میشل اوباما, پادکست میزبان: چگونه پادکست تبدیل به یک صنعت چند میلیارد دلاری

“شما نوع شکست راه خود را به موفقیت” مشاهده مت Lieber رئیس پادکست عملیات در Spotify در این سال Audiocraft جشنواره سالانه و تعطیلات آخر هفته از پانل های مورد پادکست. به طور معمول برگزار شد در سیدنی در این سال به لطف COVID-19 جشنواره منتقل شده آنلاین.

Lieber بود صحبت کردن در مورد راه اندازی پادکست خود را در مورد ایجاد سوراخ کردن رسانه ها در سال 2014. Lieber و خود را شریک کسب و کار الکس بلومبرگ می خواستم به منظور توسعه یک پادکست استودیو که تبدیل به “HBO صوتی”.

در سال گذشته سوراخ کردن ضربه برنده تمام پولها. آن را به دست آورد Spotify for US$230 میلیون (میلیارد و 322 میلیون).

در حالی که پادکست زنده بوده است در اینترنت از سال 2004 (“اما آنچه به آن تماس بگیرید ؟ Audioblogging? پادکست? GuerillaMedia پرسید:” نگهبان) 2014 سریال تا حد زیادی اعتبار با شروع رونق جدید برای فرم.

سریال ضربه 420 میلیون دانلود در اواخر سال 2018; S-شهر از همان شرکت تولید 40 میلیون دانلود در ماه اول.

هفته گذشته نیویورک تایمز (که خود روزانه پیشی گرفته یک میلیارد محبوبیت) به دست آورد در سریال Productions برای 25 میلیون دلار ($35 میلیون).

چه بود یک بار در حاشیه از اینترنت در حال حاضر یک صنعت چند میلیارد دلاری.


ادامه مطلب: چرا S-شهر دعوت همدلی نمی اطفاء شهوت با نگاه


رشد تعداد

برای مدت زمان طولانی پادکست بود تبلیغ به عنوان دموکراتیک ترین و در دسترس حالت از روزنامه نگاری عمومی و نامزدی.

در پادکست علاقمندان می تواند افراط اشتیاق به افسانه یونانی دوستان می ریف مورد علاقه خود را در کتاب مشاهیر می تواند خود را نشان می دهد بشر و سازمان های رسانه های می تواند به اشتراک گذاری داستان های بیش از حد سنگین برای یک روزنامه یا تلویزیون با فرمت.

اوایل کم بودجه تو رفتگی در دیوار, پادکست بودند گریه به دور از نشان می دهد مانند سریال یا Joe Rogan Experience. (توسط کمدین جو روگان دومی نشان می دهد یک گزارش 190 میلیون دانلود از یک ماه به دست آورد توسط Spotify در ماه مه حدود 100 میلیون دلار آمریکا (دلار 140 میلیون).

در حالی که برخی از Spotify نشان می دهد هنوز در دسترس در دیگر پیشنهادهای خدمات محصولات مانند جو روگان تجربه و پلت فرم ها ارائه میشل اوباما, پادکست در دسترس به طور انحصاری در Spotify در.

اوباما پادکست که امروز راه اندازی ویژگی های مکالمات در “روابطی که شکل ما” – جای تعجب نیست که او اولین مهمان است ،

Spotify شناخته شده سرمایه گذاری در دستیابی به پادکست بیش از 18 ماه گذشته می آید به حدود US$696 میلیون (A$975 میلیون). این رقم را شامل نمی شود و ناشناخته قیمت Spotify پرداخت در معاملات با اوباما و کیم کارداشیان غرب به تولید اصلی را نشان می دهد و نه پول Spotify در حال سرمایه گذاری در-خانه.

در حالی که روگان و اوباما, پادکست ها (در حال حاضر) رایگان برای گوش دادن به آنها را دچار وسوسه کردن مردم به پلت فرم و Spotify امید – ایجاد مشترکان پرداخت. اوباما 2018 خاطرات تبدیل شدن فروخته است بیش از 10 میلیون نسخه: است که بسیاری از پتانسیل شنوندگان.

دور از این مگا-دلار سرمایه گذاری مستقل تولید کنندگان هنوز هم ایجاد کوچکتر نشان می دهد اختصاص داده شده برای مخاطبان است. بسیاری از حضور در Audiocraft شد و این مستقل از تولید کنندگان به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد هنر و صنعت و کسب و کار از آوردن آنها پادکست ایده ها به زندگی است.

چنین آرمان بودند و تمسخر توسط اخیر ABC skit با افراد مشهور التماس افراد به نوبه خود به پادکست تحت قرنطینه.

این skit قطبی بینندگان: مسن عامیانه خندید اما افراد جوان bristled و دیدن آن را به عنوان یک حق نخبگان تلاش به پلیس چه باید یک فضای باز گسترده ای بدون gatekeepers.

این تقسیم رو به رشد است تنش میان پادکست تولید.

هل دادن مرزهای

دیگر بزرگ تجاری مدعی در پادکست آمازون متعلق به شنیدن است که به طور مشابه رفته در “چند دلار خرید ولگردی و قانونی شکنی” برای پادکست ها بیش از چند سال گذشته است.

با Spotify قفل کردن شنوندگان به پلت فرم خود را و شنیدن این پادکست ها تنها در دسترس برای پرداخت مشترکین ما گریه به دور از اینترنت باز, آرمان فرم ساخته شده بود.

در عین حال حتی در این جهان چند میلیون دلار از معاملات مستقل تولید کنندگان هنوز هم دفاع از حق خود را به شکل صنعت است.

Renay Richardson, سیاه, بریتیش, podcaster که ارائه پرشور در Audiocraft wowed مخاطبان تاسیس کلم بروکلی محتوا برای پیشبرد تنوع در پادکست. در این سال راه اندازی صوتی تعهد خواستار عدالت در پرداخت و نمایندگی برای اقلیت صدای.

آن را تاکنون امضا شده است توسط بیش از 250 سازمان از جمله Spotify در و ،

صمیمی artform

با توجه به Spotify مت Lieber, پادکست شنوندگان می خواهید به شنیدن یک داستان یادگیری چیزی جدید و پیدا کردن کسی که شما می خواهید به اویختن با. یکی از جشنواره جلسه علامت هر سه جعبه.

نمایش چشم پرنده ساخته شده در درون مرکز تادیبی بیش از دو سال است. بودجه Northern Territory دولت و استرالیا شورا و به طور مستقل توزیع شده چشم پرندگان مشاهده می دهد قابل توجه بینش به زندگی زنان زندانی.

با خام همدلی پادکست سهام در حال حرکت داستان زنان صحبت کردن در مورد سوء استفاده, اعتیاد و جرم و جنایت در خارج همراه با آینه داستانک طنز از زندگی در داخل. آن عهد به روابط عمیق تشکیل شده بیش از یک مدت طولانی و همهجانبه زمان تولید.

نتیجه نهایی این است که شخصی قانع کننده داستان سرایی که در آن پیشنهادهای برتری دارد.

برخی از تولید کنندگان ترس با صنعت به سرعت در حال رشد نیروهای بازار می تواند خفه کردن خلاقیت و نوآوری است.

یک ضرب المثل قدیمی می دهد که اگر شما می توانید جعلی صداقت شما از آن ساخته شده است. اگر بزرگ پادکست سیستم عامل که یک رقم همه ما خواهد بود فقیر.

پادکست ویژه مواد تشکیل دهنده اند و صحت آن طیف گسترده ای از صداها و ارتباط صمیمی آنها بوجود امدن با مخاطبان صحبت کردن به طور مستقیم به گوش ما. اگر کسانی که ویژگی های تعریف کنید واژگون در یک فشار برای سود بسیاری از پیشنهادهای شما را سحر و جادو از دست خواهد رفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de