده است که خانواده هنوز هم مدیون پول برای.

پس از آن بود که به او رسیده به MWAC برای کمک و اسکان موقت.

“داستان من یک داستان از بسیاری از دیگران است.” “چه اتفاقی افتاد به من می کند و اتفاق می افتد به بسیاری از کارگران مهاجر.”

او خواستار یک “راه حل جامع مهاجرت

“ما صرف بیشتر از سال در کانادا بیشتر وقت ما صرف با خانواده ما. ما یک بخش ضروری از این اقتصاد و جامعه ما سزاوار همان حقوق است.”

بسیاری از کانادایی ها معتقدند که همه چیز نیاز به تغییر. در حال حاضر بیش از 10000 امضا کرده اند یک دادخواست آنلاین خواستار دائمی وضعیت برای کارگران مزرعه که قرار دادن مواد غذایی در جدول است.

با فایل های از CTV News’ Molly توماس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de