اما همانطور که مایکل بلومبرگ آماده خود را به بحث در مرحله اولین چهارشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی فروم که برای مبارزات انتخاباتی خود را ندارد, ویرایش نهایی, حقوق فروش بلومبرگ 2020 خواهد بود مجبور به مقابله با آن بیشترین روایت عارضه هنوز: بلومبرگ در سال 2020 پاسخ به این سال که قبل آمد.

پس از یک مقدمه جرم به حزب دموکرات رای دهندگان خود را از لحاظ طراحی شده توسط صدها میلیون دلار از پول خود را بلومبرگ است ارسال برای اولین بار به یک کنترل نشده تنظیم در مقیاس ملی است. این لزوما به این بازی به نقاط قوت خود.

Michael Bloomberg, who was running for his third term as mayor of New York City, during a debate against William Thompson in New York, Oct 27, 2009. The New York Times

مایکل بلومبرگ که در حال اجرا خود را برای دوره سوم به عنوان شهردار شهر نیویورک در طی یک مناظره در برابر ویلیام تامپسون در نیویورک Oct 27, 2009. نیویورک تایمز

در اینجا است که یک لجباز 78 ساله میلیاردر شناخته شده به اشتباه در زمان حتی وزش رسانه های بازجویی. او را به پیوستن به پنج رقبا در لاس وگاس مشتاق به شعله ثبت چک نوشتن و تغییر است. آنها را نقاشی در گنجینه های اخیر, اخبار, گزارش و مخالفت تحقیقات جزئیات بلومبرگ تاریخ تحقیرآمیز نظرات در مورد زنان و کمتر از نظراتش در مورد نژاد و پلیس در میان دیگر از آسیب پذیری های.

بلومبرگ جمهوریخواه سابق-تبدیل-مستقل شهردار نیویورک است نه بحث از سال 2009 به عنوان متحدان سریع به ذکر است در معتدل انتظارات. و یک در یکی از جلسات خود را در انتخابات محلی بودند به سختی آماده سازی برای یک سال 2020 زمینه به خوبی تمرین رقبا که بلومبرگ به عنوان فوری تهدید سیاسی میان خود را افزایش اخیر دولت و نظر سنجی های ملی. (یک Monmouth University بررسی ویرجینیا در این هفته قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار. یک نظرسنجی ملی از, NPR, PBS NewsHour و Marist صبح روز سه شنبه نشان داد او در 19% در میان دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل خوب برای مقام دوم پشت سن. برنی ساندرز و رسما مقدماتی بلومبرگ برای لاس وگاس مرحله.)

شاید بیشتر آشکارا بحث روز شنبه به طور موقت جدا بلومبرگ از قدرتمند ترین دارایی خود را از مبارزات: مبارزات انتخاباتی خود.

او دارای گسترده ترین دولت توسط دولت بهره برداری در این زمینه با کارکنان اغلب درآمد بالاترین حقوق و دستمزد به دور و سازماندهی رویدادهای بهترین کار افتاده d’oeuvres — نامزدی خود را در یک بار یک زندگی-عمل به عهد خود مدیریتی فرمان و یک سیگنال به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک به رای دهندگان که وزن بلومبرگ ثروت است که نمی شود دست کم گرفت.

اما داوطلبان مجاز به مسافت زمینه سازمان یا canapés یا ثبت-reframing مبارزات انتخاباتی آگهی روی صحنه با آنها.

“او خواهد بود و با وجود همه تنهایی” گفت: ملیسا علامت-Viverito یک رئیس سابق شورای شهر نیویورک و نامزد فعلی برای یک خانه صندلی در برانکس که اغلب مورد انتقاد قرار بلومبرگ شهرداری به عنوان مترقی دموکراتیک councilwoman. “و او تا به بسیاری از تبیین کنند.”

A crowd listens to Michael Bloomberg, a Democratic presidential candidate, during a campaign event in Detroit, Feb 4, 2020. The New York Times

جمعیت گوش به مایکل بلومبرگ یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری در یک مراسم انتخاباتی در دیترویت Feb 4, 2020. نیویورک تایمز

بلومبرگ تیم است که به سادگی متوجه خطرات. فراتر از نامزد بالقوه خود کاستی کردن کاف او ارائه به عنوان نزدیک به کامل فویل برای چندین نفر دیگر در این مسابقه است. ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن در روز های اخیر بازیگران بلومبرگ به عنوان مغرور آرم فراری حکومت توانگران. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و سن. ctq در حال بحث انتظار می رود تا وضعیت خود را به عنوان میانه underdogs مصرف در آمده-به تازگی دموکرات از شهرستان های بزرگ.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را محو سابق جبهه-دونده که تصادفا کمک به متقاعد کردن بلومبرگ به اجرا در وهله اول بوده است با فشار دادن بلومبرگ در طولانی مدت برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس حمله ای که بایدن به امید طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان باقی می ماند که در هسته اصلی حمایت خود را پایه. بایدن تماشا بلومبرگ مسائل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات دلالت یار با همکاری رئیس جمهور سابق باراک اوباما با آنها بلومبرگ هرگز به خصوص نزدیک است.

“اگر من تا به حال که پول من حدس می زنم من می خواهم من اجرا تبلیغات بیش از حد” بایدن گفت: در نیوهمپشایر هفته گذشته است. “اجازه دهید به بحث باشه ؟ بیایید به بحث. ما تا حد زیادی به بحث در مورد.”

چند روز گذشته تنها اضافه شده به نگر بحث مناطق کمک مداوم چکه از لایروبی تا کلیپ از بلومبرگ صحبت unguardedly قبل از او شروع به در حال اجرا است. در روز سه شنبه, BuzzFeed, اخبار, گزارش های 2019 فیلم از بلومبرگ با اشاره به نما مردم به عنوان “او او یا آن” همان روز کمپین ترویج یک فیلم برجسته بلومبرگ تعهد به “تجاوز+ جوانان است.”

تا زمانی که به تازگی بلومبرگ مبارزات انتخاباتی شده بود مطالب را به اجرا در یک نوع موازی اولیه به ندرت درگیر شدن با همکار دموکرات به طور موثر درمان مارس تخته سنگ به عنوان یک نوع از مقدماتی مسابقات برای بقیه زمینه برنده آن قدرت را در بلومبرگ اصلی براکت. بلومبرگ است نه رقابت در چهار نامزد مسابقات عطف به جای نماینده غنی می گوید که رای دادن در ماه مارس و یا بعد.

Former Mayor Michael Bloomberg of New York, a Democratic candidate for president, campaigns in Chattanooga, Tenn, on Feb 12, 2020. The New York Times

سابق مایکل بلومبرگ شهردار نیویورک, یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی در Chattanooga, دنیا, در فوریه 12, سال 2020 است. نیویورک تایمز

اما پس از دموکرات کمیته ملی خود را تغییر قوانین به منظور تسهیل بلومبرگ ورود — گذشته بحث های مورد نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به برخی از فرد اهدا کننده بنچ ماركها و مهر است نه بالا بردن پول از دیگران — مشاوران شناخته شده است که انتخاب او بود تا به شرکت اگر او واجد شرایط است.

این هفته کمپین اتحاد درهم ترین مشخصه با ساندرز متهم سناتور از condoning فرهنگ سولفات در میان هواداران. چند حمله به دیگر خطوط شده اند telegraphed قبل از شب چهارشنبه.

بلومبرگ خود شده است پر از سوراخ در بحث آماده سازی پیوستن به مشاوران برای مسخره جلسات در اجاره انبار-سبک فضای خارج از منهتن وعده شگفت انگیزی بر روی نان فطیر با کره بادام زمینی در طول پرش از دستیاران خود را’ بازی عمل کرده و ابجو بد و کم مایه خود را ضبط.

هوارد Wolfson یک مشاور گفت که بلومبرگ در حال تماشا “برخی” از گذشته دموکراتیک بحث برای مرجع اما که خود بحث تجربه از شهرداری مبارزات نشده بود به خصوص آموزنده است. “متفاوت است اگر شما یک وقت. متفاوت است اگر شما در حال بحث یک نفر دیگر” Wolfson گفت.

پس از خروج از دفتر بلومبرگ تبدیل شده است بهتر شناخته شده برای بسیاری از مخاطبان برای بشردوستانه خود را حرفه اطراف تفنگ ایمنی و مسائل زیست محیطی.

قطعا بلومبرگ هرگز مورد بحث هر کسی کاملا مانند ساندرز که متحدان در نظر بلومبرگ بسیار بیوگرافی توهین به مردم شده دموکراسی است. Wolfson شده است بازی ساندرز در مدل مرجع تخصصی گرفتن الهام در بخشی از curmudgeonly Muppets شخصیت های Statler و Waldorf, او گفت:. این تصور است گاهی اوقات منتقل مهر به متناسب با شتاب شکستن خنده در شیوه های خود را با توجه به یک دستیار.

پرسید: اگر بلومبرگ زنگ زده بود پس از سالها از دفتر Wolfson نمی گویند هیچ. “ما از یکشنبه,” او گفت:.

حتی حامیان نخواهد توصیف بلومبرگ به عنوان یک محرک سخنران عمومی. آدرس خود را حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون بخشی از تلاش برای برجسته کردن حمایت از میانه و ناراضی جمهوری خواهان است بهترین راه حل برای او مینیمالیستی, درخواست برای انتخاب “عاقل و صالح فرد” به عنوان رئیس جمهور.

او را مستعد ابتلا بیشتر به groaners از zingers. اشاره به ساندرز یک بار در ماه گذشته بلومبرگ به نام خود تنها نامزد یهودی “که نمی خواهید به نوبه خود آمریکا را به یک کیبوتص.”

و هنگامی که به چالش کشیده شده توسط روزنامه نگاران رادیو فردا می تواند به سرعت تبدیل دفاعی است. مدت کوتاهی پس از اعلام پیشنهاد خود را در یک مصاحبه تلویزیونی در “CBS This Morning” تولید دستگیری حجم قابل توجه اظهارات. در میان آنها: این پیشنهاد که نامزدهای دیگر “تا به حال شانس به بیرون بروید و مقدار زیادی از پول” به پور را به مبارزات انتخاباتی خود را به طوری که آنها نمی باید او غبطه خوردن برای داشتن انجام می شود و این ادعا که “هیچ کس پرسید:” در مورد بلومبرگ دفاع از توقف-و-frisk پلیس تا زمانی که عذرخواهی برای این استراتژی در ماه نوامبر. (بسیاری از مردم خواسته و شکایت و اعتراض — او در طول زمان به عنوان شهردار و او در دفاع از این رویکرد که اخیرا در سال گذشته است.)

جانبازان بلومبرگ سالن شهر اجرا می شود می گویند که برای هر اشتباه او ممکن است در مقابل دوربین چند در بحث.

“او واقعا تا به حال تلاش برای دست کشیدن از کسی گفت:” ادوارد Skyler یک سال 2001 کمپین aide که تبدیل به یکی از ایسنا معاون شهرداران. “او می تواند در جذب ضربه و حرکت می کند. کسی را در حمله و او فقط می تواند مانند ‘OK.'”

با توجه به حوزه بلومبرگ منابع یک سرویس صرفا بحث عملکرد احتمالا می تواند به عنوان یک پیروزی است. برخی از نامزدها با تکیه بر بحث رسانه های اکسیژن و جذب سرمایه به دنبال پیشرفت مانند Klobuchar موفق در نیوهمپشایر که در آن انرژی عملکرد کمک طاق او را به تعجب مقام سوم به پایان برسد.

بلومبرگ می تواند رسیدن به توده ها با یا بدون یک زندگی مخاطبان و جمع lecterns.

“او در واقع است که در برقراری ارتباط خالص پیام بدون فیلتر معادل یک چهارم گفت:” لیلی Adams سابق ارتباطات مدیر برای انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، کامالا هریس. “او یک پایه در سطح تجاری است که او فقط به صرف تقریبا نیم میلیارد دلار در برقراری ارتباط با مردم است.”

و پس بلومبرگ است اقدام به عنوان یک نوع از رمز و راز جعبه نامزد میزبانی برخی نیز با حضور در حوادث در کشورهای در سراسر کشور اما درخواست اکثر دموکرات ها را به در نظر گرفتن شایستگی خود را تا کنون که بدون گرفتن نگاه از نزدیک.

دستیاران بوق و کرنا خود را به رای دهندگان تعاملات در این جت-و-داش دولت بازديد گزارش “ناگهانی از حمایت” در سراسر کشور. اما به عنوان یک سیاستمدار با اعلام اولویت برای اطلاعات بیش حکایت بلومبرگ است عقب مانده در این زمینه در مکالمات خود به خود با همکار خود آمریکایی ها.

گیل آبجو منهتن قصبه رئیس جمهور که برخورد گسترده با مهر را در دولت قبلی نقش به عنوان یک شهر councilwoman پیشنهاد کرد که شهردار سابق بود از دست رفته چیزی اگر او د-تأکید آغوش و دست دادن بخشی از مبارزات انتخاباتی.

رقبا اغلب بازشماری لحظات از دنباله برای پیشبرد استدلال های خود را از مرحله. بلومبرگ کمتری داشته باشد را انتخاب کنید.

“در بحث مرحله اگر شما شده اند صحبت کردن به مردم مانند دیگر نامزدها و شما برداشت نمی شود تا تمام تفاوت های ظریف است که مردم را به توجه شما را — داشتن کسانی که کمی داستان را” Brewer گفت. “اگر شما این نوع از پول, شما لازم نیست به بیرون رفتن و ارتباط با مردم در همان راه است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو