مهاجر کارگر در سنگاپور است اولین بنگلادش coronavirus بیمار

39 ساله بنگلادشی کار تصویب دارنده شد warded در یک اتاق جدا در مرکز ملی بیماری های عفونی و یا NCID سنگاپور وزارت بهداشت گفت.

علائم خود را ظاهر در فوریه 1, او رفت و به یک پزشک عمومی درمانگاه در فوریه 3 و Changi, بیمارستان عمومی در فوریه 5, با توجه به Straits Times.

او بستری در واحد مراقبت های ویژه در Changi بیمارستان پس از یک ملاقات پیگیری در Bedok پلی کلینیک در Feb 7, این روزنامه است.

او تایید کرد که این بیماری در بعد از ظهر شنبه و پس از انتقال به NCID.

قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شد, او در حال بازدید, مصطفی مرکز در هند ماند و در لئو خوابگاه در کاکی بوکیت با توجه به گزارش.

او اولین بنگلادش به تشخیص داده شده اند با این بیماری که به کشته شدن بیش از 800 نفر در چین فراتر از مرگ و میر در 2002-03 سندرم حاد تنفسی یا سارس.

بنگلادش آورده 312 از اتباع خود از چین در ووهان قلب شیوع مرگبار.

دولت همچنین اوراق برنامه های خود را برای تخلیه 172 دیگران از قفل کردن چینی شهرستانها با توجه به عدم مقامات’ به ترتیب هر پرواز در میان coronavirus را بترساند.

اما هیچ یک از بنگلادشی یا از چین آزمایش مثبت است.

بیش از دو دوجین کشورهای خارج از چین را تایید کرده اند و در مجموع 288 coronavirus موارد از جمله 43 در سنگاپور با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

حدود 130.000 بنگلادشی زندگی در جزیره, دولت, با توجه به برآورد.

MJH Jabed مدیر کل شرق آسیا در وزارت امور خارجه توصیه مهاجر بنگلادشی در سنگاپور به ماندن هشدار در مورد کوروناویروس و تماس با بنگلادش کمیسیون عالی وجود دارد در صورت لزوم.

او گفت که او تا به حال صحبت به کمیساریای عالی در شب, اما آیا هر کلمه در بنگلادش coronavirus بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de