در همکاری با PBS Kids, پنگوئن خوانندگان جوان و خانه تصادفی کتاب های کودکان اوباما بانوی اول سابق گفت: او می خواهم به اشتراک گذاشتن برخی از مورد علاقه خود را کتاب های کودکان ارائه یک فرصت برای کودکان به عمل خواندن خود را و به خانواده بسیار مورد نیاز استراحت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“به عنوان یک بچه من دوست داشتم به عنوان خوانده شده با صدای بلند” او در بیانیه ای گفت. “و هنگامی که من تبدیل به یک پدر و مادر من در بر داشت چنین شادی در به اشتراک گذاری سحر و جادو از داستان سرایی با فرزندان خود — و سپس بعد از آن به عنوان بانوی اول, با کودکان و نوجوانان در همه جا.”

در قسط اول از سری اوباما به عنوان خوانده شده “Gruffalo” یک کتاب در مورد یک موش که با استفاده از شوخ طبعی و تخیل به پیشدستی کردن دیگر حیوانات در جنگل.

او را به عنوان خوانده شده “وجود دارد یک اژدها در کتاب خود” “خانم افرا را دانه” و “کاترپیلار بسیار گرسنه” در هفته های آینده با توجه به PBS.

خوانش خواهد شد در جریان در PBS Kids Facebook صفحه و کانال یوتیوب و Penguin Random House را در Facebook صفحه هر دوشنبه در ظهر EST.

اوباما باید در مورد چگونه کتاب را تحت تاثیر قرار زندگی خود را. میشل اوباما به خاطرات “تبدیل شدن به” چاپ شده در نوامبر 2018, ترجمه شده به بیش از 20 زبان و ساخته شده است لیست پرفروشترین در سراسر جهان است.

در حالی که او رئیس جمهور, باراک اوباما, به عنوان خوانده شده “جایی که چیزهای وحشی هستند” یکی از مورد علاقه های شما شخصی برای کودکان در کاخ سفید چمن سالانه عید پاک تخم مرغ رول. در سال 2011, میشل اوباما, خواندن کتاب برای کودکان در قصر سلطنتی کودک مرکز توسعه در نیواورلئان به عنوان بخشی از “بیایید حرکت” ابتکار است.

در میان همه گیر پدر و مادر در حال تلاش برای کار از خانه در حالی که در خانه تحصیل کودکان که در دوران برنامه ریزی شده تاریخ بازی بسته بندی شده برنامه ها و صفحه نمایش زمان است. کودکان در حال رشد خسته از دست رفته دوستان خود و تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران عزیزان گرفتن coronavirus.

بسیاری از کودکان ناشران ارائه مجازی فرصت های یادگیری برای پر کردن جای خالی. باغ وحش ها و آکواریوم منتقل شده به تورهای مجازی و وب کم است. هنرمندان و بازیگران در حال livestreaming حوادث. و دیگر مشاهیر و چهره های عمومی با استفاده از وقت خود را در خانه به livestream مجازی داستان بار.

LeVar Burton که به میزبانی PBS برنامه “خواندن رنگین کمان” برای بیش از دو دهه بوده است در جریان خواندن سری در توییتر پس از 3 آوریل. در روزهای دوشنبه و او می خواند برای کودکان; چهارشنبه برای بزرگسالان جوان و در روزهای جمعه برای بزرگسالان است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو